Тв Ѕид Заграда, Вчитување 44LB ТВ ЅИД Штанд CTX006 За Спална соба За Ресторан

Тв Ѕид Заграда, Вчитување 44LB ТВ ЅИД Штанд CTX006 За Спална соба За Ресторан

DEN 1041.60

Свеж

Достапно.

[Широко Се Користи] - за дневни соби, спални соби, ресторани, десертни куќи, сали за состаноци, изложбени сали, простории за настани, супермаркети, метрото итн. [ И Големо Носивост] - држач ЗА ѕид НА ТВ, € 20kg / 44lb носивост, со одредена функционалност. [Заштеда на простор]‑ заградата може да го приближи ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР до ѕидот, стилскиот изглед во голема мера заштедува простор. [Апликација]‑Погоден за ТЕЛЕВИЗОР од 17-22 инчи. Инсталација дупка растојание (хоризонтална x вертикална) : (75-100) x (75-100) mm / (2.9‑3.9) x (2.9‑3.9) во. [SPCC2.0 Челична Плоча]‑висококвалитетната SPCC2.0 челична плоча обезбедува стабилност и, одржувајќи ГО ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР стабилен и безбеден. [Широко Се Користи] - за дневни соби, спални соби, ресторани, десертни куќи, сали за состаноци, изложбени сали, простории за настани, супермаркети, метрото итн. [ И Големо Носивост] - држач ЗА ѕид НА ТВ, € 20kg / 44lb носивост, со одредена функционалност. [Заштеда на простор]‑ заградата може да го приближи ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР до ѕидот, стилскиот изглед во голема мера заштедува простор. [Апликација]‑Погоден за ТЕЛЕВИЗОР од 17-22 инчи. Инсталација дупка растојание (хоризонтална x вертикална) : (75-100) x (75-100) mm / (2.9‑3.9) x (2.9‑3.9) во. [SPCC2.0 Челична Плоча]‑висококвалитетната SPCC2.0 челична плоча обезбедува стабилност и, одржувајќи ГО ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР стабилен и безбеден. Спецификација : Тип На Артикал : Тв Ѕид Стендматеријал : SPCC2.0 Челик Платемодел : CTX006 Bearing Тежина : x 20kg / 44lb Application : 17-22 инчен TVFunction : 30° Нагоре И Надолно Растојание На Дупката За Инсталација (Хоризонтална x Вертикална) : (75-100) x (75-100) mm / (2,95-3,95) x (2,95-3.95) Оддалеченост Од Ѕидот : 50-390мм / 1.97-15.35 Вопакувана Листа : 1 x тв ѕид штанд 1 x ниво 1 x бенд1 x клуч1 x Шестоаголен Клуч12 X Завртка4 X Столбови4 X Мијалник4 X Завртка4 X завртка цевка за проширување забелешка : ве молиме дозволете некои грешки поради рачно мерење.

Item Type: TV Wall Stand
Material: SPCC2.0 Steel Plate
Model: CTX006
Bearing Weight: ≤ 20kg / 44lb
Application: 17-22 inch TV
Function: 30° Up and Down
Installation Hole Distance (Horizontal x Vertical): (75-100) x (75-100) mm / (2.95-3.95) x (2.95-3.95) in
Distance From the Wall: 50-390mm / 1.97-15.35in
Package List:
1 x TV Wall Stand:
1 x Manual :
1 x Level :
1 x Band:
1 x Wrench:
1 x Hex Wrench:
12 x Screw:
4 x Pillars:
4 x Washer:
4 x Screw:
4 x Screw Expansion Tube:
Note:
Please allow some errors due to manual measurement.:

Избор на клиенти

Празник режим екранот печати кошула за кучиња кафеава лека Свеж
Празник режим екранот печати кошула за кучиња кафеава лека

Празник режим Екран печати кошула за кучиња Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над глава

DEN 2.00
Машкиот Sonic-Pro Wader на Редингтон Свеж
Машкиот Sonic-Pro Wader на Редингтон

Затворање на патент Тенок ремен на ременот компатибилен со мнозинството клешти и вработени...

DEN 3673.44
iPad Pro 12.9 4 -та генерација 2020 тастатура со тастатура со тастатура за тастатура на допир и молив за одвојување Bluetooth Свеж
Мапа на државата Newујорк, извезена капа Свеж
Мапа на државата Newујорк, извезена капа

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете Направено од 100% памук Една големина најмногу се вклопув�

DEN 2.33
Undies.com Женски Микрофибер 2-слоеви Крилја Долна Жица О Мила Деми Притисни Градник Свеж
Undies.com Женски Микрофибер 2-слоеви Крилја Долна Жица О Мила Деми Притисни Градник

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 76% Најлон, 24% Спандекс...

DEN 1.33
QIYHBVR RC авион, RC Airplane 2.4GHz 4CH далечински управувач со авион, фиксирано крило RC авиони, еп -епл за пена RC, лесен Свеж
QIYHBVR RC авион, RC Airplane 2.4GHz 4CH далечински управувач со авион, фиксирано крило RC авиони, еп -епл за пена RC, лесен

? Се користи материјал за EPS, кој е лесен и лесен, така што авионите нема да бидат засегнати од сопственат�

DEN 628.80
Alive Trash Mini отпад за отпадоци за отпадоци од отпадоци може да се врати десктоп за отпадоци за отпадоци Свеж
Alive Trash Mini отпад за отпадоци за отпадоци од отпадоци може да се врати десктоп за отпадоци за отпадоци

Патентирана технологија Shox Technology, совршена за подолги задачи.ideal за големи семејства или зафатени домаќ

DEN 0.67
Niaocpwy 2 пакет Ајфелова кула Цветна работа со џемпери за жени мажи, буфан чиста турбан капа Свеж
Niaocpwy 2 пакет Ајфелова кула Цветна работа со џемпери за жени мажи, буфан чиста турбан капа

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите ра

DEN 2.33
Оди Носорог! Удел Џеб Кревет Железнички Свеж
Оди Носорог! Удел Џеб Кревет Железнички

Нема Инсталација На Вежба Заварена Челична Основна Плоча За Дополнителна Цврстина Ограничена Доживотн

DEN 0.67
Ек-Стц Класик Г1/4 10/13-Никел Свеж
Ек-Стц Класик Г1/4 10/13-Никел

Нишка : Г1 / 4" БСП; 4,5 мм должина на машки конец Поддржана цевка : 10 / 13ММ ИД / ОД (3 / 8 " / 1 / 2 " ИД / ОД) Надвор�

DEN 3.33
Героткр 4 компјутери, рачки во кабинетот, копчињата за кабинети, копчињата, рачки за ормани и фиоки, банана Свеж
Героткр 4 компјутери, рачки во кабинетот, копчињата за кабинети, копчињата, рачки за ормани и фиоки, банана

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 0.33