BATBI Симпатична Флеш диск, USB 2.0 Водоотпорен Палецот Диск Меморија Стап Мала Големина Цртан Филм Новина Чување На Податоци Пенкало Возење Скокни Диск Подарок, Музича?

BATBI Симпатична Флеш диск, USB 2.0 Водоотпорен Палецот Диск Меморија Стап Мала Големина Цртан Филм Новина Чување На Податоци

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

●Новина Музичар Дизајн Флеш Диск-Изработен од мек пвц гумен материјал, мек и издржлив, мала големина, симпатична и модерна. Со вградениот прстен за клучеви што ќе ви помогне да го прикачите на вашиот ранец или паричник и нема потреба да се грижите дека ќе изгуби, носејќи ги податоците каде и да одите. ●Погон На Палецот За Складирање Со голем капацитет ● - ние ви нудиме 64 G/128 G USB Стап за избор. Можете да го користите поштенскиот диск за да направите резервна копија на вашите фотографии, да снимате добри мемориски видеа, да слушате музика или книги во вашиот автомобил, да давате презентации или проекти На Power Point, да направите обновување На Windows и да направите резервна копија на општите датотеки. `+Приклучок И Репродукција На Мемориски Стик● - BATBI USB Флеш-Уред едноставни приклучоци погон на палецот потоа започнете да пренесувате и складирате податоци помеѓу уредите. Нема потреба да инсталирате софтвер, Користејќи USB 2.0 интерфејс, голема брзина и мала потрошувачка на енергија, користете чип од а-класа, стабилни и сигурни перформанси, најмалку 10 години задржување на податоци со 1.000.000 пати складирање. ●Usb Диск Со широка Компатибилност-Поддржува Windows 10/8/22/Vista/XP/Linux и MAC OS. Може да биде компатибилен со повеќе уреди за да се постигнат стандардни перформанси на преносот. Ако имате било какви прашања за време на употребата, можете да не контактирате преку е-пошта. ●Обезбедување квалитет-Нашиот флеш-уред од изборот на материјали до фабриката, по кристалниот тест, тестот против стареење, тестот за брзина и повеќе од десет тестирање на перформансите; Обезбедувајќи 90 дена гарантен период на услуга, ветуваме целосна наплата или бесплатна замена.

Избор на клиенти

Црна Бела Проверка Табла USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Свеж
Црна Бела Проверка Табла USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 2.00
Sandisk Extreme Go 64GB USB 3.2 Флеш Диск За Компјутер, Тип На Лаптоп-Пакет Со Сѐ Освен Стромболи Јаже Свеж
Sandisk Extreme Go 64GB USB 3.2 Флеш Диск За Компјутер, Тип На Лаптоп-Пакет Со Сѐ Освен Стромболи Јаже

9+ оперативни системи Вашата голема брзина 3.2 Генерал 1 И (1) Сѐ Освен Стромболи јаже.0 USB флешуред Со брзи б�

DEN 662.40
Смешни Мрзливи, Дрвја И Цвеќиња Возат USB 2.0 32g &засилувач; 64g Пренослив Мемориски Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп Свеж
ПИНГВИН Шема USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 64G Свеж
ПИНГВИН Шема USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 64G

Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема брзина, кој има стабилен квалитет, брз п�

DEN 486.24
МОНДРИЈАН СТИЛ USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци Свеж
МОНДРИЈАН СТИЛ USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци

пластика Произведено во САД Или Увезено Usb флешуредот е изработен од висококвалитетни материјали, водо�

DEN 2.00
Масонство Знак Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп Свеж
Масонство Знак Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : мини флешуредот е изработен од пластичен материјал,

DEN 1384.00
ГРОЗДОБЕР Стара Хартија ЦВЕТ USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Свеж
ГРОЗДОБЕР Стара Хартија ЦВЕТ USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 0.67
МОПС Куче КАРТИЧКА USB 2.0 Флеш Диск 32g/64G Шема Печатени Смешни Свеж
МОПС Куче КАРТИЧКА USB 2.0 Флеш Диск 32g/64G Шема Печатени Смешни

Капацитет за Складирање меморија : 32 G USB ФлешУред И 64 G USBФлешУред.Брзина : 2.0 Висококвалитетен чип : водоо�

DEN 3.33
Sandisk Cruzer Glide 32GB CRUZER USB 2.0 Флеш Диск Скокни Диск Пенкало ДИСК CZ60 Пакет Со Сѐ Освен Стромболи Ленти Свеж
Sandisk Cruzer Glide 32GB CRUZER USB 2.0 Флеш Диск Скокни Диск Пенкало ДИСК CZ60 Пакет Со Сѐ Освен Стромболи Ленти

(Десет Пакет) Земете го сето тоа со вас на сигурни USB флешуреди Пренесете со доверба кога преместувате с

DEN 851.20
Апстрактни Геометриски Форми УСБ 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Свеж
Апстрактни Геометриски Форми УСБ 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење Ус�

DEN 1.67
Шарени АНАНАС USB Флеш Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч 64G Свеж
Шарени АНАНАС USB Флеш Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч 64G

Пластика Висококвалитетен водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос Површината НА УСБфлешуредот �

DEN 527.84
Хабови Центар Адаптер ротира Со Голема Брзина Диск Сепаратор Компјутер Компјутер Мини Додатоци Свеж
Хабови Центар Адаптер ротира Со Голема Брзина Диск Сепаратор Компјутер Компјутер Мини Додатоци

Можете да го поставите по желба и слободно да ротирате 180 степени Тој е ротирачки и практичен за употреб�

DEN 0.67
1TB 4-во-1 USB 3.0 1000gb Флеш Диск Компатибилен со iPhone Android iPad Mac PC Galaxy S Windows, Брз USB USB Micro USB &засилувач; Свеж
1TB 4-во-1 USB 3.0 1000gb Флеш Диск Компатибилен со iPhone Android iPad Mac PC Galaxy S Windows, Брз USB USB Micro USB &засилувач;

Еден од најголемите флешуреди компатибилен со i Phone, Android, i Pad, Mac, Компјутери, galaxy S серија, Windows итн Четворо

DEN 0.33
Geeclo iPhone Flash Drive 1TB, PHOTO stick USB Флеш Диск USB C Меморија Стап Надворешно Складирање Палецот Диск Компатибилен Свеж
Geeclo iPhone Flash Drive 1TB, PHOTO stick USB Флеш Диск USB C Меморија Стап Надворешно Складирање Палецот Диск Компатибилен

Голема брзина и Стабилна / Побрзо Резервна копија со еден клик и споделување на телефонски мемориски ст�

DEN 2.33
Боемска Месечина И Ѕвезди КРЕДИТНА Картичка USB Флеш Персонализирана Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 64G Свеж
Боемска Месечина И Ѕвезди КРЕДИТНА Картичка USB Флеш Персонализирана Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 64G

Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Дизајн : УСБблицот е изработен од висококвалитетен чи�

DEN 491.04
Среќна Нова Година Шампањ Очила USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци Свеж
ДРВЕНИ КАТ USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Свеж
ДРВЕНИ КАТ USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 3.33
LMMDDP USB Флеш Дискови 32GB 16gb Пенкало Диск 128GB Pendrive 64GB OTG 2 во 1 USB Стап 8GB 4GB Свеж
LMMDDP USB Флеш Дискови 32GB 16gb Пенкало Диск 128GB Pendrive 64GB OTG 2 во 1 USB Стап 8GB 4GB

Брзина на читање : 20МБ26МБ / второ Брзина на пишување : 3МБ6МБ / секунда USB 2.0 интерфејс со поголема брзина и �

DEN 2848.32
Прекрасен ЦВЕТ И Птици УСБ Меморија Стап Бизнис Флеш-Дискови Картичка Кредитна Картичка Банкарска Картичка Форма Свеж