ПЕРСОНАЛИЗИРАН USB ОД Јаглеродни Влакна, Подарок Од Јаглеродни Влакна, Подарок За Мажи, Подароци За Момче, 925 Сребрена Флеш Меморија Стап За Пенкало Диск 64GB, Вклучен Н

ПЕРСОНАЛИЗИРАН USB ОД Јаглеродни Влакна, Подарок Од Јаглеродни Влакна, Подарок За Мажи, Подароци За Момче, 925 Сребрена Флеш

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Изненадете Ги вашите најблиски или пријатели рачно изработен usb флеш-уред со персонализирана масажа, икони, иницијали, монограм или уникатна графика/знак. Рачно изработени 925 Сребрени Јаглеродни влакна. Вклучено во комплетот е 925 сребрен гсм ремен, накит или кутија за Подароци. Компатибилен со : Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7( SP1), Windows Vista (SP2), MAC OS X v. 10.8.х+, Линукс в. 2.6.х+, ХРОМ ОС. ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈАТА Вклучува Во белешките до областа На Продавачот, внесете тип на бесплатно пакување : накит или кутија За Подароци и внесете ги вашите информации за персонализација ( види слика 4 ). Персонализиран usb од Јаглеродни влакна, подарок Од Јаглеродни влакна, Подарок За Мажи, подароци за момче, 925 Сребрен Флеш Мемориски Стап За Пенкало ДИСК 64 GB, Вклучен Накит Или кутија За Подароци Рачно Изработена Од Zana Дизајн Изненадете Ги вашите најблиски или пријатели рачно изработен usb флеш-уред Со персонализирана масажа, икони, иницијали, монограм или уникатна графика/знак 100% Гаранција За Среќа и 5-Starвезда Услуги На Клиентите над 550 прегледи На етси Секој Производ е создаден поединечно За Вас НЕКОЛКУ ЗБОРОВИ ЗА FLASH DRIVE ZANA USB јаглерод флеш диск оригинална идеја за подарок за роденден, подарок за годишнина или божиќен подарок со вашето бесплатно гравирање на сребро. Рачно изработениот флеш-уред е изработен од најквалитетно сребро и јаглеродни влакна. Совршен како приврзок за вашиот паметен телефон, приврзок за клучеви или додадете кожен ремен и креирајте персонализиран USB ѓердан. Ексклузивниот карактер ја комплетира сигурната електроника со капацитети од 8 ДО 64gb USB 2.0 технологија. НАСОКИ ЗА НАРАЧУВАЊЕ И ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА Додај во автомобил Вклучете Во белешките во областа На Продавачот, внесете тип На Бесплатно пакување : накит или Пакување Подароци и внесете ги вашите информации за персонализација ( види слика 4) или испратете ми конво со детали Со вашата графика (ЛОГО) во датотеки : епс, пдф, цдр, аи, ( јпг,пнг мини. 400 х 400 пикс црно-бело ) ако белешките до областа на продавачот се празни, ние ќе ја обработиме вашата нарачка без никаква персонализација. Ви благодариме што нарачавте од нас! Рачно изработени Во Полска.

Избор на клиенти

Црна Бела Проверка Табла USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Свеж
Црна Бела Проверка Табла USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 2.00
Хабови Центар Адаптер ротира Со Голема Брзина Диск Сепаратор Компјутер Компјутер Мини Додатоци Свеж
Хабови Центар Адаптер ротира Со Голема Брзина Диск Сепаратор Компјутер Компјутер Мини Додатоци

Можете да го поставите по желба и слободно да ротирате 180 степени Тој е ротирачки и практичен за употреб�

DEN 0.67
Шанрија Меморија Стап, УСБ Складирање Софистициран Дизајн За Дома Свеж
Шанрија Меморија Стап, УСБ Складирање Софистициран Дизајн За Дома

Како Да Се Користи : Приклучок и игра, нема потреба да се инсталира било кој софтвер Меморискиот стап е п�

DEN 3.00
Кенија ГРБ УСБ 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Свеж
Кенија ГРБ УСБ 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење Ус�

DEN 1.00
Буквално 64GB PINSTRIPE ПОВЛЕКУВА USB 2.0 Флеш Палецот Диск Со Микробан Антимикробни Заштита На Производот-Бизнис 10pk-Црна Свеж
64gb Метал Срце Модел 3.0 USB Флеш Диск Пенкало Диск За Складирање На Податоци Палецот Диск Меморија Стап USB Диск USB Стап Свеж
Geeclo iPhone Flash Drive 1TB, PHOTO stick USB Флеш Диск USB C Меморија Стап Надворешно Складирање Палецот Диск Компатибилен Свеж
Geeclo iPhone Flash Drive 1TB, PHOTO stick USB Флеш Диск USB C Меморија Стап Надворешно Складирање Палецот Диск Компатибилен

Голема брзина и Стабилна / Побрзо Резервна копија со еден клик и споделување на телефонски мемориски ст�

DEN 2.33
Sandisk Extreme Go 64GB USB 3.2 Флеш Диск За Компјутер, Тип На Лаптоп-Пакет Со Сѐ Освен Стромболи Јаже Свеж
Sandisk Extreme Go 64GB USB 3.2 Флеш Диск За Компјутер, Тип На Лаптоп-Пакет Со Сѐ Освен Стромболи Јаже

9+ оперативни системи Вашата голема брзина 3.2 Генерал 1 И (1) Сѐ Освен Стромболи јаже.0 USB флешуред Со брзи б�

DEN 662.40
Sandisk Cruzer Glide 32GB CRUZER USB 2.0 Флеш Диск Скокни Диск Пенкало ДИСК CZ60 Пакет Со Сѐ Освен Стромболи Ленти Свеж
Sandisk Cruzer Glide 32GB CRUZER USB 2.0 Флеш Диск Скокни Диск Пенкало ДИСК CZ60 Пакет Со Сѐ Освен Стромболи Ленти

(Десет Пакет) Земете го сето тоа со вас на сигурни USB флешуреди Пренесете со доверба кога преместувате с

DEN 851.20
Смешни Мрзливи, Дрвја И Цвеќиња Возат USB 2.0 32g &засилувач; 64g Пренослив Мемориски Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп Свеж
МОНДРИЈАН СТИЛ USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци Свеж
МОНДРИЈАН СТИЛ USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци

пластика Произведено во САД Или Увезено Usb флешуредот е изработен од висококвалитетни материјали, водо�

DEN 2.00
Малата Дејзи КРЕДИТНА Банкарска Картичка USB Флеш Дискови Пренослив Мемориски Стап Клуч За Складирање Диск 32G Свеж
Малата Дејзи КРЕДИТНА Банкарска Картичка USB Флеш Дискови Пренослив Мемориски Стап Клуч За Складирање Диск 32G

Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Карактеристики : USB flash користи висококвалитетни чипов

DEN 401.44
Гроздобер Либан Знаме USB Флеш Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч 32g Свеж
Гроздобер Либан Знаме USB Флеш Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч 32g

Пластика Висококвалитетен водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос Површината НА УСБфлешуредот �

DEN 2.00
LXG, Inc. Костон Колеџ-ИГЛА УСБ Пенкало-Црно Свеж
LXG, Inc. Костон Колеџ-ИГЛА УСБ Пенкало-Црно

Официјално Лиценциран Ласерски Гравирани Колегиум Логото Хемиско Пенкало Игла 8 GB USB Диск Црно Мастило �

DEN 2.33
САНДИСК 64ГБ КРУЗЕР УСБ 2.0 Флеш Драјв-Рефус-Сдц36-064ГР-Б20ЦТ Свеж
САНДИСК 64ГБ КРУЗЕР УСБ 2.0 Флеш Драјв-Рефус-Сдц36-064ГР-Б20ЦТ

Сигурно складирање за фотографии, видеа, музика и други датотеки Пренесете со доверба кога преместуват�

DEN 3839.84
Шарени АНАНАС USB Флеш Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч 64G Свеж
Шарени АНАНАС USB Флеш Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч 64G

Пластика Висококвалитетен водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос Површината НА УСБфлешуредот �

DEN 527.84
Колорадо Државно Знаме USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Свеж
Колорадо Државно Знаме USB 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење Ус�

DEN 3.00