Волфронт 15,7 инчен Бања Крпа За Складирање Решетката Преклопен Алуминиум Крпа Палто Закачалки Полици со 5 Куки Сребро, Крпа Решетката

Волфронт 15,7 инчен Бања Крпа За Складирање Решетката Преклопен Алуминиум Крпа Палто Закачалки Полици со 5 Куки Сребро, Крпа

DEN 253.12

Свеж

Достапно.

Големина на производот : околу 40х20х14см / 15, 7х7, 9х5, 5 инчи, вклучувајќи решетка за складирање и шина за пешкири, можат да обезбедат доволно простор за складирање тоалети, лесни за употреба. Практични Додатоци за Бања : многу погодни за закачување и организирање крпи, крпи за капење и облека по редослед. Погоден за инсталација во бањи, тушеви, кујни, плакари, зад врати итн. Мазни Рабови : полици за бања, полирани површини и без рабови на шар-п, можат да одговараат на вашите модерни објекти за бања. Висококвалитетни Материјали : изработени од нерѓосувачки челик 304, што ја зголемува издржливоста на нашите производи. Отпорен на ' рѓа, не е лесен за деформација. Структура На Решетката за бања : постојат четири горни шини за закачување или натрупување крпи или облека. Постојат два долни столбови поставени на различни височини, што ви овозможува да ја максимизирате употребата на висечки простор. Со фиксни фитинзи за завртки, лесни за инсталирање, добра носивост и долг работен век. Големина на производот : околу 40х20х14см / 15, 7х7, 9х5, 5 инчи, вклучувајќи решетка за складирање и шина за пешкири, можат да обезбедат доволно простор за складирање тоалети, лесни за употреба. Практични Додатоци за Бања : многу погодни за закачување и организирање крпи, крпи за капење и облека по редослед. Погоден за инсталација во бањи, тушеви, кујни, плакари, зад врати итн. Мазни Рабови : полици за бања, полирани површини и без рабови на шар-п, можат да одговараат на вашите модерни објекти за бања. Висококвалитетни Материјали : изработени од нерѓосувачки челик 304, што ја зголемува издржливоста на нашите производи. Отпорен на ' рѓа, не е лесен за деформација. Структура На Решетката за бања : постојат четири горни шини за закачување или натрупување крпи или облека. Постојат два долни столбови поставени на различни височини, што ви овозможува да ја максимизирате употребата на висечки простор. Со фиксни фитинзи за завртки, лесни за инсталирање, добра носивост и долг работен век. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Полица За Бања : Алуминиумска Боја : Сценарија За Употреба На Сребро : Бања, кујна, спална соба итн. Тежина : Прибл. 464г / 16.4 Мл Големина На Производот : Прибл. 40х20х14см / 15, 7х7, 9х5, 5ин Пакет листа : 2 х Решетка 1 Торба х Завртка Додаток 2 х Основна Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 01 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Item Type: Bathroom Shelf
Material: Aluminum
Color: Silver
Use Scenarios: Bathroom, kitchen, bedroom, etc.
Weight: Approx. 464g / 16.4oz
Product Size: Approx. 40x20x14cm / 15.7x7.9x5.5in
Package List:
2 x Rack:
1 Bag x Screw Accessory:
2 x Base:
Note:
1. Please allow 01 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Избор на клиенти

ОМУНС Сите Бронзени Решетки За Крпи Задебелување Двопол Пешкир Бар Бања Полици Бања Издолжена/90см Свеж
ОМУНС Сите Бронзени Решетки За Крпи Задебелување Двопол Пешкир Бар Бања Полици Бања Издолжена/90см

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница

DEN 1649.60