ФИЕРМАЈЛ ????????????????????????

ФИЕРМАЈЛ ????????????????????????

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

? : матл. ? : ЗБ2031. ?????????? : ? ?. ???? : ? ?. ????????? : 100. ? : матл. ? : ЗБ2031. ?????????? : ? ?. ???? : ? ?. ????????? : 100. Применлива сцена : категорија на Домашен Производ : подкомпонента од ткаенина од чаршав : Полиестерски влакна (полиестер) Материјал : Полиестерски влакна (полиестер) Простор : дневна соба, Стил на трпезарија : модерна минималистичка Форма : Категорија На Правоаголник : Чаршафи/Чаршафи.

Избор на клиенти

REOLINK E1 Надворешен Приклучок Wifi Безбедносна Камера, 5MP HD PTZ Камера За Домашна Безбедност, Следење На Движење, 5ghz WiFi, Свеж
Hilook IPC-T680H-MZ 8MP 4K 2.8-12mm Безбедносна Камера, Моторизирана Леќа, IP Poe Камера, 40m Ir Ноќно Гледање, SD Картичка Свеж
Hilook IPC-T680H-MZ 8MP 4K 2.8-12mm Безбедносна Камера, Моторизирана Леќа, IP Poe Камера, 40m Ir Ноќно Гледање, SD Картичка

[Висококвалитетна слика со резолуција од 8 ПРАТЕНИЦИ] [40 Метри IR Ноќно Гледање] [Моторизирана варифокалн�

DEN 2352.00
Ханва Техвин Оригинална Верзија XNV-6012 2mp Full HD WDR По Надворешна Мрежа Мобилна Вандалска Купола Камера со Фиксна Леќа Свеж
Алиби Будни Перформанси Серија 4mp SmartSense IP Фиксна Бедем Камера Со Бели Светлосни Стробови И Звучен Аларм BU-PT40-UAIS Свеж
ANRAN 3/4G LTE Мобилни Безбедносни Камери Безжични Отворено(SIM&засилувач; Sd Картичка Вклучени), Соларна Камера Не WiFi Потребни Свеж Попустот
Hanwha Techwin HCV-6080R 2mp Аналогни-Bnc Конекција HD IR Надворешна Купола 3.2~10mm Моторизирани V/F Објектив Свеж
Hanwha Techwin HCV-6080R 2mp Аналогни-Bnc Конекција HD IR Надворешна Купола 3.2~10mm Моторизирани V/F Објектив

2mp Целосна HD резолуција 0.11 [email protected] (Боја), 0лукс (B / W : IR LED на) 3,2~10мм(3,1 х) Моторизиран V / F објектив Ден и Ноќ( МЦ�

DEN 2.67
Hanwha QNV-8020R 5 Пратеник Мрежа IR Вандал Отпорни Купола Камера со 4mm Објектив Свеж
Hanwha QNV-8020R 5 Пратеник Мрежа IR Вандал Отпорни Купола Камера со 4mm Објектив

5 мегапикселна резолуцијаВградена 4мм фиксна леќа30фпс@сите резолуции (Х 265 / Х 264) H 265, H 264, mjpeg кодек поддрж�

DEN 6064.00
БОШ БЕЗБЕДНОСНО ВИДЕО ВДА-ВМТ-Аодом Ѕид Монтирање За Надзорна Камера Свеж
БОШ БЕЗБЕДНОСНО ВИДЕО ВДА-ВМТ-Аодом Ѕид Монтирање За Надзорна Камера

Издржлив, солиден дизајн со внатрешен и надворешен простор 160x зум (10x оптички, 16x дигитален) HD 1080p30 и 720p60 ips

DEN 1584.00
Безжична Камера, WiFi Камера Автоматско Следење И Снимање 10 Метри Подобрена Инфрацрвена Ноќ За Домови За Супермаркети Свеж
Blurams Безбедносна Камера, 2k Внатрешна Камера 360-степен Пет Камера За Домашна Безбедност w / Следење На Движење, Телефон Свеж Попустот
1080p HD TVI AHD CVI CVBS CCTV Камера Безбедносна Камера Со Широк Агол На Отворено 180 Степени Напредно DSP За Да Понуди Висок Свеж
1080p HD TVI AHD CVI CVBS CCTV Камера Безбедносна Камера Со Широк Агол На Отворено 180 Степени Напредно DSP За Да Понуди Висок

180 Степен Целосен Монитор За Надзор На Просторијата, Сѐ Е Под Контрола, 1 Камера Може Да Замени 3 Камери, З�

DEN 239.68
Видео secu 600tvl Отворен Ден Ноќ Инфрацрвена Безбедносна Камера Вградена CCD 20 IR Led Диоди Вандал Доказ CCTV ДОМАШЕН НАДЗОР Свеж