Минијатурна Новогодишна Елка Украс За Новогодишна Елка Елка Зелено Кристално Стакло Фигурина За Новогодишна Елка Празнична Фигурина Маса Божиќен Декор Десктоп Е?

Минијатурна Новогодишна Елка Украс За Новогодишна Елка Елка Зелено Кристално Стакло Фигурина За Новогодишна Елка Празнична Фигурина

DEN 363.04

Свеж

Достапно.

Совршен за маси или клупи, со вистинска големина за вашата потреба за декорација. Совршен подарок за вашето семејство, пријатели и соработници. Божиќните дрвја се толку важен дел од празниците. Добар стаклен материјал, издржлив и многу деликатен, одржувајте добар изглед долго време. Идеален за роденден, сувенир, празник, Божиќ, фестивалски подароци"ќе направи одличен празничен подарок за дома или канцеларија. Големина : 16. 00Х16. 00Х25. 00см/6. 29Х6. 29Х9. 82ин. Карактеристики-Боја : Зелена-Големина : 16, 00Х16, 00Х25, 00см/6, 29Х6, 29Х9, 82ин-Материјал : висок боросиликатен стаклен пакет, Вклучувајќи 1 х украс За Новогодишна елка.

Избор на клиенти

EVEXMAS Altair Традиционална вештачка елка 3ft / 90cm, 137 гранки совети за ЈП, вклучено. Декоративен штанд во Бурлап Свеж
EVEXMAS Altair Традиционална вештачка елка 3ft / 90cm, 137 гранки совети за ЈП, вклучено. Декоративен штанд во Бурлап

Алтаир Традиционална новогодишна елка 3 FT / 90см дијаметар на дното 80см / 31inch 137 Совети за гранки Должина

DEN 1.67
Креативна Соработка Волна Чувствував Дрво Топката Основи Дрвја, Црвена Свеж Попустот
Креативна Соработка Волна Чувствував Дрво Топката Основи Дрвја, Црвена

Создадете централно парче со мешање со избор на празнични свеќи Ставете во близина на избор на празничн

DEN 475.20
Регенси Интернешнл 12/18/24 Сјај Конус Дрво Во собата на 3, Зелена Свеж
Регенси Интернешнл 12/18/24 Сјај Конус Дрво Во собата на 3, Зелена

Снабдување на трговците на мало големи и мали, градинарски центри, цвеќарници, дизајнери и услужната и у

DEN 2.00
Yestarry LED спирална елка светлина 5ft 182 LED диоди батерија напојувана за ламба за украсување на отворено Свеж
Yestarry LED спирална елка светлина 5ft 182 LED диоди батерија напојувана за ламба за украсување на отворено

000 часови животен век, погоден за долготрајна употреба; ROHS овластен за безбедносно обезбедување.000 часов

DEN 1.00
Украси - 1 ПАРЧИЊА Неосветлен 4 ' Златен Лажен Вештачки Елка-БОЖИЌ 10 Свеж
Украси - 1 ПАРЧИЊА Неосветлен 4 ' Златен Лажен Вештачки Елка-БОЖИЌ 10

КОЛИЧИНА : 1 ЕЕЗ Материјал(и) : ламба / метал / пластика Димензии : 4 ' висока (од основата на штандот до врвот

DEN 2960.00
Сезона за декорација 2 компјутери Божиќ ПВЦ ратан врата и прозорецот бор конус за декорација, големина: 2,7м. Свеж
Сезона за декорација 2 компјутери Божиќ ПВЦ ратан врата и прозорецот бор конус за декорација, големина: 2,7м.

2 парчиња Божиќна ПВЦ ратан врата и прозорец за декорација на конус на бор, големина : 2,7м Категорија : Бож

DEN 1472.00
14-Инчен Сива Беж Триаголна Маса Врвот Елка Со Сјај-кк Свеж
14-Инчен Сива Беж Триаголна Маса Врвот Елка Со Сјај-кк

Триаголен Облик Елка Сива и беж со повеќе слоеви и текстури Карактеристики вештачко крзно и влакна слич

DEN 692.80