Бкдфд Простор-Заштеда На Беспрекорна Налепница - Слободен Удар-Слободен Багажник Багажник За Чевли Бања Ѕид Монтирани Влечки Полица Организатор

Бкдфд Простор-Заштеда На Беспрекорна Налепница - Слободен Удар-Слободен Багажник Багажник За Чевли Бања Ѕид Монтирани Влечки

DEN 900.80

Свеж

Достапно.

Најдете место за вашите влечки. Складирањето монтирано на ѕид максимално го користи вертикалниот простор. Исцедете ја водата, брзо исушете ја, закачете ја во воздух и исцедете ја чиста и хигиенска. Лесен за чување, лесен за земање, лесен за ставање, едноставен и удобен. Без нокти, без вежба, нелеплив, силен и не се плаши од паѓање. Најдете место за вашите влечки. Складирањето монтирано на ѕид максимално го користи вертикалниот простор. Исцедете ја водата, брзо исушете ја, закачете ја во воздух и исцедете ја чиста и хигиенска. Лесен за чување, лесен за земање, лесен за ставање, едноставен и удобен. Без нокти, без вежба, нелеплив, силен и не се плаши од паѓање. Најдете место за вашите влечки.Складирањето монтирано на ѕид максимално го користи вертикалниот простор.Исцедете ја водата, брзо исушете ја, закачете ја во воздух и исцедете ја чиста и хигиенска.Лесен за чување, лесен за земање, лесен за ставање, едноставен и удобен.Без нокти, без вежба, нелеплив, силен и не се плаши од паѓање.Различни сцени може да се решат по желба во бањата, зад вратата и на страната на кабинетот.Не-лепило, без удирање, без оштетување на ѕидот, не е лесно да падне.Материјал : АБС+акрилен лепакбој : бела, сина.Рачно изработени Јасни Послужавници Цврст Организатор За Чаша, Сунѓер, Сапун, Растение.

Избор на клиенти

Кес Рака Пешкир Стојат За Бања Countertop Двоен-Т Пешкир Држач За Крпи Решетката Со Квадратни База SUS304 Нерѓосувачки Челик Свеж