Азееда Ја Сакам Норвешка Компактен Острилка За Моливи

Азееда Ја Сакам Норвешка Компактен Острилка За Моливи

DEN 113.44

Свеж

Достапно.

42мм дијаметар од 20мм длабоко. Острилка за моливи со една дупка. Куќиштето собира струготини. Извртливиот капак ја покрива дупката на сечилото. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите неверојатни дизајнери. Чувајте ги вашите моливи остри и подготвени за употреба со овој цврст, острилка со една дупка со еден од нашите прекрасни дизајни. Капакот за извртување ја крие дупката до сечилото и целосно се отстранува за да се отфрли струготини. Големина : Дијаметар : 42ммдептина : 20мм.

Избор на клиенти

Азееда Шема За Шиење Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Шема За Шиење Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 2.00
Азееда Танцувачка Месечина Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Танцувачка Месечина Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини...

DEN 1.00
Азееда Зашиена Ракета Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Зашиена Ракета Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 2.00
Азееда Среќна Ѕвезда Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Среќна Ѕвезда Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 2.67
Сакам Авокадо Компактен Острилка За Моливи Свеж
Сакам Авокадо Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини...

DEN 3.00
Азееда Гинко Остава &засилувач; Ореви' Компактен Острилка Молив Свеж
Азееда Гинко Остава &засилувач; Ореви' Компактен Острилка Молив

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 113.44
ГЕНИГВ Скицирајте Специјален Острилка За Моливи Со Рачно Тресење Јаглен Острилка За Моливи Свеж
ГЕНИГВ Скицирајте Специјален Острилка За Моливи Со Рачно Тресење Јаглен Острилка За Моливи

Отпадната цевка со голем капацитет може да собере многу пати острење на моливи, што е погодно за редовно

DEN 664.00
8 ПАРЧИЊА Острилка За Моливи, Рачни Острилки За Моливи Со Двојни Дупки со капак За Училиште, Канцеларија, Дом Свеж
8 ПАРЧИЊА Острилка За Моливи, Рачни Острилки За Моливи Со Двојни Дупки со капак За Училиште, Канцеларија, Дом

Двојни Дупки : острилката има 2 дупки со различна големина, дијаметарот на поголемата е околу 0,47 инчи(12мм

DEN 1134.40
Азееда Риболов Шапка Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Риболов Шапка Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 113.44
Острилка за моливи, со Сад, 2-1/8, Избрани [Сет од 2] Свеж
Острилка за моливи, со Сад, 2-1/8, Избрани [Сет од 2]

БАУ19050 Карактеристики : Количина по Продажна Единица : По 1 Вкупна Рециклирана Содржина : 0%...

DEN 172.64
Азеда Готски Жени Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азеда Готски Жени Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини...

DEN 1.67
Азеда Скејтбординг Зајак Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азеда Скејтбординг Зајак Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 113.44
Азееда Цвеќиња Во Канта За Наводнување Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Цвеќиња Во Канта За Наводнување Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 1.33
ТРЕКСД Гранд Пијано Облик Острилка За Моливи Музички Подарок Училиште Канцеларија Канцелариски Материјал Свеж
Богатство Гуруа 1: 48 Скала О Мерач Модел Воз Додаток Мини Количка/Жичарница Молив Острилка Свеж
Богатство Гуруа 1: 48 Скала О Мерач Модел Воз Додаток Мини Количка/Жичарница Молив Острилка

Одете на иконското патување нагоре и надолу по ридовите на Сан Франциско со овој додаток за воз со мини �

DEN 1291.20
TKFDC Cat Cat Електричен Острилка За Моливи Студентско Учење Канцелариски Материјал Автоматски Острилка За Моливи Свеж
Азееда Шопинг Количка Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Шопинг Количка Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 1.33
Десет-ПОБЕДА Целосно Автоматски Електричен Пренослив Променлив Режим Острилка За Моливи, Погоден За Деца/Возрасни, Погоден За Свеж Попустот