Масонство Знак Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

Масонство Знак Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

DEN 1384.00

Свеж

Достапно.

пластика. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : мини флеш-уредот е изработен од пластичен материјал,водоотпорен, отпорен на прашина и отпорен на удари,кој содржи водоотпорен чип со голема брзина, стабилен квалитет, брз пренос, долг век на траење. Апликација : овој флеш-уред со форма на кредитна картичка 2х3, 3 инчи, големина на банкарска картичка, тенок и удобен, приклучок и игра ,лесен за носење во паричник. Дизајн : модерниот USB флеш-уред вклучува 32gb и 64 GB чип, дизајн на Диск од типот картичка U, напуштете ја традиционалната Форма На U диск, издвоите. Подарок : ПРИЛАГОДЕНАТА картичка USB флеш дискови функција со технологија за печатење со висока дефиниција и извонредна production.It е совршен како родендени, божиќни забави подарок за вас пријатели, семејство, соученици. Повод : ОВАА USB Бизнис картички модерен и роман,кој е погоден за дигитални податоци за складирање, пренесување и споделување на клиенти. Аплицирајте за складирање податоци на музика, фотографии, филмови, дизајни, прирачници, програми, материјали итн. пластика. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : мини флеш-уредот е изработен од пластичен материјал,водоотпорен, отпорен на прашина и отпорен на удари,кој содржи водоотпорен чип со голема брзина, стабилен квалитет, брз пренос, долг век на траење. Апликација : овој флеш-уред со форма на кредитна картичка 2х3, 3 инчи, големина на банкарска картичка, тенок и удобен, приклучок и игра ,лесен за носење во паричник. Дизајн : модерниот USB флеш-уред вклучува 32gb и 64 GB чип, дизајн на Диск од типот картичка U, напуштете ја традиционалната Форма На U диск, издвоите. Подарок : ПРИЛАГОДЕНАТА картичка USB флеш дискови функција со технологија за печатење со висока дефиниција и извонредна production.It е совршен како родендени, божиќни забави подарок за вас пријатели, семејство, соученици. Повод : ОВАА USB Бизнис картички модерен и роман,кој е погоден за дигитални податоци за складирање, пренесување и споделување на клиенти. Аплицирајте за складирање податоци на музика, фотографии, филмови, дизајни, прирачници, програми, материјали итн. УСБ-флеш-уредот масовно УСБ-визит-картичка облик на флеш-уред прилагодена картичка УСБ-флеш-уреди, обликот е сличен на картичка и лесен за носење.

Избор на клиенти

Geeclo iPhone Flash Drive 1TB, PHOTO stick USB Флеш Диск USB C Меморија Стап Надворешно Складирање Палецот Диск Компатибилен Свеж
Geeclo iPhone Flash Drive 1TB, PHOTO stick USB Флеш Диск USB C Меморија Стап Надворешно Складирање Палецот Диск Компатибилен

Голема брзина и Стабилна / Побрзо Резервна копија со еден клик и споделување на телефонски мемориски ст�

DEN 2.33
Танцување Балет Како Никој Да Не Гледа USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 64G Свеж
Танцување Балет Како Никој Да Не Гледа USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 64G

Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема брзина, кој има стабилен квалитет, брз п�

DEN 368.00
USB Флеш Диск Меморија Стап Од Mixse, ЦРТАН ФИЛМ USB Пенкало Дискови Палецот Скокни Диск Стап Форма Пиштол ПИШТОЛ 4GB Свеж
Шанрија Меморија Стап, УСБ Складирање Софистициран Дизајн За Дома Свеж
Шанрија Меморија Стап, УСБ Складирање Софистициран Дизајн За Дома

Како Да Се Користи : Приклучок и игра, нема потреба да се инсталира било кој софтвер Меморискиот стап е п�

DEN 3.00
Апстрактни Геометриски Форми УСБ 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма Свеж
Апстрактни Геометриски Форми УСБ 2.0 Флеш-Дискови Меморија Стап Кредитна Картичка Форма

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 1.67
Смешни Мрзливи, Дрвја И Цвеќиња Возат USB 2.0 32g &засилувач; 64g Пренослив Мемориски Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп Свеж
Шарени АНАНАС USB Флеш Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч 64G Свеж
Шарени АНАНАС USB Флеш Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч 64G

Пластика Висококвалитетен водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос Површината НА УСБфлешуредот �

DEN 527.84
Боемска Месечина И Ѕвезди КРЕДИТНА Картичка USB Флеш Персонализирана Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 64G Свеж
Боемска Месечина И Ѕвезди КРЕДИТНА Картичка USB Флеш Персонализирана Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 64G

Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Дизајн : УСБблицот е изработен од висококвалитетен чи�

DEN 491.04
МОНДРИЈАН СТИЛ USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци Свеж
МОНДРИЈАН СТИЛ USB Флеш Диск Персоналните Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци

пластика Произведено во САД Или Увезено Usb флешуредот е изработен од висококвалитетни материјали, водо�

DEN 2.00
Sandisk Cruzer Glide 32GB CRUZER USB 2.0 Флеш Диск Скокни Диск Пенкало ДИСК CZ60 Пакет Со Сѐ Освен Стромболи Ленти Свеж
Sandisk Cruzer Glide 32GB CRUZER USB 2.0 Флеш Диск Скокни Диск Пенкало ДИСК CZ60 Пакет Со Сѐ Освен Стромболи Ленти

(Десет Пакет) Земете го сето тоа со вас на сигурни USB флешуреди Пренесете со доверба кога преместувате с

DEN 851.20