Н/ А Подножје Торба За Складирање Со Голем Капацитет-Симпатична Мопс Што Јаде Лубеница Јорган Облека Организатор Декорација Преклопен Патент Подвижна Торба

Н/ А Подножје Торба За Складирање Со Голем Капацитет-Симпатична Мопс Што Јаде Лубеница Јорган Облека Организатор Декорација

DEN 319.68

Свеж

Достапно.

❀€Голем Капацитет}големината на торбата за складирање облека е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно голема за да ги складира сите работи што сакате да ги ставите, како што се зимски јоргани, тенки јоргани, перници, облека за кукли, џемпер, утешител итн. ❀€Висококвалитетни Материјали ● оваа торба За складирање облека е изработена од висококвалитетен најлон, кој не е лесен за рипување дури и по повторна употреба, и лесно се чисти и преклопува. Торбата за складирање облека има висока носивост што е издржлива. ❀●Цврста Рачка●оваа торба за складирање облека усвојува засилено шиење на рачката, кое може да се носи и да не се скрши лесно за време на процесот на движење. ❀€Уредно Складирање Q торбата за складирање облека има проѕирна страна каде што можете да поставите картички, за да можете да го најдете она што го сакате без да ја отворите, што е лесно да се сортира, складира, удобен и лесен за употреба. ❀€Внимателен По Продажбата●Ако не сте целосно задоволни со квалитетот или бојата на нашата торба за складирање, можете да не контактирате во секое време. Цврст Голем капацитет Симпатична торба За складирање Лубеница Што Јаде Мопс дали сеуште ве вознемируваат неуредни работи? Дали сеуште сте загрижени за огромната количина на работи што не можете да ги поставите кога ќе се преселите? Ајде да ја погледнеме нашата најзагрижувачка торба за складирање ватенка! Предност Заштитете ги вашите предмети од нечистотија и вода. Транспарентните пвц странични џебови го прават вашето складирање поудобно. Корпата за складирање на ватенка со голем капацитет овозможува складирање на вашите омилени предмети, заштедувајќи простор во вашата соба. Применливи Места што Можете да ги користите кога кампувате, се движите или патувате. Можете да го користите како подарок за вашето семејство и пријатели. Можете да чувате карго дуфел џамбо, ќебе, облека за кукли, перница, ќебе, облека, џемпер, утешител и други предмети што сакате да ги чувате во плакарот, спалната соба, под креветот, утешителот, спалната соба, постелнината.

Избор на клиенти

Тв Ѕид Заграда, Вчитување 44LB ТВ ЅИД Штанд CTX006 За Спална соба За Ресторан Свеж
Тв Ѕид Заграда, Вчитување 44LB ТВ ЅИД Штанд CTX006 За Спална соба За Ресторан

[Широко Се Користи] за дневни соби, спални соби, ресторани, десертни куќи, сали за состаноци, изложбени с�

DEN 1041.60
Замена на термички преоптоварување на ладилникот Беттомшин 1.5 1125W Замена на компресорот Part8pcs Свеж
Замена на термички преоптоварување на ладилникот Беттомшин 1.5 1125W Замена на компресорот Part8pcs

【Големина】 Модел : 1,5 (HP); моќ : 1125 【Предност】нашиот заштитник за преоптоварување може да го спречи ко

DEN 191.84
ЕЛПА PH-640H Смалувачка Цевка, 0,4 инчи, 3,3 стапки, Црна, Ги Штити Приклучоците На Електричните Жици, Терминалите итн Свеж
ЕЛПА PH-640H Смалувачка Цевка, 0,4 инчи, 3,3 стапки, Црна, Ги Штити Приклучоците На Електричните Жици, Терминалите итн

Боја : Млечно бела Големина На Производот (Прибл.) : Внатрешен Дијаметар 4,1 x Должина 39,4 инчи (10,5 x 1000 mm), Гол�

DEN 152.32