ЕЛПА PH-640H Смалувачка Цевка, 0,4 инчи, 3,3 стапки, Црна, Ги Штити Приклучоците На Електричните Жици, Терминалите итн

ЕЛПА PH-640H Смалувачка Цевка, 0,4 инчи, 3,3 стапки, Црна, Ги Штити Приклучоците На Електричните Жици, Терминалите итн

DEN 152.32

Свеж

Достапно.

Боја : Млечно бела. Големина На Производот (Прибл.) : Внатрешен Дијаметар 4,1 x Должина 39,4 инчи (10,5 x 1000 mm), Големина На Пакетот( W x d x H) : Прибл. 3,1 х 0,6 х 5,1 инчи (8 х 1,5 х 13 см). Тежина : Прибл. 0,5 мл (13 гр). Состојки : Полиолефинска смола. Боја : Млечно бела. Големина На Производот (Прибл.) : Внатрешен Дијаметар 4,1 x Должина 39,4 инчи (10,5 x 1000 mm), Големина На Пакетот( W x d x H) : Прибл. 3,1 х 0,6 х 5,1 инчи (8 х 1,5 х 13 см). Тежина : Прибл. 0,5 мл (13 гр). Состојки : Полиолефинска смола. Ги штити врските за жици и терминали. Смалете ја почетната температура : 157°F (75°C), температурата на завршување : 295°F (115°C). Загрејте со фен. Изолира и штити електрични жици. Вкупна должина : 3,3 стапки (1 м) 0,4 инчи (10 мм) внатрешен дијаметар : Пред да се намали, 0,4°0,01 инчи (10,5°0,3 мм), по намалувањето, 0,2 инчи (6,0 мм) започнете со намалување на температурата : 155 ° F (75 ° C). Намалете ја температурата на завршување : 295°F (115°C). Боја : Црна.

Избор на клиенти

Мојот омилен вид пиво е уште една лепенка - 4х1,5 инчи. Везено железо на лепенка Свеж
Мојот омилен вид пиво е уште една лепенка - 4х1,5 инчи. Везено железо на лепенка

Мерки за лепенка 4x1,5 инчи Печ е извезена Печ е дизајниран да биде зашиена на кожни јакни и елеци Лепенкат

DEN 159.84
Фриско занаетчиска трансфер лента за пренос на топлина винил - железо на хартија за пренос - хартија за апликација за пренос Свеж Попустот
Мишел херд 8 х 10 Фотографија БОЈА ЈБ Свеж
Мишел херд 8 х 10 Фотографија БОЈА ЈБ

8" х 10" фотографија боја 8" х 10" фотографија боја Ова е прекрасна фотографија од 8" х 10 " од класичното тв шоу.

DEN 3.33
Американска занаетчиска хартија 6x8 подлога, Пејџ Еванс прекрасен Свеж
Американска занаетчиска хартија 6x8 подлога, Пејџ Еванс прекрасен

Започнете ги вашите проекти десно со прекрасно моделирани трудови од Пејџ Еванс Изберете од најразличн

DEN 256.00
ОПИ 607169-000 Огледало за клип-он Свеж
ОПИ 607169-000 Огледало за клип-он

Тежина : 500 g Брендови на автомобили : VW Лесен за користење Тежина : 500 g Брендови на автомобили : VW...

DEN 1361.60
ГЕСАОФА ВИЕ ДИЕ ДОДЕЛНИЦИ ЗА ВЕНИ 2023 ОДГОВОРНИ ВЕТ ВЕТСКИ ДОГОВОРНИ ДОГОВОРИ Свеж
ГЕСАОФА ВИЕ ДИЕ ДОДЕЛНИЦИ ЗА ВЕНИ 2023 ОДГОВОРНИ ВЕТ ВЕТСКИ ДОГОВОРНИ ДОГОВОРИ

100% полиестер Увезени ✤material : женска чипка за џемпери е направена со висококвалитетна ткаенина, дише, ле�

DEN 1.33
6 Груба и фино мелење на клупата за мелење на клупата 36 и 60 грицки Свеж
6 Груба и фино мелење на клупата за мелење на клупата 36 и 60 грицки

Тркалото е направено од матрица на груби честички 3 / 4 "(19мм) Дебелина Центар роди : (1 / 2") 13 мм Материјал : А�

DEN 1.00
LYQFFF 4 PCS 42607 48020 4260748020 433MHz, за Toyota Land Cruiser Prado C hr Camry 2017-2023, Car TPMS сензор за притисок на Свеж
LYQFFF 4 PCS 42607 48020 4260748020 433MHz, за Toyota Land Cruiser Prado C hr Camry 2017-2023, Car TPMS сензор за притисок на

Сензор за монтирање и вентил : Лизгајте го стеблото на вентилот низ дупката на вентилот на работ Уникатн

DEN 3.33
Резервоар за технологија за бомби - Техничар Тенк - Смешно велејќи го резервоарот за вежбање Свеж
Резервоар за технологија за бомби - Техничар Тенк - Смешно велејќи го резервоарот за вежбање

60% Комбинирана памук со рингпун, 40% полиестер Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење...

DEN 367.84
Dewkou Pack-1 Car Whindshield Sunshade, 55,9 x 31.4 Чувајте го вашиот автомобил ладно сонце за сонце, преклопени рефлексивни Свеж Попустот
Dewkou Pack-1 Car Whindshield Sunshade, 55,9 x 31.4 Чувајте го вашиот автомобил ладно сонце за сонце, преклопени рефлексивни

Исто така, го намалува абењето и солза на внатрешните делови на вашиот автомобил, ефикасно заштитувајќи

DEN 207.84
Хомеопет Фелин дигестивни тегони Свеж
Хомеопет Фелин дигестивни тегони

15 милилитри 15 милилитри Хомеопет Фелин дигестивни тегони ја намалуваат непријатноста од помали дигест�

DEN 3.33
Д -р Вилмар Швабе Индија бизмут -таблета Тритурација Тритурација 3x Свеж
Д -р Вилмар Швабе Индија бизмут -таблета Тритурација Тритурација 3x

Д р Вилмар Швабе Индија Бизмут субнитрикум Тритурација Таблета 3x Користете под надзор на медицински со�

DEN 158.24
Светска маичка за девојчиња во Карма Свеж
Светска маичка за девојчиња во Карма

98% памук, 2% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Официјално лиценцирана светска с�

DEN 1.67
Јакни за мажи јакни мажи јакни закрпени детали со качулка со качулка палто за мажите за мажи Свеж
Јакни за мажи јакни мажи јакни закрпени детали со качулка со качулка палто за мажите за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 2323.68
Тв Џонс Тв Класичен Универзален Музички Инструмент Свеж
Тв Џонс Тв Класичен Универзален Музички Инструмент

Тв Класичен Преден (Вратот) Пикап Го репродуцира изгледот на оригиналниот "Филтертон" што се користи кон

DEN 2394.56
Хенкел Воздушната 592939 Злато Бондерит 1132 Допир-Н-Преп Пенкало, 4 мл Цевка Свеж
Хенкел Воздушната 592939 Злато Бондерит 1132 Допир-Н-Преп Пенкало, 4 мл Цевка

Ефективни допир и поправка апликатор Неплакнење, технологија на суво место Одлична адхезија и насликан

DEN 2.00
Rebените на Ребека, женските девојки, мрежата сонце, капаче за одење на отворено, прилагодлива капа за корпи Свеж
Rebените на Ребека, женските девојки, мрежата сонце, капаче за одење на отворено, прилагодлива капа за корпи

100% полиестер Направени во САД или увезени Затворање на влечење Само миење на рацете Материјал : 100% полие

DEN 3.00