Брунел Црна Фина Точка Дигитално Активно Пенкало За Игла Компатибилно Со ТАБЛЕТОТ ЗОНМАИ 10

Брунел Црна Фина Точка Дигитално Активно Пенкало За Игла Компатибилно Со ТАБЛЕТОТ ЗОНМАИ 10

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони. Електронско Активно Игла изградено со врвка од 2,3 мм за да овозможи точно искуство за пишување и скицирање на таблети и паметни телефони. Прилагодливиот нога овозможува различна длабочина на сензорот, што доведува до попрецизна длабочина на полето. Не Е Потребен Bluetooth, само поврзете ги вклучените батерии и подготвени за употреба.

Избор на клиенти

Игла За Samsung Galaxy Забелешка 20/ Забелешка 20 Ултра S Пенкало Со Bluetooth, Лесен, Лесен За Употреба, Не Се Потребни Батерии, Свеж
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Dfi AME185 - Evertouch Капацитивно Игла, Пенкало Со Капацитивно Игла Со Влакна За Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен со Вашиот Ирис од лава 400-тите со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3! Свеж
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно со Hp Envie 17t-ActiveStudio Active Pyllus 2020, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв за Свеж
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно со Hp Envie 17t-ActiveStudio Active Pyllus 2020, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв за

? [НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со HP Завист 17t Ново Издание 2020! Најпреци�

DEN 856.00
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Gionee S8 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Gionee S8 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен со вашиот Gionee S8 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!...

DEN 516.80
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Микромакс Платно Еланза Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Микромакс Платно Еланза Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашето Платно Микромакс Еланза ја зголемува издржливоста и т

DEN 1582.40
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Asus ZE500KG Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Asus ZE500KG Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот AsZE500 KG ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!...

DEN 161.60