Sinestour Божиќ Мрзлив Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач Додатоци За Пелени Играчки Закуски Клучев

Sinestour Божиќ Мрзлив Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

АПЛИКАЦИЈА : * Одговара на повеќето брендови на шетачки шипки или рачки на пазарот, како Што Се Упабаби Виста, Колички За Џогер, Лесни Колички, Стандардни Колички, Колички, Системи За Патување Со Колички Или Колички За Чадори * Совршен За употреба при излегување, пешачење, шопинг, патување итн. * * Одговара НА ПОВЕЌЕТО КОЛИЧКИ : нашата торба за организатори одговара на повеќето шипки и рачки, како што се : лесни колички за бебиња, стандардни колички за бебиња, колички за колички, системи за патување со колички за бебиња или количка за чадор. и лесен за пристап. Лесно за управување, нема потреба да носите тешки и обемни кеси за пелени, чанти или ранци. * * ЛЕСНА ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : оваа торба за организатор доаѓа со дополнителни ремени за колички и куки за лесна инсталација, само залепете ја прилагодливата мрежа на рачката или рачката на количката кога се користи и прилагодете по потреба. * Доаѓа со отстранлив ремен за рамо, кој може да се користи како стилска чанта за рамо . * Исто така идеален подарок за туширање за бебиња и совршен подарок за нова мајка. Два еластично затворени странични џебови можат да складираат шишиња со вода, шишиња за бебиња и да спречат паѓање. * * МУЛТИ ЏЕБОВИ : чантата за организатор со голем капацитет има главен џеб со Отстранлив оддел за лесна организација. Џебот со патент и удобниот џеб можат да складираат скапоцености како што се мобилни телефони, паричници, клучеви и пелени, марамчиња итн. Може да ја поднесе тежината на предметите, без разлика дали одите или купувате, може цврсто да се фиксира на рачката. * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на торбата за организатор е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, големиот капацитет ви обезбедува доволно простор за складирање на сите предмети што ви се потребни кога излегувате, вклучувајќи : пелени, играчки, марамчиња, грицки, мобилни телефони, клучеви , шише за бебиња, шише со вода итн. СПЕЦИФИКАЦИЈА : ГОЛЕМИНА : 16, 73х5, 91х6, 3 ВО МАТЕРИЈАЛ : 290 твил (100% полиестер) ДИЗАЈН : 1 Главен Џеб + 2 Странични Џебови + 1 Џеб Со Патент + 1 ПРЕДЕН Џебен ПАКЕТ ВКЛУЧУВА : 1* Организатор На Количка 1* Ремен За Рамо 2* Куки ЗА Шетач ПОГОДНИ ЗА : Универзална КАРАКТЕРИСТИКА : * големиот капацитет ви обезбедува доволно простор за складирање на се што ви треба за носење, како што се : пелени, играчки, МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ, паричници, шишиња за бебиња, чаши за вода итн. Чантата за организатор може да ги интегрира сите предмети. Со отстранлив ремен за рамо, може да се користи и како стилска чанта за рамо. * Џебовите со патент може да се користат за складирање скапоцености како што се телефон, паричник, клучеви итн. Може да се користи за чување на вашите работи. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : * Редовно перење, а не миење во машина, миење раце, а потоа сушење. полиестер. * Разноврсен, одвојлив, дизајн со повеќе оддели совршено одговара на вашите потреби и го прави вашиот зафатен живот податлив. * Изработен од 290 твил (100% полиестер) и издржлив патент, многу лесен, не е лесен за кинење, отпорен на абење и издржлив за подолг живот. Џебот со патент и удобниот џеб можат да складираат скапоцености како што се мобилни телефони, паричници, клучеви и пелени, марамчиња итн.

Избор на клиенти

Lupantte Универзална Шетач Организатор со 2 Изолирани Држачи За Чаши, Шетач Додатоци, За Носење пелена, iPhone, Играчки &засилувач; Свеж Попустот
2 Пакет-Evelots Шетач/Велосипед Чанта За Складирање-Страна Прашка-Кука&засилувач;Јамка Лесно Прикачи- / Телефон Свеж Попустот
2 Пакет-Evelots Шетач/Велосипед Чанта За Складирање-Страна Прашка-Кука&засилувач;Јамка Лесно Прикачи- / Телефон

Овој комплет од 2 странични шетачки торбички за товар се прицврстува со 2 ремени за прилагодување на кук�

DEN 127.84