Божиќна Елка Здолништа Здолниште За Новогодишна Елка, 118 См Елка База Декорација Престилка Дрво Мат, Погоден За Внатрешна И Надворешна Декорација

Божиќна Елка Здолништа Здолниште За Новогодишна Елка, 118 См Елка База Декорација Престилка Дрво Мат, Погоден За Внатрешна И

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Треба само да го ставите на земја и да го залепите Со Велкро за да го завршите, удобен и лесен за чување, со што ќе заштедите многу време и енергија за божиќна декорација. ●Лесна инсталација : Здолништето На Елката користи Велкро. Мекото здолниште од дрво претставува совршена Божиќна сцена и додава радосна атмосфера на Елката. Ова Е совршен Божиќ за возрасни/деца/миленичиња.●Совршен подарок за децата Да го поминат Божиќ☞ ☞Забелешка : ●Рачно Мерење, ве молиме дозволете грешка од 1 ~ 3 см, благодарам. ●Најдобар подарок : ова здолниште од дрво додава празнична атмосфера на вашето дрво. Можете да го поставите на кое било место што ви се допаѓа, исто како дневната соба, спалната соба, градината, барот, хотелот, супермаркетот или на друго место, совршени новогодишни украси во затворени простории и на отворено. ●Лесна инсталација : Здолништето На Елката користи Велкро.●Лесен за инсталирање, погоден за брза и едноставна основа околу дрвото, можете да го користите од година во година. Можете да ги декорирате Божиќните украси дома, продавници, училишта, канцеларии итн.●Материјал : Здолништето За Новогодишна елка е изработено од висококвалитетна двослојна ткаенина. Вашето семејство може да стави какви било украси што ги сакате на Здолништето На Новогодишната елка. ●Материјал : Здолништето За Новогодишна елка е изработено од висококвалитетна двослојна ткаенина. ●Најдобар подарок : ова здолниште од дрво додава празнична атмосфера на вашето дрво. ☞ ☞Нашето здолниште за новогодишна Елка одговара на секое дрво со големина, удобно и лесно, лесно за употреба и складирање.●Користете го за да ја покриете полицата на дното на дрвото за да го направите вашето дрво да изгледа поубаво. Предниот дел е изработен од памучна крпа, а задниот дел е неткаен.●Направете прекрасни украси за Вашата Елка дома, училиште, продавница, канцеларија, супермаркет итн.Опис на производот : ● Име на производ : здолниште за новогодишна Елка ● материјал : висококвалитетни ткаенини ● големина : 118см/46,4 во ● апликација : Божиќна Забава, божиќен украс.●Поради различни поставки за осветлување, контраст и приказ, бојата на сликата може да биде малку поинаква, ве молиме разберете.

Избор на клиенти

Валиклуд 100см Елка Здолниште Почувствува Божиќ Снешко Основна Декорација Престилка Заврши Свеж
Валиклуд 100см Елка Здолниште Почувствува Божиќ Снешко Основна Декорација Престилка Заврши

Чувствував Елка здолниште како суштински божиќни украси, главно за сместување во домот, шалтери, продав

DEN 0.33
Риба И Ајкула Печатени Елка Здолниште 48 за Божиќ Празник Партија Декорација Свеж
Риба И Ајкула Печатени Елка Здолниште 48 за Божиќ Празник Партија Декорација

Здолниште За Новогодишна Елка Со Повеќе Големини : (30 / 36 / 48 Инчи) Совршено За Сите Големини На Новогодишн

DEN 463.84
Елка Здолниште Со Пом Трим Тропски-Лисја-Хавајски-Камо Празник Божиќ Дома Украси 48 Свеж
Елка Здолниште Со Пом Трим Тропски-Лисја-Хавајски-Камо Празник Божиќ Дома Украси 48

Горниот Слој Е Изработен Од Висококвалитетна Полиестерска Ламинатна Рипстоп Ткаенина, А Дното Има Кади

DEN 294.40
Смешно Далматинско Куче Елка Здолниште За Празнични Украси За Забави Со Тасел Чипка Свеж
Смешно Далматинско Куче Елка Здолниште За Празнични Украси За Забави Со Тасел Чипка

Вештачка Крпа Од Микрофибер Декорација на новогодишна елка Празнична сцена аранжман Прецизно Дизајнир

DEN 3.00
Шарени Печурки Елка Здолниште, За Божиќ Одмор Дома Декорација 36 Свеж
Шарени Печурки Елка Здолниште, За Божиќ Одмор Дома Декорација 36

Можете Да Го Користите Во Дневна Соба, Спална Соба, Градина, Бар, Хотел, Супермаркет, Канцеларија,Божиќ,Н�

DEN 0.33
Ксигуа Елка Мат Снегулка Дедо Мраз Голема Елка Стојат Мат Елка Здолниште Божиќ Одмор Дома Декорации Забава 28,3 инчи Свеж
Оаренкол Денот На Благодарноста Тикви Елка Здолниште 36 инчен Гроздобер Јавор Лисја Божиќ Празник Дрво Декорации Свеж
Вантасо Елка Здолниште Божиќ Нова Година Зимска Елка Здолниште Со Тасел Дрво Мат За Забава Дома Декор 48 инчен Свеж