Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Asus ZE500KG Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Asus ZE500KG Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

DEN 161.60

Свеж

Достапно.

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Asus ZE500 KG ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!. Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Компатибилно со вашиот таблет или телефон со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Asus ZE500 KG ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!. Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Компатибилно со вашиот таблет или телефон со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. ☝ПРЕМИУМ Игла компатибилен Со Вашиот Asus ZE500 KG Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакет!. (ЦРВЕНО) Врвот Против Гребење-Врвот На Иглата Е Изработен од Мека И Гума Отпорна на Гребење. Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одличен За Пишување Цртање Итн. Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка На Допир Од Врвот На Компатибилен со Вашиот Прст Давајќи Подобра Точност Малку Допир Се Фокусира како Клучеви На Конзолата.●Споделете Ги Компатибилни со Вашите Пријатели - Добијте Игла Со Непобедлива Цена Наместо Молив Со Висока Цена или Молив Самсунг. Можете Да Го Споделите Ова Игла Со Компатибилен со Вашите Пријатели или Семејство.●Лесно Носење И Многу Лесно и Компактно. Дизајнот на клипот Е Одличен За Клипирање Во Компатибилен со Вашиот џеб, Ipad, Дневник Итн.●Универзално Шарено И светло Капацитивно пенкало-Работи на целиот уред со Капацитивен екран на допир ● ПОДОБРУВАЊА : ●не само компатибилен со i Pad, i Phone, android паметен телефон, систем за навигација на автомобили итн. Но, исто така, одговара за сите уреди опремени со капацитивен екран на допир.●Дополнителни Ставки што работат со ова се скоро сите Iphone, Повеќето i Pads, Таблети, Уреди, Површински Таблети, Мали Лаптопи, Chromebooks, се додека се екран на допир.●Лесно носење Тенок каросерија, лесен со дизајн на клип, па затоа е многу лесно носење насекаде.Клипови десно Компатибилни со вашата торбичка за носење, книга или џеб●пенкалата за игла со клип - Лесно носете го каде сакате.●Audetect Ic Технологијата автоматски го открива типот на уредот и неговите специфични потреби за полнење за подобрена компатибилност●Издржлив материјал - функцијата за пенкала со меки врвови и телото е изработено од висококвалитетен алуминиум.

Избор на клиенти

Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Gionee S8 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Gionee S8 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен со вашиот Gionee S8 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!...

DEN 516.80
Крег Капацитивни Игла Хемиско Пенкало за iPad, iPhone И Капацитивни Екран На Допир, 3-Пакет Свеж
Крег Капацитивни Игла Хемиско Пенкало за iPad, iPhone И Капацитивни Екран На Допир, 3-Пакет

3 Пакет Капацитивност Игла Мека Силиконски Игла Функција Користете Со Кој Било Екран на Допир Работи со

DEN 1.00
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Sony Xperia Z3 Компактен Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Sony Xperia Z3 Компактен Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Компактен Sony Xperia Z3 ја зголемува издржливоста и точнос�

DEN 1.33
Тек Стиз Премиум Игла за Мајкрософт Лумија 650 8ГБ со Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакување! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла за Мајкрософт Лумија 650 8ГБ со Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакување!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Microsoft Lumia 650 8 GB ја зголемува издржливоста и точноста на

DEN 159.84
Пенкало за игла за iPad 10-Та Генерација Генерал 10.9 2022 Модел А2696 А2757 А2777 Со Отфрлање На Дланката, Далечински Управувач Свеж
Про Игла Капацитивно Пенкало Компатибилно со samsung Galaxy Tab S5e/Galaxy Tab S6/Galaxy Tab S6 Lite Надградена Прилагодена Свеж
Про Игла Капацитивно Пенкало Компатибилно со samsung Galaxy Tab S5e/Galaxy Tab S6/Galaxy Tab S6 Lite Надградена Прилагодена

Брз и Лесен Компатибилен со Вашиот компатибилен со вашата торбичка за носење или џеб носете го наоколу..

DEN 1353.60
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Lenovo IdeaPad 5 - AccuPoint Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв За Lenovo Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ LG Пенкало 2 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ LG Пенкало 2 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ LG Пенкало 2 ја зголемува издржливоста и точноста на вр�

DEN 1449.60
Брунел Греј Дигитално Активно Пенкало За Игла Компатибилно Со Јазичето Леново М7 Свеж
Брунел Греј Дигитално Активно Пенкало За Игла Компатибилно Со Јазичето Леново М7

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 559.84
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Sony E5306 со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Sony E5306 со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Sony E5306 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! О

DEN 1.67
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Карбон а1+ со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Карбон а1+ со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Карбон а1+ ја зголемува издржливоста и точноста на врв�

DEN 926.40
Тек Стиз Премиум Игла ЗА LG V10 H900 Со Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакување! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла ЗА LG V10 H900 Со Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакување!

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ LG V10 H900 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!..

DEN 0.33
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Asus Fonepad со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Asus Fonepad со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот AsFonepad ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!...

DEN 0.33
Брунел Црна Фина Точка Дигитално Активно Пенкало За Игла Компатибилно Со ТАБЛЕТОТ ЗОНМАИ 10 Свеж
Брунел Црна Фина Точка Дигитално Активно Пенкало За Игла Компатибилно Со ТАБЛЕТОТ ЗОНМАИ 10

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 3.33