Тафтс 22мм чиста црница 6А свилена маска за спиење и маски, меки маски за очи, лесна, за патување, дремење, кампување

Тафтс 22мм чиста црница 6А свилена маска за спиење и маски, меки маски за очи, лесна, за патување, дремење, кампување

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

100% црница 6А свила од двете страни со полнење со свила. Нашата маска од свила од црница од 6А од црница е изработена од врвен квалитет 22мм природна црница од свила, ултра мека, мазна и дише. Погодно за носење, може да се користи во секоја прилика каде што треба да се одморите и да уживате во добар сон. Како што се дом, канцеларија, хотел, авион, воз и други прилики. Лесна и удобна, маската за очи тежи 26g и обезбедува удобна околина за спиење. Се одликува со мека еластична лента, прилагодлива за носење и без болка. Црнците излегуваат светлина за блажен ноќен сон, спијте длабоко насекаде, во секое време, ако ви треба пријатна дремка. Tafts 22mm 100% чиста црница 6 A свилена маска за спиење и маски, меки маски за очи, лесна, за патување, дремење, кампување (смарагд).

Избор на клиенти