Тафтс 22мм чиста црница 6А свилена маска за спиење и маски, меки маски за очи, лесна, за патување, дремење, кампување

Тафтс 22мм чиста црница 6А свилена маска за спиење и маски, меки маски за очи, лесна, за патување, дремење, кампување

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

100% црница 6А свила од двете страни со полнење со свила. Нашата маска од свила од црница од 6А од црница е изработена од врвен квалитет 22мм природна црница од свила, ултра мека, мазна и дише. Погодно за носење, може да се користи во секоја прилика каде што треба да се одморите и да уживате во добар сон. Како што се дом, канцеларија, хотел, авион, воз и други прилики. Лесна и удобна, маската за очи тежи 26g и обезбедува удобна околина за спиење. Се одликува со мека еластична лента, прилагодлива за носење и без болка. Црнците излегуваат светлина за блажен ноќен сон, спијте длабоко насекаде, во секое време, ако ви треба пријатна дремка. Tafts 22mm 100% чиста црница 6 A свилена маска за спиење и маски, меки маски за очи, лесна, за патување, дремење, кампување (смарагд).

Избор на клиенти

Бигл Куче Портрет Спиење Маска За Очи Мека Смешна Сенка За Очи Капак За Очи Маска За Спиење За Патување Свеж
Бигл Куче Портрет Спиење Маска За Очи Мека Смешна Сенка За Очи Капак За Очи Маска За Спиење За Патување

Полиестер Произведено во САД Или Увезено ❀ ова е маска за очи од полиестерски материјал што може да с�

DEN 3.33
Ренфо масажер за очи со топлина и пиштол за масажа Свеж
Ренфо масажер за очи со топлина и пиштол за масажа

Белешка 2 : Ако се чувствувате премногу тесни или премногу лабави, прилагодете ја лентата за глава за да �

DEN 1439.84
Lynarei Mask Mask Octopus Vintage Monster Sleep Eye Mask Eye Blindfold со прилагодлива лента море живот мек капа за очи за блокирање Свеж
Lynarei Mask Mask Octopus Vintage Monster Sleep Eye Mask Eye Blindfold со прилагодлива лента море живот мек капа за очи за блокирање

Свилен мек материјал : Направено од висококвалитетен полиестерски материјал Дише и удобна, најнежна гр�

DEN 127.84
Paisley позадина за спиење за слепите маски за очила за очила за очите со прилагодлива лента за жени мажи ноќ Свеж
Paisley позадина за спиење за слепите маски за очила за очила за очите со прилагодлива лента за жени мажи ноќ

✿ Материјал со врвен квалитет Прилагодлива маска за ролетникот Користете полиестер+еластични ленти Mas

DEN 223.84
Маска За Спиење Сирена Мека Маска За Очи Со Превез Пренослива Маска За Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени Свеж
Маска За Спиење Сирена Мека Маска За Очи Со Превез Пренослива Маска За Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен Дизајн : прила�

DEN 195.04
Dreamtime дишете лесна перница за синус, кадифе од лаванда Свеж
Dreamtime дишете лесна перница за синус, кадифе од лаванда

Помага во олеснување на болката во главоболките и метежот ќе бидат моќни и природни деконгестични билк�

DEN 3.00