Лдчнх Златен Накит Кутија За Складирање Послужавник Стакло Огледало Кристално Козметички Шминка Организатор Дома Декорација Решетката Десктоп Плоча Послужавник

Лдчнх Златен Накит Кутија За Складирање Послужавник Стакло Огледало Кристално Козметички Шминка Организатор Дома Декорација

DEN 5166.72

Свеж

Достапно.

Направено за складирање на вашите дневни најважни работи, привлечно и удобно. послужавник, послужавник за суета, огледало на послужавник, исто така, може да организира накит и додатоци како накит за послужавник, суета за послужавник, декоративен послужавник, послужавник за суета во бањата, елегантен и стилски. Се одликува со дизајн на дното и златната завршница, совршен метален декоративен послужавник, организатор на парфеми. Прекрасна декоративна метална лента која е изработена од рачно изработен полиран метал и завршена со елегантна огледална стаклена површина за оние украсни парчиња дома. Овој послужавник за сервирање служи и како стилска основа за централно парче за трпезарија на врвот со свеќи, украсен украс за маса во ходникот или дури и начин за складирање на шминка на врвот на вашата суета маса. Применливо за сите прилики, како што се барови, ресторани, кафулиња, канцеларија, дом како одличен послужавник за злато, послужавник за бања. Спецификација : Број На Модел : Огледална Кристална Суета Фиока : Европски материјал : метал, кристал, стаклена боја : златна табела : S : 25x18x6cm/ 9,84x7, 1x2, 36nchm : 30x22x6cm/ 11, 8x8, 66x2, 36nchl : 35x25x6cm/ 13, 8x9, 84x2.36 Инчи Направени За Складирање На Вашите Дневни Најважни Работи, Привлечни И Удобни. послужавник, послужавник за суета, огледало на послужавник, исто така, може да организира накит и додатоци како накит за послужавник, суета за послужавник, декоративен послужавник, послужавник за суета во бањата, елегантен и стилски.Се одликува со дизајн на дното и златната завршница, совршен метален декоративен послужавник, организатор на парфеми.Прекрасна декоративна метална лента која е изработена од рачно изработен полиран метал и завршена со елегантна огледална стаклена површина за оние украсни парчиња дома.Овој послужавник за сервирање служи и како стилска основа за централно парче за трпезарија на врвот со свеќи, украсен украс за маса во ходникот или дури и начин за складирање на шминка на врвот на вашата суета маса.Применливо за сите прилики, како што се барови, ресторани, кафулиња, канцеларија, дом како одличен послужавник за злато, послужавник за бања.Пакетот Вклучува : 1 Парче Огледувана Кристална Суета Трајна : Бојата може да биде малку поинаква поради калибрацијата на бојата на секој поединечен монитор.Ве молиме дозволете малку мерење отстапување поради рачно мерење.Можете да поставите мали животни за да уживате воitualуалната релаксација.

Model Number: Mirrored Crystal Vanity Tray
Style: Europe
Material: metal, crystal, glass
Color: golden
Size Chart:
S: 25x18x6cm/ 9.84x7.1x2.36inch
M: 30x22x6cm/ 11.8x8.66x2.36inch
L: 35x25x6cm/ 13.8x9.84x2.36inch
Made for storaging your daily essentials,attractive and convenient. tray, vanity trays, tray mirrored can also organize jewelry and accessories as tray jewelry, tray vanity, decorative tray, bathroom vanity tray, elegant and stylish.:
Features a bottom and gold finish design, perfect metal decorative tray, perfume organizer.:
Lovely decorative metal tray which is made from hand crafted polished metal and finished with an elegant mirrored glass surface for those decorative pieces at home.:
This serving tray also serves as a stylish base for a dining room centre piece topped with candles, a decorative adornment for a hallway table or even a way to store make up on top of your vanity table.:
Applicable for any occasions, such as bars, restaurants, cafes, office, home as great gold tray, bathroom tray.:
Package Includes:
1 Piece Mirrored Crystal Vanity Tray:
Note:
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor.:
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement.:
You can place small animals to enjoy the ritual relaxation :

Избор на клиенти

Марс Океан Дрво Столб | / Дрвени Послужавник | Кујна Мијалник Послужавник Кујна Декор / Кујна Сапун Послужавник | Бања Послужавник Свеж Попустот
Фуин 15 Круг Метал Огледало Парфем Фиока, За Бања Шминка Суета Накит, Сребро Свеж
Фуин 15 Круг Метал Огледало Парфем Фиока, За Бања Шминка Суета Накит, Сребро

ФИОКА ЗА ОГЛЕДАЛО ЗА СКЛАДИРАЊЕ СО ВИСТИНСКА ГОЛЕМИНА : заслужено е да ја организирате вашата суета за ш

DEN 3.33