Динамички ДИСКОВИ Три Диск Премиер Пукна Диск Голф Стартер Сет | Бегство Талвег возач / ЕМАК Вистината Среден Опсег | Судија Диск Голф Путер | Фризби Голф Во Собата

Динамички ДИСКОВИ Три Диск Премиер Пукна Диск Голф Стартер Сет | Бегство Талвег возач / ЕМАК Вистината Среден Опсег | Судија

DEN 319.84

Свеж

Достапно.

НАЈДОБАР СЕТ ЗА ПОЧЕТНИЦИ - овој стартер сет е совршен за нови играчи. Динамички Дискови Премиер Пукна Стартер сет доаѓа со се што ви треба за да играат диск голф. Внатре ќе најдете пет од најпопуларните дискови од Динамични Дискови заедно со Рафал мини. СТАНЕТЕ ПОДОБАР ИГРАЧ НА ДИСКОВИ-калапите за дискови во овој сет беа избрани од Светски Шампиони на Динамични Дискови и се се што ви треба за да се упатите кон курсот и да се подобрите. Подобрете ги резултатите со точниот диск во вашите раце. Примерен Избор НА ДИСК - Сет го вклучува дискот на годината 2013, Судијата диск голф путер. Избор НА СВЕТСКИОТ Шампион Емак вистината среден опсег. Возачот на автопатот за бегство наменет за прави и точни снимки. КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА-100% Гаранција За Враќање На Парите. Ако не сте задоволни со овој сет, вратете го за целосна наплата! Опсег на тежина 170-176гр. Боите И Боите на Печатот ќе СЕ РАЗЛИКУВААТ. Мини дискот може да има Печат "Судија" или Печат "Трилогија". ДИНАМИЧКИ ДИСКОВИ-Динамички Дискови нуди најконзистентни летечки дискови во целиот диск голф. Ако изгубите диск, земете го истиот калап и имајте доверба дека ќе лета исто како и вашиот стар.

Избор на клиенти