MZHOU USB 3.1 Тип Ц Продолжен Кабел За Заглавие на Предниот Панел 57 см, USB 3.1 Тип Е ДО USB 3.1 Тип C Кабел, Генерал 2, Брзина До 10 Gbps Внатрешен Адаптер Кабел, Со Завртка За Монтира?

MZHOU USB 3.1 Тип Ц Продолжен Кабел За Заглавие на Предниот Панел 57 см, USB 3.1 Тип Е ДО USB 3.1 Тип C Кабел, Генерал 2, Брзина

DEN 239.84

Свеж

Достапно.

Поддржува пренос на податоци до и од сите ваши USB-C уреди со брзина до 10 Gbps и обезбедува напојување ОД 100 W. ИНТЕРФЕЈСОТ USB 3.1 Gen 1 стандардни стапки на пренос на Податоци до 10 Gbps, максимум 100w напојување - Приклучок и игра, брза и лесна инсталација. Заштитниот слој е плетен со висококвалитетна бакарна жица обложена со калај, што го прави преносот на сигналот постабилен и висок.1 Предниот Панел Заглавие Приклучок и игра, брза и лесна инсталација pci-e ДО USB 3.0 интерфејсот НА матичната плоча за ДА НАПИШЕТЕ-E USB 3.1 ген2 Адаптер на предниот панел Со Белешки За Завртки За Монтирање : за да гарантирате нормална употреба На Додатоците За Проширување, проверете дали матичната плоча Има USB3.1 протокол за пренос на податоци со голема брзина до 10 Gbps и други функции и обезбедува напојување ОД 100 W. Конектор 1 : Тип-Ц Женски Со Панел.It дали дизајнот е компатибилен наназад (ќе објасни подоцна).1 КАБЕЛ ● брзо полнење и податоци за пренос на супер брзина од ВАШИОТ USB a уреди со користење на овој кабел. ●БЕЗБЕДНА ВРСКА И КОМПАТИБИЛНОСТ●Компатибилен со ДВАТА USB 3.1 бараат различно заглавие на предниот панел од USB 3.

Избор на клиенти

25W USB C полнач за полнач за Samsung Galaxy S23 Ultra S22 Type C Charger Брзо полнење PD USB-C Wallиден полнач за Samsung Z Свеж
25W USB C полнач за полнач за Samsung Galaxy S23 Ultra S22 Type C Charger Брзо полнење PD USB-C Wallиден полнач за Samsung Z

9, 11 инчи, нов i Pad Air 5th, i Pad Air 4та генерација, i Pad Mini 6та генерација ? USBC до USBC кабел : Нашиот сет на блок за пол�

DEN 2.00
BoxWave Кабел Компатибилен Со Newline Flex-DirectSync Pd Кабел-USB - C ДО USB-C, Долг 10 Нога PD Плетенка Најлон Легура Кабел-Џет Свеж
BoxWave Кабел Компатибилен Со Newline Flex-DirectSync Pd Кабел-USB - C ДО USB-C, Долг 10 Нога PD Плетенка Најлон Легура Кабел-Џет

? [100 Вати PD] Box Wave Кабел Компатибилен Со Newline Flex (27 инчи) Способен да превезува До 100 ВАТИ Pd Моќност преку св�

DEN 319.20
ЈСЕР ТИП Ц УСБ-Ц Влез ДО 20в ДЦ 5.5 2.1 Мм Моќност Пд Полнење Кабел За Лаптоп Лаптоп Свеж
ЈСЕР ТИП Ц УСБ-Ц Влез ДО 20в ДЦ 5.5 2.1 Мм Моќност Пд Полнење Кабел За Лаптоп Лаптоп

ТИП Ц УСБЦ Влез во Правоаголник 5.5*2.1 мм Моќност Пд Полнење Кабел За Лаптоп Лаптоп Должина : 1.5 м Вградувањ

DEN 128.00
БЕСТЧ УСБ Кабел Лаптоп КОМПЈУТЕР Батерија Полнач Кабел За GoPro HD ХЕРОЈ2 ХЕРОЈ3+ ХЕРОЈ4 960 1080, HD Херој, 3D, Херој 3 / Херој Свеж
Џабра Стандарден Адаптер За Слушалки Свеж
Џабра Стандарден Адаптер За Слушалки

USB кабел за полнење За Jabra PRO 925 И Jabra PRO 935 Оригинален и автентичен, производителот направи додаток Произво

DEN 1.00
Комплет за Врзување на стартер w/TETHERPRO USB 2.0 До Мини-Б 5-Пински Кабел, 15' , Портокал Со Висока Видливост Свеж
Комплет за Врзување на стартер w/TETHERPRO USB 2.0 До Мини-Б 5-Пински Кабел, 15' , Портокал Со Висока Видливост

ТЕТЕРПРО УСБ 2,0 До МиниБ 5Пински Кабел, 15 ' (4,6 м), Портокал Со Висока Видливост Комплет За Управување Со Ка�

DEN 1.67
ITRAMAX кабел за продолжување со десен агол USB C 0,66ft, 10Gbps Type-C 3.1 Gen2 Meal to Female Extender, 90-степени USB C продолжение Свеж
ITRAMAX кабел за продолжување со десен агол USB C 0,66ft, 10Gbps Type-C 3.1 Gen2 Meal to Female Extender, 90-степени USB C продолжение

(Нов дизајн со десен агол) Заштитете го приклучокот и продолжете го животот на кабелот со намалување на �

DEN 3.00
Дванаесет South Airfly USB-C | Безжичен предавател со аудио споделување до 2 AirPods / Безжични слушалки на кој било USB-C уред, Свеж
ОРИКО 240W USB C ДО USB C Кабел 0,5 M, USB C Кабел 40 Gbps Пренос На Податоци, Тип C Кабел Компатибилен Со Dell, iPad Air 4, Свеж
ОРИКО 240W USB C ДО USB C Кабел 0,5 M, USB C Кабел 40 Gbps Пренос На Податоци, Тип C Кабел Компатибилен Со Dell, iPad Air 4,

240w PD 3.1 Полнење : ОРИКО USB 4 кабел 40gbps 240w Компатибилен Со Thunderbolt 4 Кабел надградби на претходните 60w и 100w каб�

DEN 3.00
usb 2.0 Кабел ЗА Приклучок ЗА Приклучок ЗА Приклучок USB 2.0 Машки Приклучок до 5 Пински / Насочни Женски Завртки Со штитни Свеж
Geekria QuickFit Микро-USB Звучници Полнач Кабел, Компатибилен Со Jabra Автопат, JBL Полнење, Клип, Флип Полнач, USB-А До Микро-USB Свеж Попустот
MOSHI USB C До Displayport Кабел 1,5 m/5ft, Поддршка 5K@60 Hz, 4K HDR, VESA Сертифициран, Алуминиумски Домување, Гром 3 Компатибилен Свеж
MOSHI USB C До Displayport Кабел 1,5 m/5ft, Поддршка 5K@60 Hz, 4K HDR, VESA Сертифициран, Алуминиумски Домување, Гром 3 Компатибилен

Двонасочна Поддршка : Поврзете ГО ВАШИОТ USBC или thunderbolt 3 уред со уред со Display Port ЗАБЕЛЕШКА : за двонасочна �

DEN 959.20
BaseSailor Blink XT XT2 Micro USB кабел со адаптер за полнач 20FT, тули за полнач и кабел за полнење со десен агол со агол, Свеж
BaseSailor Blink XT XT2 Micro USB кабел со адаптер за полнач 20FT, тули за полнач и кабел за полнење со десен агол со агол,

Напојувајте го вашиот безбедносен уред побрзо од конвенционалното полнење, што му помага на вашата кам�

DEN 2.67
KENABLE USB 3.0 SuperSpeed Кабел Тип Приклучок а До Тип Б Приклучок Сина 50cm 0.5 m Свеж
KENABLE USB 3.0 SuperSpeed Кабел Тип Приклучок а До Тип Б Приклучок Сина 50cm 0.5 m

KENABLE USB 3.0 Super Speed Кабел Тип Приклучок а До Тип Б ПРИКЛУЧОК СИНА 50cm (~1.5 стапки) 0.5 М 50cm Должина што е приближн�

DEN 67.20
Т-Полнач За Напојување ЗА Noco Boost X GBX45 GBX55 GBX75 GBX155 UltraSafe Пренослив Литиум Скок Стартер Ac Адаптер Кабел За Свеж
Yustda 30 Pin ДО USB СИНХРОНИЗАЦИЈА И Кабел За Полнење Кабел за iPhone 4/4s, iPod 1-6 Gen, iPod 1-4 Gen, iPad 1-3 Gen Свеж
Yustda 30 Pin ДО USB СИНХРОНИЗАЦИЈА И Кабел За Полнење Кабел за iPhone 4/4s, iPod 1-6 Gen, iPod 1-4 Gen, iPad 1-3 Gen

Соодветна должина3,2 Стапки / 1 Метар; Лесно стигнете ДО USB порта на предната или задната страна на повеќет

DEN 63.84
Звучни уреди MX-USBY USB-C до двојно USB-A Y-Cable додаток за MixPre-3 & MixPre-6 Свеж
Звучни уреди MX-USBY USB-C до двојно USB-A Y-Cable додаток за MixPre-3 & MixPre-6

За напојување на рекордерите Mix Pre3 & Mix Pre6 Една врска со USB TypeC Две USB TypeA врски (една за напојување на другио

DEN 96.32
BRST USB КАБЕЛ КОМПЈУТЕР Лаптоп Податоци Кабел За Sony DPF-D700 DPF-W700 DPF-D710 DPF-E710 DPF-A710 DPF-D720 DPF-D810 DPFD700 Свеж
BRST USB КАБЕЛ КОМПЈУТЕР Лаптоп Податоци Кабел За Sony DPF-D700 DPF-W700 DPF-D710 DPF-E710 DPF-A710 DPF-D720 DPF-D810 DPFD700

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50 / 60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro Заштита од краток спој, Над З�

DEN 1420.80