Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ ЗТЕ Алтаир со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ ЗТЕ Алтаир со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ ЗТЕ Алтаир ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!. Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Компатибилно со вашиот таблет или телефон со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ ЗТЕ Алтаир ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!. Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Компатибилно со вашиот таблет или телефон со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. ☝ПРЕМИУМ Пенкало компатибилно со ВАШИОТ Пакет ЗТЕ Алтаир Прилагодено Капацитивно Пенкало 3!. (ЦРНА) Врвот Против Гребење-Врвот На Иглата Е Изработен од Мека И Гума Отпорна на Гребење. Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одличен За Пишување Цртање Итн. Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка На Допир Од Врвот На Компатибилен со Вашиот Прст Давајќи Подобра Точност Малку Допир Се Фокусира како Клучеви На Конзолата.●Споделете Ги Компатибилни со Вашите Пријатели - Добијте Игла Со Непобедлива Цена Наместо Молив Со Висока Цена или Молив Самсунг. Можете Да Го Споделите Ова Игла Со Компатибилен со Вашите Пријатели или Семејство.●Лесно Носење И Многу Лесно и Компактно. Дизајнот на клипот Е Одличен За Клипирање Во Компатибилен со Вашиот џеб, Ipad, Дневник Итн.●Универзално Шарено И светло Капацитивно пенкало-Работи на целиот уред со Капацитивен екран на допир ● ПОДОБРУВАЊА : ●не само компатибилен со i Pad, i Phone, android паметен телефон, систем за навигација на автомобили итн. Но, исто така, одговара за сите уреди опремени со капацитивен екран на допир.●Дополнителни Ставки што работат со ова се скоро сите Iphone, Повеќето i Pads, Таблети, Уреди, Површински Таблети, Мали Лаптопи, Chromebooks, се додека се екран на допир.●Лесно носење Тенок каросерија, лесен со дизајн на клип, па затоа е многу лесно носење насекаде.Клипови десно Компатибилни со вашата торбичка за носење, книга или џеб●пенкалата за игла со клип - Лесно носете го каде сакате.●Audetect Ic Технологијата автоматски го открива типот на уредот и неговите специфични потреби за полнење за подобрена компатибилност●Издржлив материјал - функцијата за пенкала со меки врвови и телото е изработено од висококвалитетен алуминиум.

Избор на клиенти

Брунел Греј Дигитално Активно Пенкало За Игла Компатибилно Со Јазичето Леново М7 Свеж
Брунел Греј Дигитално Активно Пенкало За Игла Компатибилно Со Јазичето Леново М7

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 559.84
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно со Околу БИТОТ CA 71BT - AccuPoint Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв за Свеж
Совети за замена За Молив од Јаболко 1/2 Генерација-Надградено Подолго Фино Пенкало Со Висока Чувствителна Точка Како Ипенсил Свеж Попустот
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно СО Asus Chromebook Flip CX3 - Капацитивно Пенкало Со Куршуми, Мини Пенкало Со Јамка Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Gionee S8 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Gionee S8 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен со вашиот Gionee S8 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!...

DEN 516.80
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШАТА МАЧКА Б25 со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3! Свеж
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШАТА МАЧКА Б25 со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен СО ВАШАТА МАЧКА Б25 ја зголемува издржливоста и точноста на врво�

DEN 601.60