Хофмастер 9.75 х 14 Зимска Земја На Чудата Мултипакувани Хартиени Подлоги 1000 кт.

Хофмастер 9.75 х 14 Зимска Земја На Чудата Мултипакувани Хартиени Подлоги 1000 кт.

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

1.000 хартиени подлоги. Подлоги со димензии 9,75 "х 14". Направено од цврста, економична хартија. Празнични божиќни празници. Куќиштето содржи три дизајни на подлога. 1.000 хартиени подлоги. Подлоги со димензии 9,75 "х 14". Направено од цврста, економична хартија. Празнични божиќни празници. Куќиштето содржи три дизајни на подлога. Прославете ја сезоната на празници на вашите маси со помош Од Овие 9,75" х 14 " Зимска Земја На Чудата Мултипакувани Хартиени Подлоги 1000 кт. Овој мултипакет на подлоги вклучува три различни дизајни (334 подлоги од секоја) со празнични празнични слики на Дедо мраз, ирваси и снешко. Подлогите ќе ви помогнат да ги заштитите вашите маси од излевање и неред додека го правите чистењето ветре. Земете ги овие за вашиот настан или бизнис денес!.

Избор на клиенти

Рози Поставени Подлоги од 4 18х12 Инчи За Кујнска Маса, Рустикална Фарма Декоративни Летни Душеци За Вечера Свеж
Рози Поставени Подлоги од 4 18х12 Инчи За Кујнска Маса, Рустикална Фарма Декоративни Летни Душеци За Вечера

Големина : 18х12 Инчи / 45х30см.Пакетот вклучува 4 ткаени винилни подлоги Материјал : Изработен од 100% полиест

DEN 2.00
Поставени подлоги од 6 Подлошки За Перење За Душеци За Кујнски Маси, Цртани Животни Коала Мајка И Бебе Свеж
Поставени подлоги од 6 Подлошки За Перење За Душеци За Кујнски Маси, Цртани Животни Коала Мајка И Бебе

Материјал : Изработен од висококвалитетна оксфордска ткаенина Површината е текстура и ефикасно не се л�

DEN 463.84
Подлоги, Тркалезни Подлоги За Перење Полиестерски Душеци За Маса Отпорни На Топлина Подлоги За Декорација На Кујнска Трпезариска Свеж Попустот
Слатка Панда Бебе Бамбус Трпезариска Маса Подлога За Перење Место Душеци, 12 х 18 инчи Свеж
Слатка Панда Бебе Бамбус Трпезариска Маса Подлога За Перење Место Душеци, 12 х 18 инчи

●Висококвалитетен Материјал●подлогата за повеќекратна употреба е изработена од оксфордска ткаенина,

DEN 559.68
Doily Бутик Божиќ Круг Doily Со Црвена Сечење Poinsettias, Големина 11 инчи Свеж
Doily Бутик Божиќ Круг Doily Со Црвена Сечење Poinsettias, Големина 11 инчи

100% Полиестер Средно Тркалезно Дили Машина За Перење, Фен За Сушење Потребно е малку или без пеглање АКО �

DEN 2.00