Количина 1, 1/8 Големина НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Цевки. Големина. Бета Стегите Се Идеални за Стегање Цевки. Склопот За Заварување Вклучува: 1 Покривна Плоча, 1 Плоча За Зав

Количина 1, 1/8 Големина НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Цевки. Големина. Бета Стегите Се Идеални за Стегање Цевки. Склопот За Заварување

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Стандардна Должност Заварување Надолу Хидраулични Стегач. За стандардна хидраулика и системи со помалку од 1500 PSI без динамички оптоварувања. Зелена ребреста полипропиленска перница и цинк обложена покривна плоча и шестоаголни завртки со челична заварувачка плоча. Собранието содржи : 1 Заварување Плоча, 1 Покривна Плоча, 2 Перница Половини, 2 Хексадецимални Завртки. Температурен Опсег : -50°F до +275°F. Стандардна Должност Заварување Хидраулична Клешта. За стандардна хидраулика и системи со помалку од 1500 PSI без динамички оптоварувања. Зелена ребреста полипропиленска перница и цинк обложена покривна плоча и шестоаголни завртки со челична заварувачка плоча. Собранието содржи : 1 Заварување Плоча, 1 Покривна Плоча, 2 Перница Половини, 2 Хексадецимални Завртки. Температурен Опсег : -50°F до +275°F. БЕТА СТАНДАРД 1/8" ЦЕВКА СОБРАНИЕТО.

Избор на клиенти

Пони Јоргенсен Пони 2 1/2 Х 2-1/2 Ц-Стегач Свеж
Пони Јоргенсен Пони 2 1/2 Х 2-1/2 Ц-Стегач

Овој 21 / 2" Пони Алатки Мал Лесен ЦСтегач е дизајниран и произведен за многу лесна индустриска услуга Сте�

DEN 135.68
Аексит М8 304 Стеги Нерѓосувачки Челик Две Дупка Цевка Ремени Цевка Клип Ц-Стеги Стегач 15 ПАРЧИЊА Свеж
Аексит М8 304 Стеги Нерѓосувачки Челик Две Дупка Цевка Ремени Цевка Клип Ц-Стеги Стегач 15 ПАРЧИЊА

Главен Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 15 х Ремени За Цевки Име на производ : Ремен

DEN 121.76
Вилтон 1200-ти-24, 24 Лесна Ф-Стегач Свеж
Вилтон 1200-ти-24, 24 Лесна Ф-Стегач

БЕЗБЕДЕН ЗАФАТ : челичните вртливи влошки обезбедуваат сигурно стегање ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Цврсти

DEN 1080.16
Аексит 18мм Диа Стеги Ѕид Монтирани Алуминиумска Легура Цевка Клип Стегач Ц-Стеги Прицврстувач 5 парчиња Свеж
Аексит 18мм Диа Стеги Ѕид Монтирани Алуминиумска Легура Цевка Клип Стегач Ц-Стеги Прицврстувач 5 парчиња

Главен Материјал : Алуминиумска Легура; Содржина На Пакетот : 5 парчиња х Клип Клип Стегач Име на произво�

DEN 148.80
Олимпија Алатки Ц-Стегач 38-148 Свеж
Олимпија Алатки Ц-Стегач 38-148

ЧЕЛИК ЦСТЕГАЧ : Оваа Стегач Од 8" на 4" Ц е идеална за дома, гаража или продавница за дрва Се одликува со изд

DEN 0.67
Аексит М8 304 Стеги Нерѓосувачки Челик Круг Свиткување У-Болт Прицврстувач за 159мм Ц-Прстиња Цевка Дијаметар Свеж
Аексит М8 304 Стеги Нерѓосувачки Челик Круг Свиткување У-Болт Прицврстувач за 159мм Ц-Прстиња Цевка Дијаметар

Главен Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 1 парчиња хЗавртка Име на производот : У Бо

DEN 170.40
Х-DREE Столар 10 Капацитет Метална Рамка Прилагодливи Вретено Одредување G Стегач Клип 2pcs (Carpintero 10 '' Capacidad Марко Свеж
Х-DREE Столар 10 Капацитет Метална Рамка Прилагодливи Вретено Одредување G Стегач Клип 2pcs (Carpintero 10 '' Capacidad Марко

Тежина : 1018гр; Капацитет : 0250мм / 010" Име на производот : Вретено Одредување Г Стегач; Содржина На Пакетот :

DEN 1192.00
10пк Универзална 3 Рачка Заклучување Гумени Глава Прстиња Свеж
10пк Универзална 3 Рачка Заклучување Гумени Глава Прстиња

БЕЗБЕДНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ безбедното заклучување на рачката за вртење се прицврстува на место и останува н�

DEN 3.33
Вилтон Спарк-Должност 408С Здраво-Вис Ц-Стегач, 8-1/4 Отворање На Вилицата, 4-15/16 Грло Свеж
Вилтон Спарк-Должност 408С Здраво-Вис Ц-Стегач, 8-1/4 Отворање На Вилицата, 4-15/16 Грло

Цврста Конструкција : капкафалсификувана, редовна стегач со екстрадлабоко грло Разновидно Држење : нак�

DEN 2.67
Уксел а15101200укс0859 Двојна ЗАВРТКА 50мм Диа Пвц Цевка Цевка Прицврстувач Стегач Држач 6 Парчиња, Свеж
Уксел а15101200укс0859 Двојна ЗАВРТКА 50мм Диа Пвц Цевка Цевка Прицврстувач Стегач Држач 6 Парчиња,

Главен материјал : метал, пластика; Содржина На Пакетот : 6 х клип за Стегач за цевки Име на производ : клип

DEN 3.00
Аексит М50 201 Стеги Нерѓосувачки Челик Две Дупка Цевка Ремени Цевка Клип Ц-Стеги Стегач 12 ПАРЧИЊА Свеж
Аексит М50 201 Стеги Нерѓосувачки Челик Две Дупка Цевка Ремени Цевка Клип Ц-Стеги Стегач 12 ПАРЧИЊА

Главен Материјал : 201 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 12 Х Ремени За Цевки Име на производ : Ремен

DEN 1.67
Вилтон Х406 Колумбиски Ц-Стегач, 6 Отворање На Вилицата, 3-5/8 Грло Свеж
Вилтон Х406 Колумбиски Ц-Стегач, 6 Отворање На Вилицата, 3-5/8 Грло

Цврста Конструкција : капкафалсификувана, редовна стегач со екстрадлабоко грло Ефективни : Исклучителн

DEN 877.28
ИМЛАБ 3 Стегач За Продолжување На Прстите Гумени Обложени Вилици Прилагодлив Држач за Стегач 0-70мм Свеж
ИМЛАБ 3 Стегач За Продолжување На Прстите Гумени Обложени Вилици Прилагодлив Држач за Стегач 0-70мм

Може Да Држи Дијаметар 070мм Отпорен На Лизгање : 3 Гумени Обложени Вилици Може Да Држи стакларија Висок К�

DEN 2.33
Олимпија Алатки 3pk 6 C стегач Свеж
Олимпија Алатки 3pk 6 C стегач

СТЕГАЧ : еластично железо со сиво сликарство, а3 челична шипка w / o топлина, со хромирана...

DEN 1.33
Ц-Стегач, 4, Железо, Редовна Должност, 2150 фунти., Боја На Телото: Сива Свеж
Ц-Стегач, 4, Железо, Редовна Должност, 2150 фунти., Боја На Телото: Сива

① ЦСтегач, 4", Железо, Редовна Должност, 2150 фунти., Боја На Телото : Сива ✅ Макс Отворање : 4 во...

DEN 0.67
Бора CK15S Работна Стојалиште + NGX 50-инчен Стегач Работ Свеж Попустот
Бора CK15S Работна Стојалиште + NGX 50-инчен Стегач Работ

Цврсто стеги : овој водич за прав раб има широко гумено лице за стегање за да обезбеди цврсто држење што �

DEN 4448.00
Дополнителни Агли За Само-Квадратни Рамка Стегач Свеж
Дополнителни Агли За Само-Квадратни Рамка Стегач

Дополнителни вилици за самоквадратни кадрирање стегач Алуминиум со пластични вилици отпорни на лепак..

DEN 79.84
4 Пакет 2/4/6 Инчен Сет Ц-Стегач, Тешки Г Стеги Со 2/4/6 Инчен Отвор На Вилицата, 2/4/6 Инчи Ц Стеги Со Лизгачка Рачка Т-Бар Свеж
CT15 Работна Стојалиште + ngx 50-инчен Стегач Работ Свеж
CT15 Работна Стојалиште + ngx 50-инчен Стегач Работ

Инстант Поставување и Уривање Тешка Челична Конструкција Флексибилни И Издржливи Водич за Кружна Пила

DEN 3.00
Старет 160 Челична Клешта На Производителите На Алатки, 2 Капацитет Свеж
Старет 160 Челична Клешта На Производителите На Алатки, 2 Капацитет

Стеги на производителите на алатки за работа со распоред и за обезбедување работа при дупчење, заварува

DEN 3287.52