Bowtie за куче, кучиња кучиња од кучиња, јака црна, прилагодлива бело кучиња смокинг јака со црно кучиња вратот на вратот за вратот за средно момче куче свадба официјал

Bowtie за куче, кучиња кучиња од кучиња, јака црна, прилагодлива бело кучиња смокинг јака со црно кучиња вратот на вратот за

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Пакетот вклучува : 1x класичен врски за лак за миленичиња. Вниманието на деталите го прави нашето домашно милениче повеќе симпатично, симпатично и професионално. Големина - Погодна големина на вратот на миленичиња приближно.3 '', кучиња јака на вратот е 18,9 ‘. Погодно на сите - класичен бел и црн смокинг миленичиња со миленичиња се вклопуваат кучиња/мачки од различни раси. Притискањето за 3-5 секунди по приложување на магичната лента може да ја зајакне стапноста. Вклучува 3,5 ‘’ кука и јамка лента на секој краеви, направете го тоа да се прилагоди јака супер лесен за прилагодување. Совршен избор за свадба, фотографија, забави, роденден, в Valentубени, славење, матура за миленичиња или дневно носење. Вниманието на деталите го прави нашето домашно милениче повеќе симпатично, симпатично и професионално. Лесно за прилагодување - Кучињата ја поклонуваат јаката за врзување дизајнирана со 3,5 '' магична лента за затворање на вратот назад, супер погодно да се облече, да се прилагоди на соодветна должина и нема да предизвика непријатност на вратот на нашето милениче. Димензиите се мерат рачно, со што може да имаат разликите од 0,01-0. Совршен избор за свадба, фотографија, забави, роденден, в Valentубени, славење, матура за миленичиња или дневно носење.2 '', ве молиме разберете. Слој за лак : 2 слоја. Мека и дише, само поудобно. Големина - Погодна големина на вратот на миленичиња приближно. - Совети за прилагодување на должината на јаката : . Пријателски материјал за миленичиња-бела јака за домашно милениче, изработено од премија памук и зашиена со свиленкаста јаки од кучиња, лак вратоврска. Додадете допир на енергичен за нашето домашно милениче. За подобро вклопување, ве молиме измерете ја големината на вашата мила пред да изберете варијација на големината. Должината на црниот лак е 3,1 ''. Погодно на сите - класичен бел и црн смокинг миленичиња со миленичиња се вклопуваат кучиња/мачки од различни раси.3 '', кучиња јака на вратот е 18,9 ‘. - Совети за избор на големина : . Топли белешки : Оставањето јаз од 2 прсти додека го мерите вратот на вашето домашно милениче, ќе донесе поудобно вклопување. Врвна изработка - Секоја јаки од лак се конструирани со густи, па дури и со шиење. Лесно за прилагодување - Кучињата ја поклонуваат јаката за врзување дизајнирана со 3,5 '' магична лента за затворање на вратот назад, супер погодно да се облече, да се прилагоди на соодветна должина и нема да предизвика непријатност на вратот на нашето милениче.Миленичиња, исто како и нашите пријатели и семејства, секогаш се тука кога се чувствуваме осамени. Додадете допир на енергичен за нашето домашно милениче. Оставањето јаз од 2 прсти додека го мерите вратот на вашето домашно милениче, ќе донесе поудобно вклопување. Со прилагодување на должината на сврзувањето на магичната лента, можеме да ја промениме должината на јаката за миленичиња. Пријателски материјал за миленичиња-бела јака за домашно милениче, изработено од премија памук и зашиена со свиленкаста јаки од кучиња, лак вратоврска. Топли белешки : Оставањето јаз од 2 прсти додека го мерите вратот на вашето домашно милениче, ќе донесе поудобно вклопување.

Избор на клиенти

Брава Надолу Мачка Јака Бегство Аладин Јасмин Магија Тепих Возење Сцени 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк Свеж
Брава Надолу Мачка Јака Бегство Аладин Јасмин Магија Тепих Возење Сцени 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 915 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 1.33
SHISGZMDIAN 28 Парчиња Брзо Странично Ослободување Токи, 4 Големини 1,49 инчи/1,25 инчи/1 инчи/0,78 инчи, Погоден За Тактичка Свеж
Здраво Јака За Домашни Миленици Од Вистинска Кожа-Шарена Стилска Јака За Кучиња Од Вистинска Кожа Свеж
Здраво Јака За Домашни Миленици Од Вистинска Кожа-Шарена Стилска Јака За Кучиња Од Вистинска Кожа

**Ве молиме измерете ја големината на вратот на вашите кучиња пред да нарачате Две различни бои и матери�

DEN 712.00
Т. Птица Летно Куче Лак Јака Куче Јака Со Лак Свеж
Т. Птица Летно Куче Лак Јака Куче Јака Со Лак

Јака : Тежок Најлон Внатре, Памучна Ткаенина Надвор, осигурувајќи дека се многу удобни за носење на ваше�

DEN 207.84
Брава Надолу Мачка Јака Бегство Лос ф*цкин Анџелес Срце Црно Бело Црвено 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк Свеж
Брава Надолу Мачка Јака Бегство Лос ф*цкин Анџелес Срце Црно Бело Црвено 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 324.00
Дигби и Фокс Обложена Кожна Јака XXLarge Pink Свеж
Дигби и Фокс Обложена Кожна Јака XXLarge Pink

Кожна Јака За Кучиња со дигби и Фокс, Кожената Јака За Кучиња Со Дигби И Лисица е функција и стил одеднаш.

DEN 1396.80
Њутенсина Куче Јака Најлон Ремени Ткаени Блинг Јака Кожа Кученце Јака Со Дијамант-Сина-XL Свеж
Њутенсина Куче Јака Најлон Ремени Ткаени Блинг Јака Кожа Кученце Јака Со Дијамант-Сина-XL

Модна Јака За Кучиња Со Најлонски Ремени Ткаен Дизајн, мода и симпатична, чувајте ги вашите миленичиња о

DEN 255.36
USWire Булдог Куче Игла Свеж
USWire Булдог Куче Игла

Симпатична и шарена игла за кучиња од булдог Оригинален дизајн произведен со исклучително висок квалит

DEN 3.33
Тока Надолу КОМПЈУТЕР-W30104 - WM Животински Кожи Виножито/Црна Пластична Клип Јака, Широк Медиум/16-23 Свеж
Тока Надолу КОМПЈУТЕР-W30104 - WM Животински Кожи Виножито/Црна Пластична Клип Јака, Широк Медиум/16-23

Одговара на 1623" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

DEN 1142.40
Артвик Продавница Бела Трчање Коњ Линија Уметност На Зелена Приврзок Ѓердан Свеж
Артвик Продавница Бела Трчање Коњ Линија Уметност На Зелена Приврзок Ѓердан

Бела Трчање Коњ Линија Уметност На Зелена Приврзок Ѓердан Со Подарок Кутија Вклучува Сребрен Синџир Од

DEN 1.67
Јака За Отцепена Мачка - БАЈМАКС Позира Црно/Бело/Црвено-1/2 Широк-Одговара На 6-9 Вратот-Мал Свеж
Јака За Отцепена Мачка - БАЈМАКС Позира Црно/Бело/Црвено-1/2 Широк-Одговара На 6-9 Вратот-Мал

Оваа отцепена јака се одликува со убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти Јаката за отц

DEN 3.33