uxcell Топлина Смалуваат Цевки 10mm Dia 16mm Рамна Ширина 2: 1 Топлина Смалуваат Заврши Кабел Ракав Топлина смалуваат Цевка 5m Црвено

uxcell Топлина Смалуваат Цевки 10mm Dia 16mm Рамна Ширина 2: 1 Топлина Смалуваат Заврши Кабел Ракав Топлина смалуваат Цевка

DEN 127.84

Свеж

Достапно.

Дијаметар (Пред Намалување) : 10мм / 0,39"; Рамна Ширина : 16мм / 0,63"; Должина (прибл.) : 5М / 16,4 стапки; Сооднос На Намалување : 2 : 1. Работна Температура : -55 До 125 Степени Целзиусови. Минимална Температура На Собирање : +70 Степени Целзиусови; Целосна Температура На Собирање : +максимум 125 Степени Целзиусови. Цевките за намалување на топлината се добри корисни, од спецификацијата на добра електрична изолација, отпорност на корозија и отпорност на висока температура. Широко Апликации : Електрична Изолација, Заштита Од Жица, Поврзување На Кабел, Декорација На Кабел За Податоци, Кодирање Во Боја, Обележување На Жица, Рамна Ширина на Жица : 16мм / 0,63"; Должина(прибл.) : 5М / 16,4 стапки; Сооднос На Намалување : 2 : 1. Работна Температура : -55 До 125 Степени Целзиусови. Минимална Температура На Собирање : +70 Степени Целзиусови; Целосна Температура На Собирање : +максимум 125 Степени Целзиусови. Цевките за намалување на топлината се добри корисни, од спецификацијата на добра електрична изолација, отпорност на корозија и отпорност на висока температура. Широко Апликации : Електрична Изолација, Заштита Од Жица, Поврзување На Кабел, Декорација На Кабел За Податоци, Кодирање Во Боја, Обележување На Жица, Поврзување Со Жица и многу повеќе. Спецификации : Материјал : Сооднос На Собирање На Полиетилен : 2 : 1 ( максимално ќе се намали на 1/2 од испорачаниот дијаметар) Минимална Температура На Собирање : +70 Степени Целзиусови Целосна Температура На Собирање : +125 Степени Целзиусови максимална Работна Температура : -55 До 125 Степени Целзиусови Номинален напон : 1000v диелектрична јачина : 1 Kv Форма На Ставка : Тркалезна/Рамна.

Избор на клиенти

Nutrifryer 12,7 QT Air Fryer Ryer, 10-во-1 конвекција на рерна со LED дигитален екран на допир и визуелизиран прозорец, 10 претходно Свеж
Boiron Cenchris contortrix 6c за приведување се влоши кога легнете - 80 пелети Свеж
Boiron Cenchris contortrix 6c за приведување се влоши кога легнете - 80 пелети

Чисто олеснување : Cenchris contortrix 6c MD е хомеопатски лек што го олеснува влошувањето на влошувањето кога легн

DEN 851.20
Тип k оклопна термопул сензор за свиткување на сондата Dia.1mm/1,5mm/2mm должина 50/100/200/300/500mm 0-1100 степени Свеж
Тип k оклопна термопул сензор за свиткување на сондата Dia.1mm/1,5mm/2mm должина 50/100/200/300/500mm 0-1100 степени

1 Име на производ : k тип оклопна термопар 2.Некс број : тип k (тип, тип, тип, тип, ПТ100, итн.) 3.Армер Дијаметар н

DEN 732.80
Anncus Silicon Nitride керамичка топка D1.20mm/висока прецизност SI3N4 керамичка топка/висока керамика отпорна на абење Свеж
Anncus Silicon Nitride керамичка топка D1.20mm/висока прецизност SI3N4 керамичка топка/висока керамика отпорна на абење

Големина : 1,20мм Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Материјал : SI3 N4 Силиконски нитрид керамички то�

DEN 1.33
Магнетна камера монтирање на главата на топката компатибилна со GoPro Hero 9/8/7, DJI Osmo, Wyze Cam V3, Insta360 Акционата Свеж
Магнетна камера монтирање на главата на топката компатибилна со GoPro Hero 9/8/7, DJI Osmo, Wyze Cam V3, Insta360 Акционата

【Комплетно мека гуманеедимиумска магнетвшмукување чаша】 Гумениотнеодимиум магнет може да ја заштити

DEN 2.33
Авадор Пак од 25 разновидни Bindi повеќекратни големини повеќе дизајни Боливуд Индиски невеста за чело Свеж
Авадор Пак од 25 разновидни Bindi повеќекратни големини повеќе дизајни Боливуд Индиски невеста за чело

✅ Пакет од 25 разновидни индиски Bindi повеќе големини и дизајни ✅ ОД ​​150 индивидуални Бинди ✅100% безбеде

DEN 2.00
Dataram 240gb 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен СО ASROCK Fatal1ty B250m Перформанси Свеж
Dataram 240gb 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен СО ASROCK Fatal1ty B250m Перформанси

Dataram 240 GB SATA III 6.0 Gb / s 2.5 " Цврста Состојба Диск Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година...

DEN 372.80
Прилагодливо работно капаче жолто мандала буфантна капа со копчиња чистат капа со ласкава коса чистачка Свеж
Прилагодливо работно капаче жолто мандала буфантна капа со копчиња чистат капа со ласкава коса чистачка

100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Буфантната капа е изработена од полие

DEN 3.33
Сад Цвет.Јапонски Кутани опрема. ктн-к7-0284 Свеж
Сад Цвет.Јапонски Кутани опрема. ктн-к7-0284

Надоместокот за испорака е вклучен Во Сад и МОЖЕ Од Јапонија Обично се потребни 714 дена за испорака...

DEN 377.60
1:48 F-8E Crusader Комплет за ажурирање Свеж
1:48 F-8E Crusader Комплет за ажурирање

Пластичниот модел не е вклучен собранието бара одделни алатки, боја, итн 1 / 48 скала Гравирани делови...

DEN 344.16
2 милиони Секвен Божиќна забава Декорација на лента за украсување на елката Свеж
2 милиони Секвен Божиќна забава Декорација на лента за украсување на елката

Тој е долг 2 и 3,8 см, што е доволно за да ги исполни вашите различни барања при правење Божиќни украси...

DEN 1083.20
Џемпери за џемпери за жени- капка рамо по up grutstring худи Свеж
Џемпери за џемпери за жени- капка рамо по up grutstring худи

Оваа облека е изработена од висококвалитетна ткаенина Погодно за секојдневно носење...

DEN 0.67
SkxMod Новиот ремен на часовници 22 22 20мм за часовници за Garmin Fenix ​​6x 6 6s Pro 5s Plus 935 3 ч Свеж
SkxMod Новиот ремен на часовници 22 22 20мм за часовници за Garmin Fenix ​​6x 6 6s Pro 5s Plus 935 3 ч

Земја како етикетирана 100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара �

DEN 3.33
1пцс Нов Е2Е2-Х2Ф1-М1 Е2Е2Х2Ф1М1 Свеж
1пцс Нов Е2Е2-Х2Ф1-М1 Е2Е2Х2Ф1М1

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 1577.76
Виножито пластика Пог лажица 1/4oz опрема за риболов со кафеава пастрмка Свеж
Виножито пластика Пог лажица 1/4oz опрема за риболов со кафеава пастрмка

Број еден во спортот за риболов Произведено во земјата на Кина Направено од највисок квалитет на матери

DEN 2.33
Petitebella црна череп лице кученце кученца кошула Свеж
Petitebella црна череп лице кученце кученца кошула

Препорачајте тежина xs 14 bs; S 48 bs; М 813 фунти; L 1317 фунти; XL 1725 фунти; Xxl 2532 фунти; 3x L 3240 фунти...

DEN 0.67
Dalix почетна капа на буквата на женски бејзбол капа монограм курзивен вез Свеж
Dalix почетна капа на буквата на женски бејзбол капа монограм курзивен вез

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете Прилагодено дизајнирање почетна буква S извезена на пре

DEN 0.33
Тенис Скарт со 13 -тина 13 “Sofibella Свеж
Тенис Скарт со 13 -тина 13 “Sofibella

Мрежа Повлечете го затворањето Машинско миење УВ заштита (10 UPF) Брзо сушење Двонасочно истегнување Меша�

DEN 1088.00