Воркпро 7-Парче Клешти постави + ВОРКПРО 12-Парче Премиум Комбинација Клуч Во Собата, Метрички

Воркпро 7-Парче Клешти постави + ВОРКПРО 12-Парче Премиум Комбинација Клуч Во Собата, Метрички

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Пакет 1 : Комплет КЛЕШТИ со 7 парчиња (8-инчни Клешти за Спојување На Жлебот, 6-инчен Долг Нос, 6-инчен Лизгачки Спој, 4-1/2 Инчен Долг Нос, 6-инчен Дијагонала, 7-инчен Линичар, 8-инчен Лизгачки Спој) ЗА Самостојна и Домашна Употреба. Пакет 2 : Workpro 12-Парче Премиум Комбинација Клуч Сет, Метрички 8-19mm,Cr-V 12-Точка Клуч Сетови, Огледало полски Хромирање Со Организација Торба. Пакет 1 : Комплет КЛЕШТИ со 7 парчиња (8-инчни Клешти за Спојување На Жлебот, 6-инчен Долг Нос, 6-инчен Лизгачки Спој, 4-1/2 Инчен Долг Нос, 6-инчен Дијагонала, 7-инчен Линичар, 8-инчен Лизгачки Спој) ЗА Самостојна и Домашна Употреба. Пакет 2 : Workpro 12-Парче Премиум Комбинација Клуч Сет, Метрички 8-19mm,Cr-V 12-Точка Клуч Сетови, Огледало полски Хромирање Со Организација Торба.

Избор на клиенти

Хазет 4900-25 Затегнувачка вилица Свеж
Хазет 4900-25 Затегнувачка вилица

(Цена по парче) Апликација видете ја табелата за класификација ХАЗЕТкомпетентност За Развој, дизајн и п�

DEN 1.67
Паско 4525 Агол На Клуч Свеж Попустот
Паско 4525 Агол На Клуч

Се вклопува 3 / 8Инчен ИЛИ 1 / 2Инчен МПТ компресија излез теми на агол запира Помага во заштитата на специј

DEN 474.56
Алатка за отстранување на отпадоци од оклоп RP77345, црвено Свеж
Алатка за отстранување на отпадоци од оклоп RP77345, црвено

Конструиран од компоненти на диекаст, челик и месинг Доаѓа во отпорен на корозија, месинг позлатен фини�

DEN 2.67
ФУЏИЈА МУДАР АЛАТКИ, ТБП-20, топката точка Хексадецимален Клуч Клуч Со Пластична Рачка Свеж
ФУЏИЈА МУДАР АЛАТКИ, ТБП-20, топката точка Хексадецимален Клуч Клуч Со Пластична Рачка

Вкупна должина : 5,9 Инчи, Тежина : 1,16 мл Должина на вратило=4,05 инчи, Ширина на Рачката=3,38 инчи Тоа е брзо се

DEN 316.32
Формирајте Бетонска Нога Пластц 22во Свеж
Формирајте Бетонска Нога Пластц 22во

Најбрз, најлесен начин за формирање бетонски подлоги; патентираната форма на квадратно стапало го нама�

DEN 303.84
Комплет За Комбиниран Клуч ЗА ДЕВАЛТ, Метрички, 8 Парчиња Свеж
Комплет За Комбиниран Клуч ЗА ДЕВАЛТ, Метрички, 8 Парчиња

Комбинираниот Сет На Клучеви Доаѓа со Куќишта за Редење што може Да се Заклучат Печат хашмарк шема на ме

DEN 2.33
1 пакет со сина гас и клуч од ѓубре што не предизвикува цврсто тапанче од тапани, клуч за ореви Свеж
1 пакет со сина гас и клуч од ѓубре што не предизвикува цврсто тапанче од тапани, клуч за ореви

Нов сина не распрскувачка гас и клуч за ореви од ѓубре 1 пакет Работи на 15, 30 и 55 галон тапани ~ Отворени / �

DEN 159.52
Вилијамс 13566 замена на вилицата на петицата за 24-инчен клуч за цевки Свеж
Вилијамс 13566 замена на вилицата на петицата за 24-инчен клуч за цевки

Вилицата на потпетиците за замена за клучеви од цевки Главно се користи за клучеви на цевки Тој е со тра�

DEN 167.04
Ласерски 7152 Прозорец Приклучок &засилувач; Врани Нога Клуч Свеж
Ласерски 7152 Прозорец Приклучок &засилувач; Врани Нога Клуч

Флексибилни големини на стапалата на врани : 14мм, 15мм, 17мм, 19мм Тешки приклучоци за пристап : 14мм, 15мм х 62м�

DEN 2.00
Омп Брзина Сет На 20 Тркала Завртки Со Метрички м12 х 1.25 Клуч 17/19 Долго Навој 27 мм сребро и Материјал ДИН 10.9 Свеж
Омп Брзина Сет На 20 Тркала Завртки Со Метрички м12 х 1.25 Клуч 17/19 Долго Навој 27 мм сребро и Материјал ДИН 10.9

МАТЕРИЈАЛ : Тркало завртки ДИН 10.9 МЕРЕЊА : завртки За Тркала За Автомобили со метрички М12х1, 25, клуч 17 / 19 и

DEN 2.00
К-Т Индустрии 1-9618 3/4-Инчен Погон Приклучок Сет, 8-Парче Свеж
К-Т Индустрии 1-9618 3/4-Инчен Погон Приклучок Сет, 8-Парче

3 / 4инчен погон, С А Е 9Парче Редовен приклучок за удар Осум, 6точка, ударни приклучоци 3 / 4инчен погон, С...

DEN 973.60
Jrsdrive Ratcheting Клуч Сет, 8 Парче, SAE, огледало заврши, Хромирани 12pt. 72 заби Свеж
Jrsdrive Ratcheting Клуч Сет, 8 Парче, SAE, огледало заврши, Хромирани 12pt. 72 заби

Комплетот Вклучува Големини САЕ : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4" Изработени Од Врвен Хром Ванади�

DEN 0.33
Мдмпринт Комбо Клуч Сет, Антислип, 3/8-3/4 инчи, 7 парчиња Свеж
Мдмпринт Комбо Клуч Сет, Антислип, 3/8-3/4 инчи, 7 парчиња

● Комплет за комбиниран Клуч, Антислип, 3 / 83 / 4 инчи, 7 парчиња € Точка : Комбинација Клуч Во Собата € Голе

DEN 963.20
КС АЛАТКИ 922.0046 Во собата на 16 Метрички Комбинација Клучеви Во Случај Свеж
КС АЛАТКИ 922.0046 Во собата на 16 Метрички Комбинација Клучеви Во Случај

Кс Алатките имаат за цел да дизајнираат висококвалитетни, иновативни алатки прилагодени на потребите н

DEN 0.33
WORKPRO W003321 7 Парче Ratchet Клуч Сет Свеж
WORKPRO W003321 7 Парче Ratchet Клуч Сет

Користени Од сопствениците На Домови, Направете Сами и Професионалци Кутија крај крцкање и отворен кра�

DEN 0.67