НИКСТОН Врежана Темно Кафеава Вистинска Кожна Лента Компатибилна Со Samsung Galaxy Гледајте Активни 2 40mm 44mm, Гледајте 42mm, Активен 40mm Паметен Часовник Ремен Со Иглички Ала?

НИКСТОН Врежана Темно Кафеава Вистинска Кожна Лента Компатибилна Со Samsung Galaxy Гледајте Активни 2 40mm 44mm, Гледајте 42mm,

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Ќе добиете 1 (еден) Висококвалитетна Врежана Кожна Лента за Часовници(2x Пина 1x Тока и 1x алатка - вклучена). Лесно Се Закачува со Вклучените Иглички и Алатка. Изберете Дизајн На Боја На Тока од Паѓачкото Мени Варијации. Овие ленти одговараат на големини на зглобот од 6" до 8,5" - (од 150мм до 216мм). Доаѓа СО Никстон Кутија Како На Сликата !!. Компатибилен Со Samsung Galaxy Watch Активен 2 40mm И Активен 2 44mm, Galaxy Watch 42mm и Активен 40mm. Паметен Часовник Не Е Вклучен !. Опис на производот : Компатибилен Со Следниве Паметни Часовници Samsung : .. Самсунг Галакси Гледајте Активни 2 40мм.. Самсунг Галакси Гледајте Активни 2 44мм.. Самсунг Галакси Гледајте 42мм.. Самсунг Активни 40мм Димензии На Бендот : Долга Должина на Ременот 5.11 "- 130мм / Кратка Должина на Ременот 3.14 "- 80мм / Тока 0.78 " - 20мм / Дебелина на Лентата 3ммпремиум Квалитет Вистинска Кожа и Прецизно Изработена. Дизајнот и боите се избрани за да ви обезбедат удобност, самодоверба и класа. За сликање на оваа врвна кожа, природното боење се користеше од овошје и зеленчук со карактеристичен топол тон, што создава мир за вас или за луѓето околу вас. Веруваме и сигурни сме дека се создадено со љубов, волја и трпение е позитивен извор на енергија. Кој постојано не полни и надополнува со добра позитивна енергија. Чистење : Бидејќи оваа лента е направена од природни материјали, таа ќе се обликува на вашиот зглоб и ќе развие постара завршница на патина со текот на времето. Кожената лента не е отпорна на пот или вода. Препорачуваме ограничен на никаков контакт со влага за да ја намалите промената на бојата-оштетување на лентата. Ако лентата се навлажни или извалка, препорачуваме да користите неабразивна крпа без влакненца. Доколку е потребно, можете лесно да ја навлажнете крпата со вода и да ја оставите лентата да се исуши на воздух. Кожата може да се исуши, особено кога е изложена на вода. Препорачуваме месечна примена на кожен регенератор за да ја одржувате вашата кожа заштитена и навлажнета. Чистењето може да се направи со малку навлажнета крпа. Уживајте во свежиот нов изглед со вашите додатоци и оставете времето да помине со стил! Паметниот часовник НЕ Е Вклучен !!.

Избор на клиенти

лозје винова лоза колегиумска шипачка кошула од четврт-зип пулвер Свеж
лозје винова лоза колегиумска шипачка кошула од четврт-зип пулвер

100% памук Увезени Затворање на патент Машинско миење Машки пуловер од 1 / 4зипникогаш не можете да имате п�

DEN 3.00
Линеман Сад Црвена Линија Знаме Пелена Торба Ранец Голем Капацитет Рамо Торба Водоотпорен Патување Мама Торба Свеж
Базивакс Оригинална Мешавина-Леано Железо И Јаглероден Челик Зачини Свеж
Базивакс Оригинална Мешавина-Леано Железо И Јаглероден Челик Зачини

Оригиналното Зачинување од Леано Железо базивакс Е направено од Масло Од Канола, Масло од Семе од Грозј�

DEN 2.00
FisherМоторизирани Пипети Полнила/Диспензери, Модел: Powerpette Контролер Стандард; Боја: Розова Свеж
FisherМоторизирани Пипети Полнила/Диспензери, Модел: Powerpette Контролер Стандард; Боја: Розова

Компатибилен со стаклени или пластични пипети од 1 до 100мл Ултра лесен (нешто повеќе од 6 мл [173г]) и компак�

DEN 1318.40
Валентин Блузи За Жени Љубов Срце Графички Пуловер Блузи Падне Повик Долг Ракав Екипажот Двојка Дуксер Маица Свеж
Чистач на заби, безжична електрична вода Flosser 220ml Дома водоотпорен орален наводнувач 5 режими 4 млазници Свеж
Чистач на заби, безжична електрична вода Flosser 220ml Дома водоотпорен орален наводнувач 5 режими 4 млазници

【Светли заби】 Вода со вода може да ви помогне да го исчистите секој агол на устата, да ги отстраните пов

DEN 344.00
Колгејт Четка За Заби Цик Цак Мека 6pk Свеж
Колгејт Четка За Заби Цик Цак Мека 6pk

Добијте Супериорна заштита Со ЦикЦак четка За Заби Колгејт Идеален за возрасни (Мажи И Жени) Чистачот за

DEN 3.00
AEXIT RW3 AC Дистрибуција Електрична 6-12KV 20A со висок напон Обезбеден заштитеник на напуштање на бакар со должина од 550мм Свеж
Келвин Клајн Бебе Момчиња 2 Парчиња Панталони Сет Свеж
Келвин Клајн Бебе Момчиња 2 Парчиња Панталони Сет

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење УДОБЕН ГЛАВЕН : ултра мек сет за панталони е н

DEN 304.00