Убав Резервоар За Риби Силиконски Грејач Клипови За Фиксирање Аквариумска Светилка Држач За Вшмукување Цевки Стеги - Клип Диа: 0,98 инчи/25мм, Пакување од 100

Убав Резервоар За Риби Силиконски Грејач Клипови За Фиксирање Аквариумска Светилка Држач За Вшмукување Цевки Стеги - Клип Диа:

DEN 1072.00

Свеж

Достапно.

Секој клип има вшмукување чаша за лесно прицврстување во резервоарот за риби или на мазна површина. Клипот е погоден за повеќето стандардни аквариумски грејачи, цевки за вода, но не е многу погоден за тенки авиокомпании или воздушни цевки. Отворената уста е одвојлива. Само сврти го. Лесно се инсталира и отстранува. Големина : Пластичен клип(внатрешниот дијаметар е 25мм) може да клип 22-28мм/0,9-1,1 инчен дијаметар, дијаметарот на вшмукувачката чаша е 35мм, може да се користи за грејач на аквариум со дијаметар од 1 инч, пвц цевка, водоводна цевка и така натаму. (Ве молиме, можете да најдете и повеќе детали за мерењето на фотографијата). Материјал : Изработен од висококвалитетна силиконска гума и мека пластика, издржлив и флексибилен, Прецизен умре со 3д дизајн. Совршен за резервоари за риби, аквариуми и секоја чиста стаклена површина/мазна површина. "Pretty One World" е овластен од бренд : Pettyard(Регистриран Во Соединетите Држави). Секој клип има вшмукување чаша за лесно прицврстување во резервоарот за риби или на мазна површина. Клипот е погоден за повеќето стандардни аквариумски грејачи, цевки за вода, но не е многу погоден за тенки авиокомпании или воздушни цевки. Отворената уста е одвојлива. Само сврти го. Лесно се инсталира и отстранува. Големина : Пластичен клип(внатрешниот дијаметар е 25мм) може да клип 22-28мм/0,9-1,1 инчен дијаметар, дијаметарот на вшмукувачката чаша е 35мм, може да се користи за грејач на аквариум со дијаметар од 1 инч, пвц цевка, водоводна цевка и така натаму. (Ве молиме, можете да најдете и повеќе детали за мерењето на фотографијата) Материјал : Изработен од висококвалитетна силиконска гума и мека пластика, издржлив и флексибилен, Прецизен умре со 3д дизајн. Совршен за резервоари за риби, аквариуми и секоја чиста стаклена површина/мазна површина. Здраво, мила. Секое прашање ве молиме слободно контактирајте ме прво. Ќе се потрудам да помогнам да се справам со вашите проблеми за кратко време веднаш штом ќе ја добијам вашата порака.

Избор на клиенти

4 x 24 x 72 суви брзо ретикулирани листови од пена Свеж
4 x 24 x 72 суви брзо ретикулирани листови од пена

Големина : 4 "x24" x72 " Боја : жолта : 4 "x24" x72 " Боја : жолта Ретардант на оган Идеално за овални и тркалезни поке�

DEN 3196.64
Хилка 84150038 5m x 38mm Ratchet Tie Down Down Свеж
Хилка 84150038 5m x 38mm Ratchet Tie Down Down

Сила за кршење : 2 тони Безбеден работен капацитет : 1 тон Времето отпорни на најлонско мрежење Идеално за

DEN 548.96
Избор за машка машка тренерка со џебови со патенти Свеж
Избор за машка машка тренерка со џебови со патенти

80% памук, 20% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење Квалитетот овие комплети беа направен

DEN 1.67
Алатка за лекување на кристално стапче - Етерски Вејвер® приврзок со магнети и жица за полнење злато - 7 “ Свеж
Алатка за лекување на кристално стапче - Етерски Вејвер® приврзок со магнети и жица за полнење злато - 7 “

Секој етерски ткајач вклучува комплементарна душа терапија за медитација музичка музика, изведена и пр

DEN 1.00
X-Gree M12x30mm Машка нишка пластична starвезда во форма на глава за прицврстување на копчињата 3 парчиња црна (M12x30mm Rosca Свеж
X-Gree M12x30mm Машка нишка пластична starвезда во форма на глава за прицврстување на копчињата 3 парчиња црна (M12x30mm Rosca

Тежина : 222g; Име на производот : Копче за глава на starвезди Главен материјал : пластика, метал; Содржина на �

DEN 553.60
Работно капаче со копче, 2 парчиња прилагодлива вратоврска за вратоврска за грб за коса за жени, тропски лист лето Свеж
M8-1,25 x 75mm, DIN 939, метрика, столпчиња, двојно завршување, завршен крај 1,25 x дијаметар, не'рѓосувачки челик A2 Свеж
M8-1,25 x 75mm, DIN 939, метрика, столпчиња, двојно завршување, завршен крај 1,25 x дијаметар, не'рѓосувачки челик A2

Мерење на ова обетка : Номиналната должина е подолга должина на навој, плус неоткриена должина на телото

DEN 6450.40
Lvgooki симпатична хаити знаме бејзбол слатка капа Хаити Хаити знаме бејзбол капа капа за жени мажи Свеж
Lvgooki симпатична хаити знаме бејзбол слатка капа Хаити Хаити знаме бејзбол капа капа за жени мажи

100% полиестер Големина : Мода за бејзбол капи Големина : Обем : 22.423.6in / 5760cm, Bream 2.7in7cm, круна 4.5in / 11,5 см Матери�

DEN 239.84