RAIJINTEK Orcus 120 RBW AIO Процесорот Вода Кулер, СО 12025 Argb PWM Вентилатор, Бакар Вода Блок, Трајни И Сигурен Пумпа, Ротирачки Сечилото СО ARGB LED, Компатибилен Со Intel &засилувач; AMD

RAIJINTEK Orcus 120 RBW AIO Процесорот Вода Кулер, СО 12025 Argb PWM Вентилатор, Бакар Вода Блок, Трајни И Сигурен Пумпа, Ротирачки

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Со цел дизајнирање на производи од висока класа за Начин на Живот , Компјутер и секојдневна употреба, РАИЏИНТЕК е основан во 2013 година за да ја постигне иднината на ит и производи за Животниот Стил. Оваа задача и цел не водат да растеме и кон глобален бренд. НЕ само високо препорачани ит производи, туку обезбедуваме И Опрема За Игри како што Се шасија, производи ЗА Псу и начин на Живот За Паметни Телефони и сите ваши ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕРИ. Целосно посветен на развој на најдобри Производи за глобалните корисници, тимот за Истражување и Развој на РАИЏИНТЕК никогаш не заборавајте на целта да обезбеди пријателски и изведувачки производ. Децениско искуство во индустријата, раиџинтек менаџментот никогаш не би се откажал од услугата и квалитетот на производот за да ги цени клиентите. Сојузи со силни партнери и глобални добавувачи, РАИЏИНТЕК е во состојба да ја постигне својата цел - иднината НА ит и производи за Животен Стил за сите вредни клиенти. Се-во-едно течен процесорски ладилник со надворешна ПУМПА, бакарен Воден блок и Ротирачко Сечило СО Виножито ДОДАВААТ светлина. Нов дизајн И Надворешна Пумпа со висок Q-max (86 L/H) и без вибрации направени На M/B и ПРОЦЕСОРОТ. Издржлив и сигурен тип на Лежиште на Пумпата-керамичка оска. Бакарен воден блок со микро канал, екстра голема површина за контакт со перки со повеќе канали за да се обезбеди најдобар проток на течност. Систем за вентилатор за ладење со 2 12025 виножито ДОДАДЕТЕ вентилатори НА PWM, 8 центар за контрола на портата и далечински управувач. ОРКУС РБВ, Еволуција На РАИЏИНТЕК се-Во-едно течен ладилник ЗА ПРОЦЕСОРОТ ЗА ладење, дизајниран Во Германија и произведен Во Тајван. ОРКУС РБВ не е само еден од најдобрите што врши се-Во-едно течно ладење на пазарот, туку е најкорисен АИО ладилник во светот со претходно наполнета течност, обезбедувајќи дополнителна течност за ладење од 100 мл за ваша погодност за полнење, што ви донесе радост на пријателски дизајн и изненадувачки ефикасни перформанси.

Избор на клиенти

Гроздобер капа од 1973 година 50 -ти роденденски подароци за мажи и жени извезени прилагодливи измиени памучни капи со памук Свеж Попустот
Француски тост девојки руно качулка Свеж
Француски тост девојки руно качулка

60% памук, 40% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење Руно од памучно мешање...

DEN 303.20
Топка за портата топка Свеж
Топка за портата топка

Овие се топки за портата топка (за отворено) Материјал : ABS, големина : φ7.5cm, тежина : 230g Ова е напис за овлас

DEN 287.84
3drose Симпатична црвена, зелена, жолта, пурпурна срцева шема - плочи Свеж
3drose Симпатична црвена, зелена, жолта, пурпурна срцева шема - плочи

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 599.84
Dlsixyi 19.7 Модерен Тавански Вентилатор Со Лесен И Далечински Управувач 118w Невидливи Сечила 3-Бои 6-Брзински ТРКАЛЕЗЕН LED Свеж
Дитудо огледало во Европски стил Мал огледало поставена ретро преносна рачка за шминка/бронза Свеж
Дитудо огледало во Европски стил Мал огледало поставена ретро преносна рачка за шминка/бронза

Ова огледало за шминка има многу материјал : пластика+стакло Големина : круг : Големина на огледало 14,514,5 �

DEN 947.20
1500W чист синусен бран инвертер 36VDC до 120VAC Соларна моќност Камион RV Home LCD дисплеј Свеж
1500W чист синусен бран инвертер 36VDC до 120VAC Соларна моќност Камион RV Home LCD дисплеј

WZRELB 1500 W 36 V DC до 120 V AC чист синусен бран инвертер, исклучен соларен систем на мрежа, за моторни хоме, резер�

DEN 2.00
Snap на аспираторот на леќи компатибилен со Panasonic Lumix DMC-FZ200 Свеж
Snap на аспираторот на леќи компатибилен со Panasonic Lumix DMC-FZ200

Помага во зголемување на бојата и заситеноста со намалување на пламенот на леќи Заштита од случајно вли

DEN 7167.84
X Autohaux 22030-28060 Електронско склопување на телото на гаснење за Toyota Camry 2002-2005 2.4L Свеж
X Autohaux 22030-28060 Електронско склопување на телото на гаснење за Toyota Camry 2002-2005 2.4L

Заменете го бројот на дел од ОЕ : 2203028040, 220300 H020, 2203028060, S20128 Ве молиме проверете го бројот на ОЕ пред да го к�

DEN 3.00
Tbouobt 4 Пакет - Копчиња за хардвер, копчиња за плакари и фиоки, рачки за фустани на фарма, математички формули табла Свеж
MXIAOXIA 8 инчи Фотографија затемнета рамна панел Пополнете ламба 3300-5600K LED видео светло за во живо со стриминг фото студио Свеж
RCATM врски со висок дозвола CNC CNC машинет алуминиум за аксијален SCX24 Axi90081 Свеж
RCATM врски со висок дозвола CNC CNC машинет алуминиум за аксијален SCX24 Axi90081

RCATM врски со висок дозвола CNC машиниран алуминиум за аксијален SCX24 AXI90081 Виолетова Пакет : 7 парчиња Тежина

DEN 287.68
2023пренослив Мини Џогер За Самостојно Стискање,Кратка Мрзлива Џогер Без Раце Силна Абсорбента Сунѓер За Бања Кујнски Садови Свеж Попустот
М20 Х 70мм ДИН 931, Шестоаголна Глава Капа Завртки, Метрички, Дел Конец, АИСИ 304 Нерѓосувачки Челик Свеж
М20 Х 70мм ДИН 931, Шестоаголна Глава Капа Завртки, Метрички, Дел Конец, АИСИ 304 Нерѓосувачки Челик

М20 Х 70мм (2 парчиња) М20 Х 70мм ДИН 931, Шестоаголна Глава Капа Завртки, Метрички, Дел Конец, АИСИ 304 Нерѓосувач

DEN 239.84
Cntuyen 30pcs/lot 125mm/5 инчи грит 1000/1500/2000/3000/5000/7000 дискови за пескање кука јамка шкурка со песок од песок од Свеж
Cntuyen 30pcs/lot 125mm/5 инчи грит 1000/1500/2000/3000/5000/7000 дискови за пескање кука јамка шкурка со песок од песок од

Дијаметар : 5 инчи (125мм) Материјал : Ставајќи шкурка Grits : 1000 / 1500 / 2000 / 3000 / 5000 / 7000 Секоја грит 5 парчиња, вкуп�

DEN 2.67
Тест блок Rockwell RF60 за тестери за цврстина Свеж
Тест блок Rockwell RF60 за тестери за цврстина

Блоковите на Starrett можат да се користат за тестирање на тестерите за врвна цврстина на клупата...

DEN 1824.00