Кон Евростил Блок ПЛ 8 ПОС 5мм Лемење РА Преку-Дупка 15А / Контакт

Кон Евростил Блок ПЛ 8 ПОС 5мм Лемење РА Преку-Дупка 15А / Контакт

DEN 1861.60

Свеж

Достапно.

ЕУ Ro HS : НЕ Е Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Застарен Тип : Eurostyle Блок Пол : PL Број На Контакти : 8 Терминал Терминал Теренот (мм) : 5 Број На Редови : 1 Број На Кола : 8 Метод На Завршување : Лемење Тело Ориентација : Прав Агол Максимална Струја Рејтинг (А) : 15/Контакт Максимална Напон рејтинг : 300vac Минимална Работна Температура (°C) : -60 Максимална Работна Температура (°В) : 105 Должина На Производот (ММ) : 39,97 Длабочина НА ПРОИЗВОДОТ (Мм) : 13,53 Висина На Производот (Мм) : 16,63 Домување Боја : Црна Монтажа : преку дупка.

Избор на клиенти

Меморијална галерија MG-3728GP чиста loveубовна златна облога Кремација за домашно милениче накит Свеж
Меморијална галерија MG-3728GP чиста loveубовна златна облога Кремација за домашно милениче накит

Квалитетен накит за кремирање од светски водечки дизајнер / продавач 14К злато позлата над 925 Стерлинг ср

DEN 1543.36
Колумбија женски патеки џогер, јаглен Хедер, Х-мал Свеж
Колумбија женски патеки џогер, јаглен Хедер, Х-мал

Омнисенка : Бидете безбедни и заштитени ОмниВик : Крајната технологија за управување со влагата за отво�

DEN 1.67
3Drose Florene Décor II - Loveубов на Бразил - крпи Свеж
3Drose Florene Décor II - Loveубов на Бразил - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

DEN 0.33
49мм филтри за крупен дел за Canon EOS M6, EOS M6 II, EOS M50, EOS M50 Mark II, EOS M100, EOS M200 камери со леќи од 15-45мм, Свеж
49мм филтри за крупен дел за Canon EOS M6, EOS M6 II, EOS M50, EOS M50 Mark II, EOS M100, EOS M200 камери со леќи од 15-45мм,

Сет за филтрирање на филтрирање од 49мм (+1, +2, +4 и +11 M50, EOS M50 Mark II, EOS M100, EOS M200 камери со леќи од 1545мм, Fuji X100 V, Sony

DEN 1.67
Детски подарок FBVCDX Дрвена музичка кутија креативна рачно занаетчиска музичка кутија за подароци Свеж
Детски подарок FBVCDX Дрвена музичка кутија креативна рачно занаетчиска музичка кутија за подароци

1 Пријателска база на смола : безбедна и 2 Дизајн и убава музика 3 Музичка јамка, лебдечки снегулки, ќе се з

DEN 1.67
1pcs D4C-1502 D4C1502 Нови Свеж
1pcs D4C-1502 D4C1502 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 3.00