DTZ DizTreatz Стп Кожа Голема Корпа За Отпадоци 2,6 Литри/10 Литри, Корпа За Отпадоци, Декоративна, Стилска Лесна Корпа За Отпорност На Вода За Отпадоци За Канцеларија, Дом, С

DTZ DizTreatz Стп Кожа Голема Корпа За Отпадоци 2,6 Литри/10 Литри, Корпа За Отпадоци, Декоративна, Стилска Лесна Корпа За Отпорност

-140 %

DEN 463.84

Свеж

Достапно.

[?●Одлична Изработка] : Изработена со висококвалитетна Стп (Полиуретанска) Кожа која е супериорна во однос на вештачката кожа бидејќи е многу издржлива и нема лесно да пукне. Конците на кожната корпа се направени од силни влакна цврсто свртени заедно за да се спречат лабави краеви. Стапчињата се поквалитетни со поцврсти шевови. Корпата е лесна што овозможува да биде многу пренослива и погодна за празна. [+Го подобрува Вашиот Декор] : овој контејнер за складирање е дизајниран да додаде класа во декорот на вашиот дом и канцеларија со својот модерен и елегантен дизајн. [?Мултифункционален] : може да се користи како контејнер за складирање играчки, користени алишта или како корпа за отпадоци за хартија и суво ѓубре. Користете со вреќи за ѓубре за да се одржува суво ако се користи за складирање на влажно ѓубре. [?Лесно За Чистење] : Се што ви треба е влажна крпа за отстранување на дамки и нечистотија поради нејзината водоотпорна пвц обвивка. [?●Голем Капацитет] : 28см Х 24см Х20см и со капацитет за складирање од 2,6 галони/10 Литри што му овозможува ефикасно да го оптимизира просторот. * Користете го каде сакате : од вашата канцеларија, бања, спална соба итн . * Лесен и Издржлив : Лесно пренослив низ куќата и канцеларијата. Не избледува, лесно пука или лупи. * Чувајте ги сите видови отпад : Се Препорачува за сув отпад, но користете пластична кеса за отпадоци за да ја користите за влажен отпад . * Лесен За Чистење и Одржување : Водоотпорен и исчистен со влажна крпа и користете спреј со оцет за да ја одржите неговата беспрекорна состојба. Со голем капацитет за складирање од 2,6 Литри/10 литри, ова ви овозможува голем простор за фрлање или складирање на мали предмети како канцелариски материјал, хартија или поголеми предмети како кутии и кутии или играчки.

Избор на клиенти

блинки Премиум ЛЕД Пена Навиваат Стапчиња Сина Свеж
блинки Премиум ЛЕД Пена Навиваат Стапчиња Сина

Блинки Забава! Гарантирано Задоволство Контактирајте Со Магијата мет за помош Бродови за кратко време �

DEN 294.40
Касети Со Мастило BeOne T126 Повторно Произведени Замена За Epson 126 3-Пакет За Употреба со Работна Сила 60 435 520 545 630 Свеж
Касети Со Мастило BeOne T126 Повторно Произведени Замена За Epson 126 3-Пакет За Употреба со Работна Сила 60 435 520 545 630

Едноставна инсталација, јасно и јасни печатење Без избледување на печатењето, истекување на мастило ил�

DEN 0.67
Кингконг Рк Автомобил 1/12 Скала Советски ЗИС-150/КА10 4х2 Камион Со Комплет За Метална Шасија Свеж
Кингконг Рк Автомобил 1/12 Скала Советски ЗИС-150/КА10 4х2 Камион Со Комплет За Метална Шасија

Материјал : абс тврда пластика, Дрво, Алуминиумска Легура+Легура На Цинк Точна реплика на камионот со це�

DEN 3.00
Серолошка Пипета: 2 Мл Капацитет, Полистирен, За Испорака, 800 ПК Свеж
Серолошка Пипета: 2 Мл Капацитет, Полистирен, За Испорака, 800 ПК

Точка : Серолошки Пипета Тип : Серолошки Пипет Рефус Капацитет : 2 мл Дипломирање Опсег : .Од 6 до 2,0 мл Мате�

DEN 3.33
3 € Стоматолошки Телескопски Клешти Дијамант Обложени 15 см конус држи Круна Клешти Ортодонција Свеж
3 € Стоматолошки Телескопски Клешти Дијамант Обложени 15 см конус држи Круна Клешти Ортодонција

Произведени од аиси 420 германски нерѓосувачки челик Производот Е Во Согласност СО ИСО 9001, Ознака За Квал

DEN 1243.20
Миашуи Мал Фустан За Жени Жени Долг Цветен Фустан Со Деколте И Шлицови Елегантен Коктел Секојдневни Фустани за Свеж
Џозеф Потпис Линија Брада Молив Свеж
Џозеф Потпис Линија Брада Молив

Карактеристики : Олеснете Го Обликувањето На Брадата : Лесно дефинирајте, обликувајте и подобрувајте ги

DEN 239.84
Базивакс Оригинална Мешавина-Леано Железо И Јаглероден Челик Зачини Свеж
Базивакс Оригинална Мешавина-Леано Железо И Јаглероден Челик Зачини

Оригиналното Зачинување од Леано Железо базивакс Е направено од Масло Од Канола, Масло од Семе од Грозј�

DEN 2.00
Вокер Издув Ултра ЕПА 15857 Директно Вклопување Каталитички Конвертор Свеж
Вокер Издув Ултра ЕПА 15857 Директно Вклопување Каталитички Конвертор

Преземете / поправете ги сите кодови за проблеми СО PCM, проверете дали има достапни tsbs или pcm повторно фл

DEN 3648.00