Хитски Мирис Воздух Машина За Дома, Bluetooth &засилувач; WiFi Паметни Мирис Воздух Машина Со Небулизирање Технологија, 300ml Молчи &засилувач; Безводен Есенцијално Масло Ди

Хитски Мирис Воздух Машина За Дома, Bluetooth &засилувач; WiFi Паметни Мирис Воздух Машина Со Небулизирање Технологија, 300ml

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Најнова Технологија За Дифузија На Ладен Воздух : дифузорот За ароматерапија ја прифаќа технологијата за дифузија на ладен воздух која комбинира ладно филтриран воздух и воздух под висок притисок за целосно атомизирање на есенцијалните масла и ослободување на ефективни компоненти целосно и рамномерно. Донесете висококвалитетни микро-капки масло за мирис во собата. Исто така е многу економичен и чини помалку од 0,5 мл/ч дури и во највисока оценка. Користете го за да го подобрите квалитетот на воздухот и да ги маскирате чудните мириси во вашиот дом. Лесна За Контрола И Употреба : машината за Мирис за дома е многу лесна за контрола. Преземете ја апликацијата и поврзете ја машината за воздух со мирис, поставете го работното време и одделението за мирис. Тоа е попаметно и појасно од обичната воздушна машина за мирис. Стандардната лозинка е 1234. За да го ресетирате системот, притиснете 1-ви и 4-то копче истовремено и изберете " Да " за да го ресетирате во фабрички режим. Голем Капацитет И Покриеност : дифузорот за есенцијално масло за ароматерапија без вода е опремен со шише со есенцијално масло од 300 мл, што го прави способен да работи до 30 дена во највисоко одделение, покриеноста може да достигне 1500 квадратни стапки, совршена за создавање прекрасен и релаксирачки амбиент за вашите спални соби, бањи, канцелариска соба, спа соба или некој комерцијален простор. Едноставно поврзете го со вашиот СИСТЕМ ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА, целата ваша куќа или канцеларија ќе уживаат во чист чист мирис од овој небулизатор. Природно и Безбедно : дифузорот за есенцијално масло за ароматерапија без вода ослободува чиста сува арома магла со небулизирање, со што се избегнува какво било разредување на водата во маслото, за да можете да ги добиете чистите есенцијални масла што се природни и целосно безбедни за семејствата и домашните миленици. Небулизаторот без вода поддржува целосен спектар на сите есенцијални масла. Додадете ги вашите омилени етерични масла и уживајте во сите прекрасни придобивки од нашите ароми без никакво загрижувачко. Важни Совети За Работа : Ако не сакате да ја преземете апликацијата, машината сепак може да работи. Но, тоа ќе остане во стандардниот процес : работи 10 секунди и паузира 120 секунди. Тоа ќе го повтори истиот процес. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа.

Избор на клиенти

Витруви Камен Дифузор Бела И Витруви Органска Лаванда, Чисто Премиум Есенцијално Масло Свеж
Витруви Камен Дифузор Бела И Витруви Органска Лаванда, Чисто Премиум Есенцијално Масло

НАПРАВЕТЕ ГО ВОЗДУХОТ ВАШТрадиционалните производи за мирис на домот користат токсични состојки за ма�

DEN 559.84
Тестото за терапија со стискање ароматерапија есенцијални масла слатки портокалови Свеж
Тестото за терапија со стискање ароматерапија есенцијални масла слатки портокалови

Нема лажен мирис или нафтени производи Ќе остане мек до една година или повеќе Направени со природни пр�

DEN 672.00
TJLSS темјан горилник 2 и 4 часа калем темјан горилници на простории за декорација на природни материјали Свеж
TJLSS темјан горилник 2 и 4 часа калем темјан горилници на простории за декорација на природни материјали

Големина : 7,5 см (2,95inch) внатрешен дијаметар од 9 см (3,5inch) надворешен дијаметар Примена на просторот : чајна

DEN 1.67
Блажено масло за смирување на билки Свеж
Блажено масло за смирување на билки

Мирис на кедар, мудрец и јасмин Онаму каде што се случува магијата е големо тврдење и голема визија за по

DEN 154.24
Мини преносен USB ултразвучен овластувач за овлажнител арома арома дифузер за есенцијално масло Свеж
Мини преносен USB ултразвучен овластувач за овлажнител арома арома дифузер за есенцијално масло

USB напојување совршено за мала просторија и автомобил лесно да се вклучат во која било USB порт Голем капа

DEN 2.67
Brilliancebeing Aromatherapy Flame Difmerers, овлажнител со 4 премиум есенцијални масла, 4 тајмер и мулти-боја амбиентални светла Свеж
Brilliancebeing Aromatherapy Flame Difmerers, овлажнител со 4 премиум есенцијални масла, 4 тајмер и мулти-боја амбиентални светла

? Замислете да бидете во најголема релаксација со навлажнувачот на дифузер на пламен на ароматерапија н

DEN 480.00
WPYYI Керамички темјан горилник на темјан на гориња на горилникот на степенот на заби Свеж
WPYYI Керамички темјан горилник на темјан на гориња на горилникот на степенот на заби

★ Вклучува : 1 x држач за темјан ★ Време на читање : Осветлен темјан кога читате книга додека чајот, може ц

DEN 2.67
Ароматех сантал &засилувач; Хотелот Во Собата | Подарок Сет На Арома Дифузор Есенцијални Масла Мешавина На Сантал Кардамон, Свеж Попустот
Juliewang 12 парчиња мешана рефус ароматерапија бронзен приврзок за есенцијално масло за масло Свеж
Juliewang 12 парчиња мешана рефус ароматерапија бронзен приврзок за есенцијално масло за масло

Мешани шкафчиња од 12 парчиња, 12 различни стилови Со ланци Гроздобер бронзена боја, направена од легура...

DEN 239.84
Облак пупка чисто есенцијално масло од цитронела 1250мл - Cymbopogon nardus Свеж
Облак пупка чисто есенцијално масло од цитронела 1250мл - Cymbopogon nardus

Повеќето познат бренд 100% чисто и природно Сертифициран квалитет Терапевтско одделение Загарантирана ч

DEN 2127.84
Роки планински масла рачен личен дифузер за есенцијално масло и мешавина на есенцијално масло од имунолошкиот сила - чисти Свеж Попустот