Тенок Случај За Целосно Ново Покритие Од Кожа Поттикне - СТП Со Автоматско Будење/Спиење-Одговара На Амазон Целосно Нов Поттикне 2019, Бел Кран

Тенок Случај За Целосно Ново Покритие Од Кожа Поттикне - СТП Со Автоматско Будење/Спиење-Одговара На Амазон Целосно Нов Поттикне

DEN 1408.00

Свеж

Достапно.

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара само на 6" Поттикне (10-Ти Генерал) 2019 (Модел Бр. J9 G29 R), ве Молиме проверете Го Моделот Бр. на задниот Дел од Вашиот Поттикне пред поставување на цел. ●Функција за автоматско Будење/ Спиење●Разбудете го или ставете го вашиот нов поттикне да спие со отворање или затворање на капакот.Поттикне покритие брзо реагира, може да заштеди енергија, нека опремата работи подолго. ●Исклучителен дизајн на шаблони е достапен во различни модни и забавни стилови на модели по ваш избор. Тоа ја Прави Вашата Хартија За Поттикнувањебела многу убава уникатна заштита украсете го вашиот уред. Quoll-Protection®Premium pu кожни надворешни и микрофибер внатрешни карактеристики тенок, мек и издржлив, обезбедувајќи му на вашиот таблет најдобра заштита од удари, прашина, оштетувања и Гребнатини Внатрешноста На Микрофибер Додава Удобност и Го Штити Вашиот Екран и Го Одржува Чист. ①Купете Со Доверба Ако имате проблеми со квалитетот Или ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате прв пат. Опис : Име : случај За 6 " Целосно нов Поттикне (10-Ти Генерал) 2019 (модел : J9 G29 R)Материјал : Pu Leather Package Вклучува : 1 x Случај За Поттикне.Бои и Модели : Достапни во различни светли бои и модел за вашиот избор.Прецизни Исечоци : Прецизните исечоци овозможуваат целосен пристап до сите карактеристики(копчиња,звучници,камери)Целосна Заштита : случај Отпорен на Удари за заштита од удари и капки,од абразија,гребнатини,нечистотија и оштетувања.Имате прашања? Контактирајте не 1.Дали функционира функцијата За Автоматско будење/спиење?Функција за автоматско Будење/Спиење : Автоматски се буди и го става вашето поттикнување да спие со отворање или затворање на корицата, исто како книга.2.Како да знам кој модел и генерација е Мојот е-читач?Одете во Поставки/Опции На Уредот/Модел На Уред.

Избор на клиенти

Капак Случај За Поттикне Хартија-Тенок Фит Случај Лесен Заштитник Издржлив Заштитен Е-Читач Капак Случај Свеж
Капак Случај За Поттикне Хартија-Тенок Фит Случај Лесен Заштитник Издржлив Заштитен Е-Читач Капак Случај

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара само на 6" Поттикне Хартија Бела (10Та Генерациј�

DEN 507.20
Универзална Ротација од 7 инчи 360 Степени Кожна Таблета Свеж
Универзална Ротација од 7 инчи 360 Степени Кожна Таблета

Совршен за сите таблети од 7 инчи Универзална 7 инчен 360 Степен Ротација Кожа Таблета Случај Безбедна Еле

DEN 2.67
Случај За Целосно Ново Покритие Отпорно На Удари Од Кожа Со Автоматско Спиење/Будење, Корица На Книга Свеж
Случај За Целосно Ново Покритие Отпорно На Удари Од Кожа Со Автоматско Спиење/Будење, Корица На Книга

●Компатибилни Модели●Дизајнирани исклучиво за 6" Целосно Нов Поттикне (11ти Генерал) 2022 година Не одгов�

DEN 1.00
Пролин Кожи Допир Неопренови Покритие, Црна, Мали Свеж
Пролин Кожи Допир Неопренови Покритие, Црна, Мали

Уникатен дизајн за леснотија на користење Лесен капак Заштитува од гребнатини и удари Направено од вис�

DEN 1.00