PM 2,5 детектор, DC 5V монитор за квалитет на воздухот PM2.5 Детектор за домашна училишна болница отворен автомобил 8,5 x 6,5 см

PM 2,5 детектор, DC 5V монитор за квалитет на воздухот PM2.5 Детектор за домашна училишна болница отворен автомобил 8,5 x 6,5

DEN 1499.20

Свеж

Достапно.

Точен и професионален - точен и професионален монитор за квалитет на воздухот специјално направен за следење на концентрацијата на PM2.5 фини честички околу вас и да ве известите како се дише квалитетот на воздухот. Сензорот за висока чувствителност обезбедува голема точност во колекциите на податоци. Точни податоци : Сензорот за висока чувствителност обезбедува голема точност во збирките на податоци. Широка апликација - Голем ЛЦД -дисплеј, Мониторинг во реално време, идеално за дома, канцеларија, пикник, детектор за животна средина во училницата. Погоден е за дома, канцеларија, автомобил и на отворено. Точен и професионален - точен и професионален монитор за квалитет на воздухот специјално направен за следење на концентрацијата на PM2.5 фини честички околу вас и да ве известите како се дише квалитетот на воздухот. Сензорот за висока чувствителност обезбедува голема точност во колекциите на податоци. Точни податоци : Сензорот за висока чувствителност обезбедува голема точност во збирките на податоци. Широка апликација - Голем ЛЦД -дисплеј, Мониторинг во реално време, идеално за дома, канцеларија, пикник, детектор за животна средина во училницата. Погоден е за дома, канцеларија, автомобил и на отворено.

Избор на клиенти

薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер Свеж
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер

Оваа симпатична Хинасама е родена во соработка со популарниот автор на ликовите „Нишида Атсуко“ и фар�

DEN 494.72
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено Еден од н

DEN 256.00
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip Свеж
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Мека плетена ткаенина против избор, прот

DEN 3.33