Ивнуои 4 Спакувајте Очила За Читање Сина Светлина Што Ги Блокираат Читателите За Мажи, Лесни Компјутерски Очила Со Пролетна Шарка

Ивнуои 4 Спакувајте Очила За Читање Сина Светлина Што Ги Блокираат Читателите За Мажи, Лесни Компјутерски Очила Со Пролетна

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Немате ризик да се обидете!. Висококвалитетна рамка-Покриена со слој од еколошка гумена боја на материјалот на КОМПЈУТЕРОТ, што ги прави очилата поотпорни на абење и отпорни на гребење и го продолжува работниот век на очилата. Очила За Читање Со сина Светлина-Заштитете ги очите од штетна сина светлина, блокирајте го штетното зрачење од телефонот или ТЕЛЕВИЗОРОТ; ви помага да го ублажите заморот на очите, главоболките и да го подобрите квалитетот на спиењето. Поликарбонатна леќа.Лесните пластични рамки не ви даваат притисок врз носот. Нашите леќи вклучуваат анти-син фактор на светлина во подлогата на објективот, кој апсорбира штетна сина светлина од животот, постигнувајќи заштита од блокирање на сината светлина и ослободувајќи корисна сина светлина. Ширина на објективот : 52 милиметри. ние ќе го решиме проблемот додека не сте задоволни.Нашите леќи со сина светлина користат апсорпција на подлогата, а пропустливоста на светлината на леќите е многу добра. Универзалната големина одговара на повеќето форми на лице. Анти-сината леќа на ивнуои може да блокира 100% од штетната сина светлина СО УВ400. Соочувањето со сината светлина на екранот на мобилниот телефон или компјутерот долго време може да предизвика замор на очите. Рака : 145 милиметри.Ув400 заштита, не е лесно да се оштети и изгребе. Мост : 16 милиметри. 4 Пара Очила за Читање во Различни Бои - можете да ставите пар во секоја област за читање што ви треба, а исто така е најдобриот избор за подароци на родители, старешини и пријатели. ИВНУОИ АНТИ-СИНИТЕ СВЕТЛОСНИ ОЧИЛА ВЕ ТЕРААТ ДА УЖИВАТЕ ВО ЖИВОТОТ ПОВЕЌЕ!. Повеќе не грижете се за главоболка од отсјај, заматен вид и напрегање на очите, можете да уживате во подобар сон и дигитално време. Висина на објективот : 34 милиметри. ХД проѕирна леќа со заштита ОД УВ400, што им овозможува на очите јасно да гледаат и да бидат сигурни дека боите се вистинити и неискривени.Исклучително за работниците на работното место или секој што треба да гледа на екранот цел ден. Производ Без ризик - доколку има некаков проблем со очилата за читање, ве молиме не двоумете се да контактирате со продавачот.Носење на вашите очила ИВНУОИ. Поликарбонат рамка. Ивнуои очила за читање сините светлосни леќи користат апсорпција на подлогата, така што нема потреба да се грижите дека слојот на облогата на објективот ќе биде изгребан или излупен, што ќе го ослабне анти-синиот светлосен ефект на објективот. Дали некогаш имате главоболка откако пребарувате на екран на компјутер или паметен телефон премногу долго? Ивнуои сините очила за блокирање на светлината намалуваат 100% од штетната сина светлина и ја подобруваат другата светлина ова е корисно за човечката кондиција.

Избор на клиенти

Верса 1004 Ултрамодерни Читатели За Мажи и Жени Свеж
Верса 1004 Ултрамодерни Читатели За Мажи и Жени

Леќи Со врвен Квалитет за Кристално Јасен Вид Најновото Во Очилата За Читање Без Рецепт Дизајнирани за �

DEN 191.84
Мажи жени транзиција фотохромична метална рамка за читање очила UV400 читатели на очила за сонце Свеж
Мажи жени транзиција фотохромична метална рамка за читање очила UV400 читатели на очила за сонце

Метална рамка Фотохроматски леќи Неполаризирана Ширина на леќи : 60 милиметри Висина на леќи : 45мм милиме

DEN 319.84
Несакани очила за читање жени - Дами читатели Дизајн на модели Свеж
Несакани очила за читање жени - Дами читатели Дизајн на модели

Класична форма модна рамка за читање очила Читателите со одлична квалитетна лесна рамка, удобно да се в�

DEN 223.84
Гаксури компјутерски очила со читатели на пролетни шарки за жени мажи - GY -8526 Свеж
Гаксури компјутерски очила со читатели на пролетни шарки за жени мажи - GY -8526

TR90 Увезени Преклопено затворање Рамка TR90 Поликарбонат леќи Не поларизирани Ширина на леќи : 50 милиметри

DEN 2.67
ЛУР 6 Пакува Очила За Читање Со Половина раб Свеж
ЛУР 6 Пакува Очила За Читање Со Половина раб

●КУПЕТЕ 1 ЗЕМЕТЕ 6 ПАКУВАЊА : овој комплет доаѓа во 6 пакувања очила за читање со половина раб со 3,50, што е

DEN 0.67
Превртете еден прочитајте очила за читање на рамни преклопници Свеж
Превртете еден прочитајте очила за читање на рамни преклопници

Направени во Италија, пресврт преклопете целосно рамни, се уникатно преносни и се вклопуваат уредно во �

DEN 479.20
Feisey читање очила сина светлина за блокирање на очилата со пролетни храмови B2566 Свеж
Feisey читање очила сина светлина за блокирање на очилата со пролетни храмови B2566

Леќи за филтрирање на филтрирање со сини светло за читање блок сина светлина и UV400, професионалец за луѓ

DEN 287.68
Скојо Њујорк Есекс Улица Сина Светлина Очила За Читање, Премиум Ацетат Сина Светлина Читатели Свеж
Скојо Њујорк Есекс Улица Сина Светлина Очила За Читање, Премиум Ацетат Сина Светлина Читатели

Увезени Дизајниран во САД Пластична рамка Акрилна леќа Неполаризирано Висока Енергија Видливи слој сл�

DEN 2.67
Хенотин 6 Пакет Очила За Читање За Жени Мажи Сина Светлина Блокирање Стилски Компјутерски Читачи Со Кожен Случај Свеж
Канда Од Јапонија Слимфолд 5 - Калај-Јачина +2,75 Свеж
Канда Од Јапонија Слимфолд 5 - Калај-Јачина +2,75

Оптички квалитет рамка Модифицирана форма на правоаголник Прилагодлив мост со четири позиции, обезбед�

DEN 1.33
Bunny Eyez Сино-светло блокирање на очила за читање Janeини сини екран, леќи за навалување и флиплива рамка Свеж
Bunny Eyez Сино-светло блокирање на очила за читање Janeини сини екран, леќи за навалување и флиплива рамка

Вашата удобност додека гледате телевизија или читате книга рака : 6 инчи Големина на рамката рамките на

DEN 0.67
Фили Очила Случај Алуминиум Ултра-Лесни Хард Миопија Очила Случај Свеж
Фили Очила Случај Алуминиум Ултра-Лесни Хард Миопија Очила Случај

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 239.84
NCAA SISKIYOU SPORTS FAN SHOT MICHIGAN State Spartans Класично читање очила за читање моќност: +2,50 црна Свеж
NCAA SISKIYOU SPORTS FAN SHOT MICHIGAN State Spartans Класично читање очила за читање моќност: +2,50 црна

Увезени Рамка за поликарбонат не поларизирани АРМ : 5,5 инчи Официјално лиценциран лиценца за производи :

DEN 191.84
РЕСВИО Плоштад Очила За Читање За Жени Мажи Мода Метал Плоштад Читатели Роуз Злато Сина Свеж
РЕСВИО Плоштад Очила За Читање За Жени Мажи Мода Метал Плоштад Читатели Роуз Злато Сина

Средниот дел е малку намалено зголемување на моќноста за работа на компјутер, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА итн [П�

DEN 1.00
Таикаиксин Едно Очила За Читање Моќ со Светла, Очила За Читање Со Автоматски Фокус Со Магнети во Ногата Свеж