ВАЛНУТА 10 парчиња/Сет Акрилик САМ Сликарство Цртање Ноктите Уметност Пенкало Четка Гел Градител Линија Маникир Алатки

ВАЛНУТА 10 парчиња/Сет Акрилик САМ Сликарство Цртање Ноктите Уметност Пенкало Четка Гел Градител Линија Маникир Алатки

DEN 691.20

Свеж

Достапно.

Совршен за природни нокти, лажни нокти и 3д уметност за нокти. Лесен за ракување, совршен за професионална и домашна употреба. Алатка За Четка За фино Сликање Целосен сет, комплет совршени алатки за вашата уметност и убавина на ноктите!. Нејбл ќе се создаде убава ноктите дизајни во секунди. Различни четки за различни функции, некои за цвеќиња со точки, други за цртање линии или сликање. Количина : 1 Сет/10 парчиња должина : прибл. Материјал ОД 18 СМ : Акрилна Тежина : Прибл.36г Боја : Содржина На Црн Пакет : 1х Алатка За Точка1х Вентилаторски четки за ефект на уметност за нокти3х Алатки За Сликање 5х Алатки за Сликање (исто Така може да се користат како четки За лекување на нокти со гел) Карактеристики И Употреба : Совршен За природни нокти, лажни нокти И 3д артеза за нокти, совршен за професионална и домашна употреба.Алатка За Четка За фино Сликање Целосен сет, комплет совршени алатки за вашата уметност и убавина на ноктите!Нејбл да креирате прекрасни дизајни на нокти во секундиразлични четки за различни функции, некои за цвеќиња со точки, други за цртање линии или сликање.Забелешка : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите, прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори ,како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2.Ве молиме дозволете мало отстапување за податоците од мерењето.3.Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см.

Избор на клиенти

Гутерман 'А разновиден' бр.30 сет на природна памучна нишка - 12 x 300m Свеж
Гутерман 'А разновиден' бр.30 сет на природна памучна нишка - 12 x 300m

12 x 300m лажици на есенцијалните обоени навои во 100% памук Мекоста на природната нишка овозможува мазна, па

DEN 0.67
1пцс Нов Е2Е2-Х2Ф1-М1 Е2Е2Х2Ф1М1 Свеж
1пцс Нов Е2Е2-Х2Ф1-М1 Е2Е2Х2Ф1М1

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 1577.76
Кеуко 01864014000 Четка За Тоалет Со Рачка Хромирана Свеж
Кеуко 01864014000 Четка За Тоалет Со Рачка Хромирана

Алуминиум за издржливост Вклучува рачка од типот Д Силен и издржлив дизајн Димензии : 375 х 500 мм...

DEN 1.33
VCT 13PC HEX SHANK COBALT DRIPT BIT Поставете брза промена 1/16 - 1/4 Свеж
VCT 13PC HEX SHANK COBALT DRIPT BIT Поставете брза промена 1/16 - 1/4

Брза промена 1 / 4 "Хекс Шанк Професионален висок квалитет Брза промена 1 / 4" хексадецимален професионале�

DEN 239.20
200w Висока Моќност ip65 Водоотпорен НЛО ПРЕДВОДЕНА Висока Заливска Светлина, Индустриски Hi-Bay Осветлување. Свеж
ЛФЦФДХ 12 Пакет Капибара Партија Кеси Капибара Партија Корист Кеси Капибара Подарок Добрите Бонбони Третираат Кеси За Капибара Свеж Попустот
Сафко Производи 3265бл Оникс Мрежа Десктоп Организатор со 1 Вертикална/3 Хоризонтални Делови, Црна Свеж
Сафко Производи 3265бл Оникс Мрежа Десктоп Организатор со 1 Вертикална/3 Хоризонтални Делови, Црна

Оникс челик мрежа десктоп организатор Два вертикални делови Две полици со големина на хоризонтална бук

DEN 686.24
Виножито пластика Пог лажица 1/4oz опрема за риболов со кафеава пастрмка Свеж
Виножито пластика Пог лажица 1/4oz опрема за риболов со кафеава пастрмка

Број еден во спортот за риболов Произведено во земјата на Кина Направено од највисок квалитет на матери

DEN 2.33
Атфоликс Филм За Заштита На Екранот Компатибилен Со Leica Q Тип 116 Заштитник На Екранот, Ултра-Јасен FX Заштитен Филм Свеж