AXZTYLA Ќелава Перика Капа, 3 ПАРЧИЊА Шминка Латекс Ќелави Капачиња И 6 ПАРЧИЊА Најлон Перика Капи Костим Додаток За Возрасни Ноќта На Вештерките Косплеј Партија

AXZTYLA Ќелава Перика Капа, 3 ПАРЧИЊА Шминка Латекс Ќелави Капачиња И 6 ПАРЧИЊА Најлон Перика Капи Костим Додаток За Возрасни

DEN 143.84

Свеж

Достапно.

Пакет : ќе добиете 3 парчиња ќелави капачиња за перика и 6 парчиња високи еластични најлонски капачиња за перики. забавни костими за возрасни и тинејџери облекување. Материјал : ќелавите капачиња за шминка се изработени од издржлив еластичен латекс, овие ќелави капачиња можат совршено да ви стојат на главата, а капачето за перика на главата е направено од најлон. Широко применливо : овие ќелави капи се одлични костими и основни алатки за специјални пригоди или фестивалски облеки за Ноќта на Вештерките, тематски забави, забава за шминка, сценски претстави, филмови, косплеј итн. Реален дизајн : ќелавата капа ќе ви даде реално чувство, ќе ве направи попривлечни и модерни, можете да ја персонализирате вашата облека и да играте како скелет, зомби, кловн, монах, калуѓерка и да додадете во атмосферата на забавата. Погодно за употреба : една големина одговара на повеќето луѓе поради големата еластичност. Капите за перика може да бидат долгорочно повторени. Исто така погоден за долга и густа коса, само направете ја косата што е можно порамна. Ќелави Капачиња Шминка Латекс Ќелава Капа Растегливи Најлонски Капачиња За Перики За Возрасни Материјал За Додатоци За Забави За Ноќта на Вештерките : ќелавата капа е изработена од издржлив растеглив латекс. Апликација : Овие ќелави капачиња се погодни за Ноќта на Вештерките, косплеј, театар, филмови и општи украси. Сечење : само исечете околу неа Ако капачето ги покрива ушите за да се вклопи подобро. Употреба : можете да користите капаче од најлонска перика за да ја поправите постојната коса и да ја користите гумената капа од латекс што може да се истегне за да се вклопи на главата; Топли совети : можете да нанесете течен латекс на работ на капачето и да го залепите на кожата, а потоа користете козметика за да ја направите иста боја како и кожата за подобри резултати. Спецификации : Големина : прибл. 14 см ● 10 € 2 см / 5.51 € 3.93 € 0.78 инчен Количина : 9 парчиња Боја : Беж Пакет вклучува : 3 парчиња шминка латекс ќелави капачиња + 6 парчиња најлон перика капи.

Избор на клиенти

Арвусрт Перика Капи, 2 парчиња Беж Перика Капи Порибување Капи За Перики Растеглива Најлон Перика Капи За Жени Свеж
Арвусрт Перика Капи, 2 парчиња Беж Перика Капи Порибување Капи За Перики Растеглива Најлон Перика Капи За Жени

Љубезно се препорачува виткање железо, Пегла, 90€ Ве молиме Подигнете ја температурата малку по малку, Н�

DEN 114.08
Необиути 4Х4 Чипка Перика Капа За Правење Перики 4 Пакет У Дел Перика Дише Чипка Мрежа Капа Со Прилагодлив Ремен Свеж