н/Закачалка За Облека За Нордиски Под Спална Соба Решетка За Облека Метална Облека Решетка За Сушење Балкон Едноставна Корпа За Складирање

н/Закачалка За Облека За Нордиски Под Спална Соба Решетка За Облека Метална Облека Решетка За Сушење Балкон Едноставна Корпа

DEN 1260.80

Свеж

Достапно.

Лесен за составување и лесен за чистење. Добра комбинација на решетка за облека и решетка за чевли. Овој пренослив облека перење решетката е дефинитивно одличен избор за домови канцеларии. Мултифункционална решетка за подот, долниот може да се стави чевли, горната едноставна облека виси, внатрешна употреба едноставна и практична. Најпосакувана за задебелени челични цевки, издржлива челична цевка отпорна на ' рѓа со дијаметар од 16 мм. Силен носивост, Триаголен дизајн, силна стабилност. Лесен за составување и лесен за чистење.Добра комбинација на решетка за облека и решетка за чевли. Овој пренослив облека перење решетката е дефинитивно одличен избор за домови канцеларии.Мултифункционална решетка за подот, долниот може да се стави чевли, горната едноставна облека виси, внатрешна употреба едноставна и практична.Најпосакувана за задебелени челични цевки, издржлива челична цевка отпорна на ' рѓа со дијаметар од 16 мм.Силен носивост, Триаголен дизајн, силна стабилност.Материјал : Цевка Од Нерѓосувачки Челик : Златна, Црна, бела Вкупна Големина : 177*42*30см пакетот вклучува : 1 Х решетка за палто од цврсто дрво1 Х Упатство Забелешка : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење.2. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете.заштедете повеќе простор за вашиот bathroom.it може да се стави насекаде во домот.

Избор на клиенти

Гкмјки Дрвени Ѕид Влезот Подот Стои Палто Решетката Облека Решетката Гардероба Шапка Стојат Мебел Свеж
Гкмјки Дрвени Ѕид Влезот Подот Стои Палто Решетката Облека Решетката Гардероба Шапка Стојат Мебел

Полски не сече раце, грижа за семејството Убава и дарежлива во форма Мала фигура помага да се направи пр�

DEN 3919.84
Сојузнички Месинг Клирвју Колекција Повлекување Повлекување Облека Прачка, Сатен Месинг Свеж
Сојузнички Месинг Клирвју Колекција Повлекување Повлекување Облека Прачка, Сатен Месинг

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Се повлекува за да обезбеди 7во должина на виси прачк

DEN 3.33
Пренослива Облека Крпа Палто Закачалка Облека Решетка За Чевли Шапка Кука Клупа Полица Свеж
Пренослива Облека Крпа Палто Закачалка Облека Решетка За Чевли Шапка Кука Клупа Полица

Пакетот Вклучува : 1x Чевли Облека Полица (Само полица Други работи прикажани на сликите не се вклучени.)..

DEN 1.00
Индустриски Цевки Cttesy Облечи Лавици, Детска Облека Лавици, Деца Облека Лавици, Облека Виси Решетката Со Полица За Складирање Свеж Попустот
Нагаи Косан Жива Закачалка, Природна, Висина: Прибл. 70,9 инчи, Спецификации За Природно Дрво Свеж
Нагаи Косан Жива Закачалка, Природна, Висина: Прибл. 70,9 инчи, Спецификации За Природно Дрво

Органско Дрво Големина на производот( W x d x h) : 17,7 x 17,7 x 70,9 инчи (450 x 4 Тежина : 5,5 килограми (2,7 кг)...

DEN 1191.84
6843-Единечна 2-Тешка Железничка Пренослива Закачалка За Облека Тркалачка Решетка за Облека-МН29 Свеж
6843-Единечна 2-Тешка Железничка Пренослива Закачалка За Облека Тркалачка Решетка за Облека-МН29

Сингл 2 1 Материјал : Нерѓосувачки Челик(Цевка) и Пп Пластика(Пиедестал И Конектор)2 Боја : Црна И Сребрена3

DEN 604.80
Ннк 3-Ниво Организатор На Плакарот Метална Решетка За Облека Пренослива Закачалка За Облека Домашна Полица Свеж
Ннк 3-Ниво Организатор На Плакарот Метална Решетка За Облека Пренослива Закачалка За Облека Домашна Полица

1 Изработен од висококвалитетен материјал, стабилен, цврст и издржлив 2 Има долго време на услуга 3 Голем

DEN 1226.72
AddGrace Индустриски Железо Цевка Облека Облека Решетката Ѕид Монтирани Плакарот Прачка Мало Дисплеј Решетката Плакарот Складирање Свеж Попустот