Паметни Очила Bluetooth Очила За Сонце Аудио Очила За Сонце Електронски Музички Очила Вграден Микрофон СМ9

Паметни Очила Bluetooth Очила За Сонце Аудио Очила За Сонце Електронски Музички Очила Вграден Микрофон СМ9

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Пластика. Увезени. Предвремено затворање. €Полу-Отворен Звучник За Уво : Bluetooth Очила За Сонце Со Полуотворен Звучник За Уши Ви Овозможува Да Комуницирате Со Светот Додека Слушате Музика. Оваа Технологија Произведува Звук Што Никогаш не би Го Очекувале од Очилата за Сонце.①Напреден Микрофон Систем : Hd Микрофон На Нашата См. уметничките Очила За Сонце Се Дизајнирани да се Фокусираат на Вашиот Глас и Да Го Намалат Звукот на Ветерот и Бучавата Околу Вас. Телефонски Повици Јасно Како Кристал На Bluetooth Очила.●Гласовна Асистентска Врска : Долго Притиснете Го Копчето На Очилата Две Секунди До Ста. Т Гласовниот Асистент На Телефоните Како Сири. Држете Ги Рацете Слободни Барајќи Насоки. Времето И Сообраќајот Ажурирања Лесно.€Високи Перформанси : Време На Полнење : 1-2 Часа. Музика Репродукција Прибл. 6-10 Часа (Варира Во Зависност Од Јачината На Звукот И Изворот На Звук. ). Континуиран Разговор Прибл. 10-15 Часа. Стабилна Bluetooth Врска Во Рамките На 10 Метри.`+Bluetooth Слушалки Алтернативи : Нашите Ултра-Лесни Очила Се Опремени Со Анти-Ултравиолетови И Рамки Кои Се Совршени За Различни Форми На Лице. Пола. ризираните Леќи Блокираат До 99% Од U/Б Зраците и се Отпорни на Кршење и Гребење. Овие Очила За Сонце Се Најдобриот Избор За Замена На Слушалките Bluetooth На Отворено.Спецификација : Име На Производ : Паметни Очила За Сонцематеријал : Компјутер (Поликарбонат)Капацитет На Батеријата : . Време на полнење : 1-2 Часа Напон На Полнење : Dc 5vmusic Време : 6-10 Часа Време На Повик : 10-15 Часа Верзија : V5. 0 Растојание На пренос : 10 Метри Пакетот Вклучува : 1 X Очила За Сонце Слушалки1 X Кабел За Полнење1 X Кутија За Складирање1 X Крпа За Чистење1 X Корисничка Мануа. Паметни Очила Bluetooth Очила За Сонце Аудио Очила За Сонце Електронски Музички Очила Вграден Микрофон СМ9.

Product Name: Smart Sunglassesmaterial

Избор на клиенти

2023 Поларизирани Очила За Сонце За Жени Мажи Очила За Сонце За Сонце Блокирање Компатибилни Со Поларизирани Свеж
2023 Поларизирани Очила За Сонце За Жени Мажи Очила За Сонце За Сонце Блокирање Компатибилни Со Поларизирани

Пластична Рамка За Мажи стаклена леќа тркалезна гроздобер компатибилна со поларизиран Ретро Пакет 70 ти

DEN 1.00
Aqua Sphere Kayenne Очила за пливање за возрасни - 180 степени без дисторзија, идеално за активен базен или пливачи на отворена Свеж Попустот
Глобални очила за очила за визија Биг Бен мотоцикли со мотоцикли се вклопуваат над повеќето очила Свеж
Глобални очила за очила за визија Биг Бен мотоцикли со мотоцикли се вклопуваат над повеќето очила

Најлонска рамка со поликарбонатни леќи Увезени Термопластична гумена рамка Поликарбонат леќи Облога з

DEN 2.67
Stx лакроза 4sight+ s младински очила силикон, сива Свеж
Stx лакроза 4sight+ s младински очила силикон, сива

СЕИ сертифициран за исполнување на нови правила за играње во 2020 година Дизајнот на овална жица овозможу

DEN 2.33
2023 Нови Возрасни Унисекс Летна Личност Плоштад Ретро Широка Нога Разнобојни Очила За Сонце Женски Јасни Свеж
2023 Нови Возрасни Унисекс Летна Личност Плоштад Ретро Широка Нога Разнобојни Очила За Сонце Женски Јасни

Сезона : Летна Дамска Мода За Помали Лица Очила За Обликување За Мачки Гроздобер Мачкино Око Ретро Женск

DEN 3.33
Очила за ограничено издание на О'Нил Б-Флекс Свеж
Очила за ограничено издание на О'Нил Б-Флекс

Силиконска рамка Подлога за обложување отпорен на гребење Каиш со тројни силиконски ленти за безбедно �

DEN 3.00
Глобална визија Мерилин 24 очила за сонце од моторцикли Rhinestone Purple Frames Clear To Phade Photechromic леќи Свеж
Глобална визија Мерилин 24 очила за сонце од моторцикли Rhinestone Purple Frames Clear To Phade Photechromic леќи

Пластична рамка Поликарбонат леќи Неполаризирана Подлога за обложување отпорен на гребење...

DEN 575.20
Спортски очила кошаркарски фудбалски очила за очила за очила за очила отпорни на заштитни очила за деца Свеж
Спортски очила кошаркарски фудбалски очила за очила за очила за очила отпорни на заштитни очила за деца

Увезени Силиконска рамка Поликарбонат леќи Подлога за обложување отпорен на гребење ? Пакет : 1 Soogree Sports G

DEN 399.84
Очила за кошарка за трчање, спортски заштитни очила за безбедност на очите за мажи Свеж
Очила за кошарка за трчање, спортски заштитни очила за безбедност на очите за мажи

Поликарбонат + силикон Гумена рамка Поликарбонат леќи Подлога за обложување отпорен на гребење...

DEN 193.60