Хемотонска Торба За Облека Облека Покривка Заштитник Плакар Торби За Складирање Водоотпорна Висечка Торба За Складирање Облека Подна Решетка Костум Патна Торба З

Хемотонска Торба За Облека Облека Покривка Заштитник Плакар Торби За Складирање Водоотпорна Висечка Торба За Складирање Облека

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Облека Облека Покривка Заштитник Плакарот Чанти За Складирање Водоотпорен Виси Облека Чанта За Складирање Кат Решетката Костум Патување Торба За Дома Отворено беж. Облека Облека Покритие Заштитник Погоден За костуми, кошули, панталони, блузи, палта итн. Облека Облека Покритие Заштитник Јасен прозорец ви овозможува јасно да ја видите внатрешноста. Облека Облека Покритие Заштитник Направен од неткаен материјал, тоа може да апсорбира влажна и против. Облека Облека Покривка Заштитник водоотпорен материјал ја одржува облеката заштитена, сува и чиста. Опис на торбата за облека добро вашата облека, како што се влакна од домашни миленици, изложеност на светлина, влажност од оштетување на облеката, чиста за долгорочно складирање. Карактеристика-Боја : Кафе.- Големина : 111х91см-Материјал : Неткаен материјал. Пакет, Вклучувајќи 1 х Торба За Облека.

Избор на клиенти

Kuber Industries Неткаен Единечен Пакување Saree Капак 24 Парчиња Во Собата, Ctknew122 Свеж
Kuber Industries Неткаен Единечен Пакување Saree Капак 24 Парчиња Во Собата, Ctknew122

Материјал : Неткаен, Боја : Слонова Коска Содржина на пакетот : Единечно Пакување Сари Капак 24 еез во соба

DEN 2.67
Масонски Мм/Вм И Провинциски Целосен Фустан Жолт Квадрат Компас Случаи II, 20 X 15 X 1/4 Свеж
Масонски Мм/Вм И Провинциски Целосен Фустан Жолт Квадрат Компас Случаи II, 20 X 15 X 1/4

Кожа Масонски Случај Датотека 3 Страничен Патент Отворање Квалитетна Метална Брава Внатрешен Џеб И Рем�

DEN 1233.60