Подводни Богатства Бисер Заврши Бран Вал-Зелена/Виолетова-8

Подводни Богатства Бисер Заврши Бран Вал-Зелена/Виолетова-8

DEN 104.16

Свеж

Достапно.

Се одликува со уникатен" бисер " финиш. Прави одлично повлекување без стрес за помалите риби. Неверојатно детална декорација го подобрува вашиот аквариум. Нетоксично-безбедно за слатководни и морски аквариуми. Создава реална, природна средина. Подводните Богатства ви ја носат оваа прекрасна линија на вештачки растенија за да ја надополнат вашата сопствена водна средина. Одликувајќи се со уникатна, привлечна "бисерна" завршница, овие неверојатно живописни аквариумски растенија се рачно изработени за да обезбедат реална подводна сцена во вашиот прекрасен аквариум. Идеален за употреба и во слатководни и во морски аквариуми.

Избор на клиенти

Подводни Богатства Калдрма Замокот Свеж
Подводни Богатства Калдрма Замокот

Овој производ е лесен за употреба Овој производ додава голема Вредност Овој производ е Произведен во Ки

DEN 591.84
Ab Алатки Воден Аквариум Декор Деко ПРЕДВОДЕНА ЧЕРЕП Пиратски Резервоар за Риби Орнамент 9x10x12cm Свеж
Ab Алатки Воден Аквариум Декор Деко ПРЕДВОДЕНА ЧЕРЕП Пиратски Резервоар за Риби Орнамент 9x10x12cm

Висококвалитетен украс за сите видови аквариум Безбеден за Сите Аквариуми и терариуми Зачудувачки цен�

DEN 1.67
Симулациски печурки, блескави печурки рокери 9 печурки за дома за резервоар за риби за аквариум Свеж
Симулациски печурки, блескави печурки рокери 9 печурки за дома за резервоар за риби за аквариум

Направено од не токсични силиконски украси, тој е издржлив, безбеден и има долг животен век и исто така и

DEN 1286.40
Пен-Плакс сунѓер бикини во дното на домовите Аквариум Орнамент | Одлична декорација Побарајте го вашиот резервоар Свеж
Лдчнх Планински Поглед Аквариум Карпи Криење Пештера Дрво Риба Резервоар Украс Декорација Свеж
Лдчнх Планински Поглед Аквариум Карпи Криење Пештера Дрво Риба Резервоар Украс Декорација

Оваа карпа е направена од полирезин и прави возбудлив украс во секој аквариум Натопувањето во вода долг

DEN 4119.04