НИБКО 603Р 1/4Х1/8 Ц Х Ф Адаптер Напиша

НИБКО 603Р 1/4Х1/8 Ц Х Ф Адаптер Напиша

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Без олово. Отпорен на дезинцификација. Произведено ОД НИБКО. Нибко без олово напиша бакар лемење притисок женски адаптер се користи во станбени и комерцијални системи како што се вода за пиење, климатизација и ладење. Опциите вклучуваат и исчистени и вреќи за услуга за кислород (медицински гас).

Избор на клиенти

Xavax 00111069 Y Приклучок За Влезно Црево Свеж
Xavax 00111069 Y Приклучок За Влезно Црево

Професионален дизајн во метал Погоден за високи притисоци на вода и врски со топла вода...

DEN 111.84
Палмето ПАК-Крал 1202 Пакување Вбризгување Пиштол Фитинг, Големина 3/8, За Употреба со Пиштол За Пакување 1200 Свеж
НИБКО 606-2 1/4 фтг х Ц 45 Степен Лактот Напиша Свеж
НИБКО 606-2 1/4 фтг х Ц 45 Степен Лактот Напиша

Без олово Отпорен на дезинцификација Произведено ОД НИБКО Земја на потекло : Сад Нибко без олово напиша

DEN 1.00
НИБКО Ц47072 1/2 СПИГСС 90 СЕНТ ЕЛ ЦПВЦ ЦТС Свеж
НИБКО Ц47072 1/2 СПИГСС 90 СЕНТ ЕЛ ЦПВЦ ЦТС

90степен лактот за поврзување на две цевки или фитинзи под агол Лизгање отворање на едниот крај и шпигот

DEN 2.33
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ЗУСА-ПФ-2495 316 Нерѓосувачки Челик Распоред 40 Цевка Брадавица Навој На Двата Краја, 3/8 НПТ, 18 Долго Свеж
3-5/8 Макс. О. Д. Пвц Изолирани Фитинг Покритие Свеж
3-5/8 Макс. О. Д. Пвц Изолирани Фитинг Покритие

€ 35 / 8" Макс О Д Пвц Изолирани Фитинг Покритие Прибл Р Вредност : 3.5 Fits Max О Д : 3 5 / 8 во ● Материјал за јакна :

DEN 117.12
ANPTTHT 1/2 NPT Приклучок Месинг Цевка Фитинг, Контра потонатиот Конец Внатрешна Шестоаголна Глава Стил Машки Цевки Свеж
Наковална 8700130654, Челични Цевки Фитинг, Хексадецимална Черупка, 3/4 НПТ Машки х 3/8 Нпт Женски, Галванизиран Финиш Свеж
1/4ИНЧЕН Нпт Цевка Нишка Ален Приклучок Алуминиум Приклучок Сина Свеж
1/4ИНЧЕН Нпт Цевка Нишка Ален Приклучок Алуминиум Приклучок Сина

Произведени со употреба на алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања �

DEN 3.33
Џојвеј 3/4 Нпт Женска Нишка € 3/4 НПТ Машки Навој Месинг Цевка Фитинг Адаптер Свеж
Џојвеј 3/4 Нпт Женска Нишка € 3/4 НПТ Машки Навој Месинг Цевка Фитинг Адаптер

Материјал : Овој фитинг е изработен од Месинг,со конци кои се произведени според највисоките стандарди �

DEN 2.67
Т ТАЊА Хардвер Месинг Цевки Фитинг, Хексадецимален Контра Потонат Приклучок, 1/4 Инчен НПТ Машки Цевки - 10 Парче Свеж
НИБКО 600Р 3/8Х1/8 Ц х Ц Намалување На Спојката Напиша Свеж
НИБКО 600Р 3/8Х1/8 Ц х Ц Намалување На Спојката Напиша

Без олово Отпорен на дезинцификација Произведено ОД НИБКО Земја на потекло : Сад НИБКО без олово напиша

DEN 135.04
НИБКО 437-168 11/4Х1 Спг х Лизгање Црвена Черупка пвц 40 Свеж
НИБКО 437-168 11/4Х1 Спг х Лизгање Црвена Черупка пвц 40

Максимална температура на услугата 140 Степени Ф Димензии На Пакетот : 4,63 Ч х 6,75 Л х 6,75 В (инчи)...

DEN 84.96