Без лепак 24 Целосна Чипка Човечка Коса Перика Афро Црни перики Бразилска Девица Реми Човечка Коса Кадрава Боја #1

Без лепак 24 Целосна Чипка Човечка Коса Перика Афро Црни перики Бразилска Девица Реми Човечка Коса Кадрава Боја 1

DEN 4624.00

Свеж

Достапно.

име на продавачот : Дајун, 100% Бразилска Девица Човечка Коса. Должината на косата е испружена должина, е секоја прамен од должината на косата. Кутикулата На Косата Е Во Иста Насока. 130% Густина, Целосна и дебела. швајцарската чипка € Средно Капаче.Без лепак.

Избор на клиенти

QUINLUX ПЕРИКИ Омбре Нагласува Кафеава Боја 1b30 Обоени Тело Бран 13x6 чипка предни Перики Човечка Коса Перики За Црни Жени Свеж
Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Чипка Фронтални Кадрави Перики За Црни Жени 180% HD Чипка Предни Перики Свеж Попустот
Ракел Велч Тренд Сетер Средна Должина Бушава Перика Со Фризура, Голема Големина На Капа, СС23 Ванила Свеж
Ракел Велч Тренд Сетер Средна Должина Бушава Перика Со Фризура, Голема Големина На Капа, СС23 Ванила

БОЈА : Главната слика ја покажува Големината На Големото Капаче НА Сс23 Ванила; Напред 4 3 / 4", Круна 4 3 / 4", С�

DEN 1333.92