Мал Камион Пината Декорација за Фиеста 16 х 11 х 3 инчен Мексиканска Пината За Роденденски Материјали Со Тематски Лилјак Со Врзани Очи И Конфети За Момчиња Девојчиња ?

Мал Камион Пината Декорација за Фиеста 16 х 11 х 3 инчен Мексиканска Пината За Роденденски Материјали Со Тематски Лилјак Со

DEN 399.84

Свеж

Достапно.

Мексикански Тематските Партија Материјали : пината фиеста партија материјали ќе добиете доаѓа со 1 мексикански камион пината, 1 врзани очи, 1 пината лилјак и 1 пакет на конфети; Таква доволно декоративна комбинација лесно ќе ги задоволи вашите мексикански партија декорација и игри потреби. Добиено Од Хартија : луау пината за деца е земена од хартиен материјал, дебел и сигурен, не е лесно да се скрши одеднаш; во Меѓувреме, се совпаѓа со живописни бои и јасни модели на камиони, не е лесно да се избледат, убави и привлечни. Донесете Повеќе Празнична Атмосфера За Вас : Усвојувајќи мексиканска форма на автомобил во црвена и црна боја, овој хартиен камион за фиеста пината изгледа шармантно и привлечно, лесно може да создаде жива атмосфера за забава околу вашата куќа и да им остави длабок впечаток на вашите гости. Каде Да Аплицирате : пината за деца може да се примени за различни настани, можете да ги користите на вашите роденденски забави, училишни забави, забави со тема играчки и други забави; и тинејџерите и возрасните ќе се забавуваат за пината, исто така идеални за создавање пријатна атмосфера. Повеќе Големини за Комплетот пината : овој автомобил пината за роденденска забава мери прибл. 16 х 11 х 3 инчи, со доволно простор за полнење со бонбони, ситници, чоколади, конфети до 5 килограми; должината на лилјакот е околу 16 инчи, ќе ги задоволи потребите на повеќето народи, обезбедувајќи забавно искуство за вашите гости. Карактеристики : како да уживате во оваа забава : . Можете да ги наполните момчињата и девојчињата роденденска пината со разни бонбони или конфети, потоа да носите врзани очи на пината (вклучени) и да ги следите упатствата на другите да ја удрат пината со лилјакот (вклучени), така што бонбоните и конфетите внатре ќе паднат, можете да продолжите да удирате додека не се скрши пината, за да ги воодушевите вашите пријатели. Испратете како подарок : можете да го изберете камионот пинати за роденденска забава на вашите пријатели, соседи, членови на семејството и други кои сакаат цртана тема, пренесувајќи го вашето топло срце и искрена желба, лицето кое ќе го добие овој подарок ќе биде многу среќно. Спецификации на пината : Материјал : Хартија Главна боја : црна, црвена Големина : прибл. 16 х 11 х 3 Инчен Пакет вклучува : 1 х мексикански камион пината 1 х Врзани очи 1 х Лилјак 1 пакет хартија конфети Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Избор на клиенти

Жу Жу Кученце Хаусер Свеж
Жу Жу Кученце Хаусер

Најновите додатоци на семејството Жу Жу се кученцата Ова Е Хаусер со прекрасно бело крзно со точки со ви

DEN 3.33
Убаво Мене, Сад Капа Ракав Кадифе Контраст Фустан Свеж
Убаво Мене, Сад Капа Ракав Кадифе Контраст Фустан

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено Затворање на копчето Миење Раце Само Капа ракав сатен елече

DEN 244.16
ЕПДМ Капи-Црна ЕПДМ Капа 0.148 - Внатре Должина: 1.000 - Да Се Вклопат: 8-32 Спб, М4 Метрички МОКАП ОИК.148-1 Свеж
ЕПДМ Капи-Црна ЕПДМ Капа 0.148 - Внатре Должина: 1.000 - Да Се Вклопат: 8-32 Спб, М4 Метрички МОКАП ОИК.148-1

Флексибилни За Маскирање Навој И Мазни Столпчиња МОКАП ЕПДМ Гумените Капачиња за Маскирање се порибени

DEN 2.67
Касети СО Мастило Стабило Кутија со 6 Сино мастило Свеж
Касети СО Мастило Стабило Кутија со 6 Сино мастило

Пакет од 24 кутии од 6 полнење Сино мастило за бришење Компатибилни касети СО СТАБИЛО бекрази и стабило б�

DEN 196.80
Baleенски памучни џогери панталони со џебови, џога салон џемпери за жени тренингот што работи случајно Свеж
Baleенски памучни џогери панталони со џебови, џога салон џемпери за жени тренингот што работи случајно

88% памук, 12% спандекс Затворање на влечење Дишење и удобна памучна ткаенина : лабавите џемпери се меки, уд

DEN 559.84
Источна Страна Колекција ЗМ3488 14 14 Мајмун Бизнис Фустан За Кучиња, Мали/Средни, Тифф Свеж
Источна Страна Колекција ЗМ3488 14 14 Мајмун Бизнис Фустан За Кучиња, Мали/Средни, Тифф

Нашата Источна Страна Колекција Мајмун Бизнис Фустан располага со ситенад мајмун печатење дека е премн

DEN 200.00
Miaoberry Organic Muslin Boy Boy Boy Swaddle Black и капа постави новородено унисекс неутрален | Авантурата чека | Планинска Свеж
Miaoberry Organic Muslin Boy Boy Boy Swaddle Black и капа постави новородено унисекс неутрален | Авантурата чека | Планинска

Сигурно да ги задоволите најестетските мајки кои бараат ? Создадете сеќавања што траатпакувани во кути�

DEN 3.33
DIY мали електрични мотори 500RPM/1000RPM N20 MICRO GEAR MOTOR DC 6V 12V MOTOR GEAR RECOR AUTOMOTIVE ROBOT ROBOT GEAR MOTOR: Свеж
DIY мали електрични мотори 500RPM/1000RPM N20 MICRO GEAR MOTOR DC 6V 12V MOTOR GEAR RECOR AUTOMOTIVE ROBOT ROBOT GEAR MOTOR:

Висока отпорност на температура, голема отпорност на абење, силен капацитет на носење, цврстина и издрж�

DEN 1529.60
Римско 133028 Свето семејство со Starвезда во прозорец фигура, 9,25 инчи, разнобојно Свеж
Римско 133028 Свето семејство со Starвезда во прозорец фигура, 9,25 инчи, разнобојно

9.25 "Свето семејство со Starвезда во прозорецот статуа 9.25" Свето семејство со Starвезда во прозорецот статуа.

DEN 2.67
Серолошка Пипета: 2 Мл Капацитет, Полистирен, За Испорака, 800 ПК Свеж
Серолошка Пипета: 2 Мл Капацитет, Полистирен, За Испорака, 800 ПК

Точка : Серолошки Пипета Тип : Серолошки Пипет Рефус Капацитет : 2 мл Дипломирање Опсег : .Од 6 до 2,0 мл...

DEN 3.33
АПЦ РБЦ17 Замена На Батеријата кертриџ 17 Свеж
АПЦ РБЦ17 Замена На Батеријата кертриџ 17

ЗА ПРОЗОРЦИ дома и мали бизниси кои поддржуваат компјутери и мрежни системи Загарантирана компатибилн�

DEN 377.76
Кингконг Рк Автомобил 1/12 Скала Советски ЗИС-150/КА10 4х2 Камион Со Комплет За Метална Шасија Свеж
Кингконг Рк Автомобил 1/12 Скала Советски ЗИС-150/КА10 4х2 Камион Со Комплет За Метална Шасија

Материјал : абс тврда пластика, Дрво, Алуминиумска Легура+Легура На Цинк Точна реплика на камионот со це�

DEN 3.00