Прото-Предност DR100D254P22M Двоен Ред 1.00 mm Теренот 22-Пински Машки Заглавие ЗА Натопи-22 Адаптер

Прото-Предност DR100D254P22M Двоен Ред 1.00 mm Теренот 22-Пински Машки Заглавие ЗА Натопи-22 Адаптер

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Избрани Печатени Коло Собранието. Без олово / Рохс 3 Во Согласност / Достигне Во Согласност 1 мм (39 милји) теренот двоен ред 22-пински вертикален машки заглавие до 300 мил ширина НАТОПИ-22 адаптер. Горната страна користи позлатена површина со двоен ред вертикално машко заглавие. Долната страна користи две позлатени единечни редови вертикални машки заглавија. Овој адаптер доаѓа претходно составен со инсталирани горни и долни заглавија. Димензии НА ПХБ : 700 милји х 1100 милји х 62,5 милји (17,78 мм х 27,94 мм х 1,6 мм). Пхб изградба : ФР-4 УЛ94В-0. Опсег на работна температура НА ПХБ : - 40с до +130с. максимална температура на рефлукс на пхб : +260с. стандард За Склопување НА ПХБ : ИПЦ-А-610 КЛАСА II.

Избор на клиенти

50 конектори за лемење со лемење LED ленти 2 пински терминал блок конектор LED лента светло-светлосен конектор за 5V 12V 24V Свеж
Biantie la 30 пакет 2 пински 8мм LED лента конектор - DIY лента до жица Брза врска без лемери за 12V 24V единечна боја LED лента Свеж
Алитове 5 пара 2 пински 2 основни машки женски приклучок LED конектор водоотпорен IP65 со 20 см 18awg 2x 0,75мм кабел 21мм орев Свеж
5 Парчиња 2,54 мм Конектор Од Жица До Табла,Дупка,Двоен Ред,90 Степени,PBT,Црна,Долга Навртка,PC4.0, 2X05P ИДЦ Конектор Преку Свеж
114-93-318-41-117000, Conn DIP Socket SKT 18 POS 2,54 mm Лемење ST SMD Цевка Свеж
114-93-318-41-117000, Conn DIP Socket SKT 18 POS 2,54 mm Лемење ST SMD Цевка

ЕУ Ro HS : НЕ Е Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.69.40.51 Тип : НАТОПИ Сокет Пол : SKT Број На Ко

DEN 2296.48