УПКОХ 12 парчиња Чоколадо Фонду Вилушка Фини Чоколади Чоколадо Чоколадо Фонду Раженчиња Бел Слез Стапчиња За Печење Нерѓосувачки Челик Вилушка За Потопување Чокол

УПКОХ 12 парчиња Чоколадо Фонду Вилушка Фини Чоколади Чоколадо Чоколадо Фонду Раженчиња Бел Слез Стапчиња За Печење Нерѓосувачки

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Дрвени Вилушки За Фонду : јадење овошје, салата, торта, десерт, слатки, сирење, ќофтиња и друга храна. Комплет вилушка за чај : Исклучителна кривина, еластичен и удобен стисок. Совршен за работа со десерт сос. Вилушки За Тенџере со Фонду : Усвојување на нерѓосувачки челик, пп материјал, Чоколадната Вилушка за Фонду е издржлива и практична за секојдневна употреба. Чоколадни Фонду Вилушки : Ова е многу погодна и практична мала алатка која може добро да се примени во вашиот секојдневен живот. Пилешки Ражничи за Скара : Вилушки од Фонду од Нерѓосувачки Челик,Вилушка За Потопување Чоколадо со Рачка,За Фонду од Сирење од Чоколадна Фонтана. Производот наскоро ќе биде добар помошник кога треба да ги искористите некое време. Пакетот Вклучува 12 х Нерѓосувачки Челик Фонду Вилушки Карактеристики-производот ќе биде добар помошник наскоро кога ќе треба да ги искористат предностите на нив за време се справи со чоколадо вилушки. - Нерѓосувачки челик и пп материјал и парична казна изработка, издржливи и цврсти за време употреба исклучителни овошни вилушки. - Направете голема дистанца без да се повредите додека готвите, со убава рачка за собирање на последната капка вилушки од фонду од чоколадо и сирење. - Големина : 26,00Х1, 30Х1, 30см/10, 22Х0, 51Х0 скара пилешки ражничи. - Широко се применува во натопување ореви, овошје и бонбони, капе чоколадо, украсување торта, итн метални фонду вилушки. - Материјал : пп овошна вилушка-Боја : вилушка Од Црно чоколадо-ова е многу погодна и практична мала алатка која може да се примени на вашиот секојдневен живот добро предјадења дегустација вилушки.Информации за стоката вилушки за фонду За Домаќинство и не е лесно да ' рѓа, отпорен на абење и безбеден.метални вилушки за фонду за правење украси со сос од десерт, овошен сос, кулис, карамела, чоколадо, крем сос, прелив за салата, балсамико винегрет и сос.вилушки за потопување бонбони ова е Чоколадна Вилушка за Фонду, изработена од врвен и висококвалитетен материјал, кој е издржлив за употреба.алатки За печење Скара Компактна големина за лесно носење и складирање.

Избор на клиенти

Амскан Садови, Врвни Пластични Вилушки Со Голема Тежина, Материјали За Забави, Една Големина, Карипско Сино, 20ct Свеж
Роџер Вилијамс Од Бејкер Манчестер Стерлинг Сребрена Рамекин Вилушка пцд в/Полумесечина Свеж
Роџер Вилијамс Од Бејкер Манчестер Стерлинг Сребрена Рамекин Вилушка пцд в/Полумесечина

Возраст : 19001940 Бренд : БејкерМанчестер Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребро Роџер Вилијамс Од Бејкер Ма�

DEN 2.33
Овошни Вилушки, Обоена Рачка Фонду Вилушки 12 парчиња 24 см За Кампување Свеж
Овошни Вилушки, Обоена Рачка Фонду Вилушки 12 парчиња 24 см За Кампување

Материјал : Изработен од избран нерѓосувачки челик, отпорен на ' рѓосување, лесен за и еднократно корист�

DEN 987.20
Мериленд Пластични Суверен Вилушки Торба | Кели Зелена | Пакет од 50 Свеж
Мериленд Пластични Суверен Вилушки Торба | Кели Зелена | Пакет од 50

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Кели Зелени вилушки За еднократна употреба50 парчиња ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН : елегантнио�

DEN 91.20
Креативно Конвертирање Премиум Пл Вилушки, Една големина, Свеж Вар Свеж Попустот
Креативно Конвертирање Премиум Пл Вилушки, Една големина, Свеж Вар

Премиум пластични вилушки Во Свеж Вар 24брои пакет вилушки само Ножеви и лажици се продаваат одделно Суп

DEN 111.84
Мепра АЗБ10961121 Маса Риба Вилушка Тигре Оро Нерон, Црна Свеж
Мепра АЗБ10961121 Маса Риба Вилушка Тигре Оро Нерон, Црна

Безбедна машина За миење садови Произведена Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10,

DEN 2.00
Мепра Гроздобер Оро Неро Десерт Вилушка, Во собата на 12 Свеж
Мепра Гроздобер Оро Неро Десерт Вилушка, Во собата на 12

Мепра ги произведе тие производи со нова процесна технологија Сите овие форми се спротивставуваат на н�

DEN 2.00
Репус Од Кирк Стерлинг Печена Вилушка За Резба Фрлена Наоколу Рачка 10 1/2 Свеж
Репус Од Кирк Стерлинг Печена Вилушка За Резба Фрлена Наоколу Рачка 10 1/2

Возраст : 18001849 Шема : Репус Марка : Кирк Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребро Отфрлање Од кирк Стерлинг с�

DEN 3344.00
Креативно Конвертирање 318870 Свежо Нане 50 Брои Вилушки, Стандард, Повеќебоен Свеж
Креативно Конвертирање 318870 Свежо Нане 50 Брои Вилушки, Стандард, Повеќебоен

50 брои Врвен Квалитет Измешајте и совпаѓајте со други Производи Во Боја Димензии на пакетот : 14,5 инчи L x 8

DEN 1.00