ФОРВИКС Шарени Рачки На Кабинетот Од Легура На Цинк 3д Цртан Филм Детска Соба Фиока Копчиња Детски Подарок Мебел Рачка На Вратата Хардвер

ФОРВИКС Шарени Рачки На Кабинетот Од Легура На Цинк 3д Цртан Филм Детска Соба Фиока Копчиња Детски Подарок Мебел Рачка На Вратата

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

** Едноставна промена може да направи огромно влијание врз изгледот и чувството на секоја просторија . **Функционални и елегантни, овие повлекувања погодни за различни стилови на кабинети, гардероба, градите и шкаф. ** Рачките на кабинетот имаат широка привлечност низ голем број врати и фиоки на кујнскиот кабинет . ** Рачките имаат чист и безвременски изглед кој работи со фарма, гроздобер, традиционални и преодни стилови . **Идеален за кабинет, фиока, врата, шкаф, гардероба, плакар. Мазни и јасни рачки од нерѓосувачки челик, одличен помошник за извлекување фиока наскоро и погодно. Количина : 1 парче материјал : Легура На Цинк : сина/бела/црна/розова/жолта Дупка Растојание : 16мм должина : 55мм висина : 20ммвидит : 50ммпакетот Вклучува : 1 х Единечно Копче и 2 заврткиможете да забележите дека стандардната должина на завртката е 22мм.

Избор на клиенти

Чилоскит 2 парчиња Керамички Цртан Филм Рачка За Влечење Фиоки Рачки За Влечење Гардероба За Девојчиња ) Свеж
Чилоскит 2 парчиња Керамички Цртан Филм Рачка За Влечење Фиоки Рачки За Влечење Гардероба За Девојчиња )

Мазна површина, удобна рака feeling.It нема да му наштети на кожата на вашето дете Светли бои ја красат вашат�

DEN 3.33
Есчерт Дизајн Hw11 Фиока Повлекува Со Асортиман На Носителот На Етикетата Свеж
Есчерт Дизајн Hw11 Фиока Повлекува Со Асортиман На Носителот На Етикетата

Леано железо повлече повлече асортиман на четири Дизајни Цврстата конструкција и разновидните Дизајни

DEN 2.33
Пуфгуј Сино Цвеќе Керамички Копчиња Рачки Слатки Насликани Копчиња Рачки За Деца Детска Соба, Фиоки,Шкаф-2 парчиња Свеж