Пластична овошна вилушка за еднократна употреба детска овошна вилушка мини десерт Вилушка за Торта Вилушка За Храна Вилушка За Вилушка Роденден, материјали за заб

Пластична овошна вилушка за еднократна употреба детска овошна вилушка мини десерт Вилушка за Торта Вилушка За Храна Вилушка

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Пластичната овошна вилушка за еднократна употреба е изработена од најновиот одржлив материјал, строго контролирана технологија за стерилизација за да се обезбеди чистота и може да се користи со доверба. Вилушките за коктели се убави и практични, лесни за употреба, погодни за секојдневна употреба дома, а исто така е многу добра декорација на масата. Овошните вилушки се погодни за празници, забави, свадби и родендени и други големи настани, погодни за вилушкање на сите видови овошје, мали десерти, мали колачи и друга храна. Уникатниот дизајн во форма на срце на шарената пластична вилушка не само што изгледа елегантно и привлечно, туку и повеќе личи на уметничко дело кога ќе се стави покрај храната. Овошни вилушки за еднократна употреба средна должина, уникатна пластична должина на дизајнот на рацете : 8,7 см / 3,4 инчи. Забелешка : пред децата да го користат производот, од родителите се бара да информираат дека производот не треба да се каснува во устата, во спротивно ќе ја повреди устата.вилушки за овошни чаши должина : 8,7 см / 3,4 инчи.

Избор на клиенти

8 Парчиња Корејски Лажици Од Нерѓосувачки Челик + 10 Пара Стапчиња За Јадење Од Нерѓосувачки Челик Свеж Попустот
8 Парчиња Корејски Лажици Од Нерѓосувачки Челик + 10 Пара Стапчиња За Јадење Од Нерѓосувачки Челик

Материјал : лажиците и стапчињата за јадење се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, дово�

DEN 359.84
Зрачи Со Белење Стерлинг Сребрена Група На Сервирање Парчиња 10 Парчиња Сервери Свеж
Зрачи Со Белење Стерлинг Сребрена Група На Сервирање Парчиња 10 Парчиња Сервери

Возраст : 18501899, Избрана Префинетост : Стерлинг Сребро Служат Парчиња Бренд : Белвица Производствена Комп

DEN 1.00
Чист Бамбус 70-810 Ражен Отстранување Лажици, 5 Парчиња, Црна Кутија Во Собата Свеж
Чист Бамбус 70-810 Ражен Отстранување Лажици, 5 Парчиња, Црна Кутија Во Собата

Бамбус Големина на кутијата : 6,2 х 7,8 х 1,2 инчи (15,8 х 19,7 х 3 см), Големина На Лажица : 1,0 х 6,6 инчи (2,5 х 16,7 Ова е к�

DEN 2.33
Cozymomdeco Специјален Договор корејски Мајстор Изгради Југи Месинг Лажица &засилувач; Стапчиња ЗА Јадење 2SET + ЈУГИ Шут Очила Свеж Попустот
Цреша-ДРВО Џики Јапонски Порцелан Стапче Одмор Свеж
Цреша-ДРВО Џики Јапонски Порцелан Стапче Одмор

Порцелан Ова Е Одмор Со Стапчиња за Јадење Имаме и различен број на комплети Кога ќе се одморите со уште

DEN 1299.20
МИН Долги Премиум Порцелански Керамички Стапчиња за Јадење Со Кутија За Подароци-9,6 инчи Свеж
МИН Долги Премиум Порцелански Керамички Стапчиња за Јадење Со Кутија За Подароци-9,6 инчи

Видете Во Собата на 6 Стапчиња за Јадење опција ЗА БОГО понуда! [Врвен Квалитет] ги избираме само најдобр�

DEN 3.33
Бисда Лажичка Пустинска Вилушка Свеж
Бисда Лажичка Пустинска Вилушка

6 парчиња мини кафени лажици поставени, 5,5 инчи може да се користи за чај, кафе, сладолед, предјадење, пуст

DEN 191.84
Деца Вилушка &засилувач; Лажица &засилувач; Стапчиња за Јадење Со Кутија Здраво Кити Санрио Свеж
Деца Вилушка &засилувач; Лажица &засилувач; Стапчиња за Јадење Со Кутија Здраво Кити Санрио

Големина : лажица, вилушка = должина 13см стапчиња за јадење = 16,5 см случај = ширина 20,6 Мдлабочина 8,2 Мвисин�

DEN 3.33
fusionstix, комбиниран прибор за јадење со вилушка, Во Мандарина И Зелена Вар Свеж Попустот
fusionstix, комбиниран прибор за јадење со вилушка, Во Мандарина И Зелена Вар

Изразете се со вашите омилени бои и земете пар за споделување Донесете ги со вас за да избегнете прибор �

DEN 183.84