Џенифер Крв #3С ВФ/НМ; Динамит стрип | Гарт Енис

Џенифер Крв 3С ВФ/НМ; Динамит стрип | Гарт Енис

DEN 191.84

Свеж

Достапно.

Напишано Од Гарт Енис. Илустрирано Од Адријано Батиста, Маркос Марц. Точка : Џенифер Крв (Том. 1) #3с Издавач : Динамитски Насловен Уметник : Але Гарза Писател : Гарт Енис Уметник : Адријано Батиста, Маркос Марц Приказни : Роден Да Работи Белешки : Корица Ц Од Але Гарза Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Избор на клиенти

Зелен Хорнет ФЦБД 1 ВФ ; Динамит стрип Свеж
Зелен Хорнет ФЦБД 1 ВФ ; Динамит стрип

Напишано од Кевин Смит, Брет Метјус, Џаи Ниц Илустрирано Од Џонатан Лау, Colел Падила, Колтон Ворли...

DEN 79.84
Furrlough 123 VF/NM; антарктикот стрип Свеж
Furrlough 123 VF/NM; антарктикот стрип

Напишано Од Крис Фарингтон, Вил фауст, Фред Патен, Аими Тутаке, Дејвид Гудман Илустрирано Од Сузан Мејер,

DEN 111.84
Зашиени 12 ФН; Аватар Стрип | Мајк Волфер Свеж
Зашиени 12 ФН; Аватар Стрип | Мајк Волфер

Напишано Од Мајк Волфер Илустрирано Од Фернандо Хајнц фурукава Точка : Зашиени #12 Издавач : Аватар Покри�

DEN 95.84
Странци ВО Рајот ХХВ 6 ВФ/НМ ; Апстрактен стрип | Тери Мур Свеж
Странци ВО Рајот ХХВ 6 ВФ/НМ ; Апстрактен стрип | Тери Мур

Напишано Од Тери мур Илустрирано Од Тери мур Предмет : Странци ВО Рајот ХХВ #6 Издавач : Апстрактен Наслов

DEN 1.00
Судијата дред 1 ВФ ; СТРИП за ДЦ Свеж
Судијата дред 1 ВФ ; СТРИП за ДЦ

Напишано Од Anрју Хелфер Илустрирано Од Мајкл Авон Оеминг Точка : Судија дред (ДЦ) #1 Издавач : Дц Покритие �

DEN 95.84
Нинџак 16 ВФ ; Храбар стрип | Ден Абнетdyи Ланинг Свеж
Нинџак 16 ВФ ; Храбар стрип | Ден Абнетdyи Ланинг

Напишано Од Ден Абнет, Anи Ланинг Илустрирано Од Anрју Кари Точка : Нинџак #16 Издавач : Храбар Покритие Умет

DEN 79.84
Мртов На Зимата 4 ВФ/НМ; Они стрип Свеж
Мртов На Зимата 4 ВФ/НМ; Они стрип

Напишано од Кајл Старкс Илустрирано Од Габо Точка : Мртов На Зимата #4 Издавач : Они Корица Уметник : Браја

DEN 79.84
X-Датотеки, На: Сезона еден 6 VF/NM ; Топс стрип Свеж
X-Датотеки, На: Сезона еден 6 VF/NM ; Топс стрип

Напишано Од Глен Морган, Џејмс Вонг, Рој томас Илустрирано Од Џон Ван флит Точка : ХДатотеки, На : Првата С

DEN 2.00
Готам Сири сити 15 ВФ/НМ; ДЦ стрип Свеж
Готам Сири сити 15 ВФ/НМ; ДЦ стрип

Напишано Од Пол Дини Илустрирано од Гилем март Точка : Готам Сирени #15 Издавач : Дц Покрие Уметник : Гилем

DEN 3.00
Војна на ѕвездите списание галакси 1 ВФ/НМ ; Топс стрип Свеж
Војна на ѕвездите списание галакси 1 ВФ/НМ ; Топс стрип

Точка : Војна На Ѕвездите Списание Галакси #1 Издавач : Блузи Приказни : Дроиди : Денот На Арту Белешки : Fall

DEN 1.33