Воздушна Пумпа ЗА Аквариум СО 4 Излези, Тивка Воздушна Пумпа За Аквариум Со Прилагодлив Воздушен Вентил за Аквариум, Хидропоника, Резервоар За Риби, Езерце

Воздушна Пумпа ЗА Аквариум СО 4 Излези, Тивка Воздушна Пумпа За Аквариум Со Прилагодлив Воздушен Вентил за Аквариум, Хидропоника,

DEN 431.84

Свеж

Достапно.

СИЛЕН ВОЛУМЕН НА ВОЗДУХ : излезот на воздухот е изработен од висококвалитетен метал, а протокот на воздух е до 1,6 Л/мин и до 400 галони; со регулирање на дизајнот на вентилот, волуменот на воздухот може да се прилагоди според вашето барање. ТИВКО : Со Повеќе подлоги отпорни на удари и Запечатен двослоен дизајн, бучавата од вибрациите на пумпата може максимално да се намали за време на нејзиното работење. ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСЕН : моторот со бакарно јадро се користи како машина за возење што може да биде висока ефикасност и заштеда на енергија. ПОБЕЗБЕДНО : 3c меѓународната сертификација и висококвалитетниот материјал можат да ја обезбедат вашата безбедност.(Моќност : 8 W; Напон : 110-120 V; Притисок : 30k Pa; Големина : 3,3 x 5,7 x 7,5 инчи). Широко Користење Со Сите Потребни Додатоци : Погоден и за резервоар за свежа вода и солена вода, аквариуми, Хидропоника, Езерце. Додатоците Вклучуваат 4 x Вентил За Проверка, 4 x Воздушен Камен, 4 x 5f Воздушни Цевки. Ултра-тивка воздушна пумпа за резервоар за риби произведува добар и прилагодлив проток на воздух при мала потрошувачка на енергија. Со тивок, моќен излез и висока ефикасност, максималниот капацитет е 400 галони. Со 4 гумени стапала отпорни на удари кои во голема мера ги минимизираат вибрациите, обезбедува постабилен проток на воздух и дополнително ја намалува бучавата за време на работата за вентилација.

Избор на клиенти

Новика рециклираше спортски делови за спортска тема железна скулптура, висока 6,75 високи, рустикални бејзбол играчи ' Свеж Попустот
Прилагодливи работни капачиња со копчиња долга коса, гроздобер коњски фигура дами од коњска капа од торбичка Свеж
200-617 гаснење на телото на гаснење компатибилен со 2007-2013 Chevrado Silverado1500 Tahoe/Avalanche 2007-2014 Chevrolet Suburban/Cadillac Свеж
200-617 гаснење на телото на гаснење компатибилен со 2007-2013 Chevrado Silverado1500 Tahoe/Avalanche 2007-2014 Chevrolet Suburban/Cadillac

【Материјал : Просторот на телото на гаснењето се произведува од највисок квалитет на авионите за алум�

DEN 575.84
Најлабоне Лудило Џиновски Феферони Пица Вкус Куче Џвакање Играчка, За Кучиња до 50 Фунти Свеж
Најлабоне Лудило Џиновски Феферони Пица Вкус Куче Џвакање Играчка, За Кучиња до 50 Фунти

Силна Играчка За Џвакање Кучиња Изработена Од Природна Гума Најдобра Играчка За Џвакање За Кучиња Кои У

DEN 431.36
Комплет за додатоци на Вамсон 63-во-1 за GoPro Hero 11 10 9 8 7 6 5 Black 4 3 Max Mount Tripod For DJI Osmo Action Camera, Insta360, Свеж
Комплет за додатоци на Вамсон 63-во-1 за GoPro Hero 11 10 9 8 7 6 5 Black 4 3 Max Mount Tripod For DJI Osmo Action Camera, Insta360,

Може да ги задоволи сите ваши потреби Опремена со отстранлива торба за мрежи за складирање на други мал�

DEN 2.67