Pmuybhf 5 парчиња Универзална Водоотпорна Телефонска Торбичка, Голема Телефонска Водоотпорна Кутија Сува Торба За Надворешни Спортови За Мобилни Уреди Под 6,5 инчи

Pmuybhf 5 парчиња Универзална Водоотпорна Телефонска Торбичка, Голема Телефонска Водоотпорна Кутија Сува Торба За Надворешни

DEN 157.60

Свеж

Достапно.

Се одликува со едноставен пристап за прицврстување и заклучување, лесен за чување вода, снег, прашина, песок и нечистотија, обезбедува целосна заштита за ЛИЧНА КАРТА, кредитни картички, готовина, mp3 плеер, телефони и клучеви од оштетување на водата. Совршен за рафтинг, пливање, пловење, скијање. 5 Парчиња Универзална Водоотпорна Телефонска Торбичка, Голема Телефонска Водоотпорна Торба За Сушење На Отворено За Мобилни уреди под 6,5 инчи. Материјали : куќиштето е изработено од издржлив КОМПЈУТЕР и проѕирни пвц материјали. Супер тенкиот материјал од 0,3 мм го прави чувствителен на допир, а не какво било одложување. Сертифициран 20 метар под вода. Универзален дизајн : водоотпорна торба за суво куќиште одговара на сите паметни телефони со дијагонална големина до 6,5 инчи, водоотпорна торба за суво куќиште за активности на плажа, риболов, пливање, пловење со брод, кајак, нуркање и воден парк. Исчистете Го Прозорецот и од предната и од задната страна, совршен за фотографирање, играње игри, видеа и проверка на е-пошта. Карактеристики : Прифатете го новиот Систем За Затегнување На Водата со високи перформанси. Водоотпорна гаранција за длабочина помала од 20 метри може да плови. Значи, не треба да се грижите кога ќе падне во вода. Погоден за мобилни уреди под 6,5 Во Избраниот висококвалитетен пвц материјал, мек, пренос на светлина, практичност повеќе сакате дизајн На Вода, поудобно за расклопување и инсталирање на параметрите на Производот : Материјал : Големина на пвц материјал : 18 * вклучен Е Пакет од 10,2 см : 5 х универзална Вреќа За Вода Не се препорачува за директна употреба, се препорачува прво да се тестира за да се провери дали има оштетување.

Избор на клиенти

Hiearcool Универзална Водоотпорна Кутија, Водоотпорна Телефонска Торбичка Компатибилна за iPhone 12 Pro 11 Pro Max XS Max XR Свеж
Hiearcool Универзална Водоотпорна Кутија, Водоотпорна Телефонска Торбичка Компатибилна за iPhone 12 Pro 11 Pro Max XS Max XR

Додатоци за плажа За Одмор : Држач За Водоотпорен Телефон Со Голема Големина, капацитет до 7 инчи, компат�

DEN 135.84
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Oppo A57s Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ] Свеж
Проказа Универзална Водоотпорна Телефонска Торбичка Пакет Со Вода Чевли За Жени Мажи Деца Свеж
Проказа Универзална Водоотпорна Телефонска Торбичка Пакет Со Вода Чевли За Жени Мажи Деца

Овој Пакет Содржи : 2 пакет универзална водоотпорна торба за суво куќиште одговара на сите паметни телеф

DEN 1.33
9w3nG9 Водоотпорен Мобилен Телефон Торба Подводни Пливање Мобилен Телефон Заштитен Ракав Свеж
9w3nG9 Водоотпорен Мобилен Телефон Торба Подводни Пливање Мобилен Телефон Заштитен Ракав

Спецификација : Големина На Производот : 8,2 X 4,5 X 0,6 Инчи Боја : 8 Бои Количина : 1 вештини : 1 Внимателно Ставе

DEN 1.33
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Hisense F26 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина Свеж
Водоотпорен Држач За Мобилен Телефон Торбичка Заштитна Торба За Сушење На Телефонот Торба За Пливање Свеж
Водоотпорен Држач За Мобилен Телефон Торбичка Заштитна Торба За Сушење На Телефонот Торба За Пливање

Заштитува од вода / нечистотија / снег / маснотии / гребнатини и испакнатини Прилагодлив Ремен За Вратот (

DEN 156.80
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Чест X10 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ] Свеж
Водоотпорна Торбичка Со Лента за Рака за Google Pixel 4 XL 3a XL 3 XL 4 3a 3 2 XL Свеж
Водоотпорна Торбичка Со Лента за Рака за Google Pixel 4 XL 3a XL 3 XL 4 3a 3 2 XL

Оваа водоотпорна торба не само што може да го заштити вашиот телефон, туку и рачниот пасош, картички или

DEN 3.33